نحوه شارژ حساب دمو [demo] در آلپاری به صورت نامحدود!💠چگونه حساب دمو آلپاری [alpari] را شارژ کنیم؟

نحوه شارژ حساب دمو آلپاری آموزش شارژ حساب دمو آلپاری در 2 دقیقه! – واریز پول مجازی به حساب آزمایشی ‌alpari

 

حساب دمو یا حساب آزمایشی بروکر آلپاری، یک از حساب های مهم در این کارگزاری بوده، که به کاربران این امکان را می دهد؛ تا بدون استفاده از پول واقعی، در محیطی شبیه به حساب واقعی، معاملات فارکس را تمرین کنند.

در واقع این حساب به کاربر این اجازه را می دهد، تا با شرایط بازار و نحوه عملکرد بروکر آشنا شده، و استراتژی‌های معاملاتی خود را نیز تست کنند.

 

با توجه به مزایای حسابهای آزمایشی بروکر alpari، در این مقاله از اف ایکس ماکسی، قصد داریم نحوه شارژ حساب دمو آلپاری را آموزش دهیم. با این کار کاربران می توانند به هر مقداری که نیاز داشته باشند، حساب آزمایشی خود را شارژ کرده و در صورت اتمام موجودی آن، مجددا از این حساب استفاده کرده و سطح دانش مالی خود را ارتقا دهند.

 

نحوه شارژ حساب دمو آلپاری

البته این امکان در برخی بروکرها محدودتر بوده و در برخی دیگر، به صورت نامحدود میسر می باشد. اما خوشبختانه در بروکر alpari، این امر هیچ محدودیتی نداشته، و کاربران به صورت نامحدود می توانند حساب demo را شارژ نمایند.

نحوه شارژ حساب دمو آلپاری - چگونه حساب دمو آلپاری را شارژ کنیم

در کل، حساب دمو در بروکرهای فارکس ابزاری بسیار مفید بوده، که به شما امکان می‌دهد مهارت‌های معامله‌گری خود را بهبود ببخشید؛ و قبل از شروع معاملات با پول واقعی، استراتژی و رویکردهای خود را تست کنید.

 

🌐 بررسی بروکر آلپاری 💻 آموزش شارژ حساب مجازی alpari
🔰 امکان شارژ حساب دمو آلپاری ✔️ به صورت نامحدود به دلار ($)
🔰 محدودیت در تعداد دفعات شارژ حساب demo ❌ ندارد
✅ دانلود فایل پی دی اف راهنما 📥 فایل pdf آموزش شارژ حساب دمو آلپاری

 

نحوه شارژ حساب دمو آلپاری

 

نحوه شارژ حساب دمو آلپاری چگونه حساب دمو آلپاری را شارژ کنیم؟ – شارژ حساب دمو متاتریدر 4 و 5 آلپاری

 

برای شارژ حساب دمو آلپاری، کاربران باید مراحل زیر را دنبال کنند:

 1. ثبت نام و افتتاح حساب؛
 2. ورود به کابین؛
 3. انتخاب حساب آموزشی مورد نظر و کلیک بر روی دکمه “واریز”؛
 4. وارد کردن مقدار و شارژ حساب دمو.

 

other icon شارژ حساب دمو آلپاری گام #1: ثبت نام در الپاری فارکس

شارژ حساب آلپاری با نوبیتکس - ثبت نام آلپاری فارکس

 

کاربران برای استفاده از محیط مجازی و آموزشی حساب دمو در این بروکر، باید در ابتدا حساب خود در این بروکر را ایجاد کرده، که آموزش آن در مقاله زیر شرح داده شده است.

ثبت نام آلپاری

 

نحوه شارژ حساب دمو آلپاری گام #2: ورود به کابین بروکر

بعد از ثبت نام، کاربران باید با وارد کردن نام کاربری و رمز عبور، وارد کابین شخصی خود شوند.

 

نحوه شارژ حساب دمو آلپاری گام #3: انتخاب حساب دمو و کلیک بر روی دکمه «واریز» جلوی حساب

بعد از ورود به کابین، در بخش حساب آموزشی، از طریق منوی “حساب های تجاری من حساب demo مورد نظر را انتخاب نمایید. در ادامه بر روی دکمه “واریز” که در روبروی حساب قرار گرفته کلیک نمایید، تا به صفحه بعدی هدایت شوید.

نحوه شارژ حساب دمو آلپاری - چگونه حساب دمو آلپاری را شارژ کنیم
آموزش شارژ حساب دمو آلپاری – گام سوم

 

نحوه شارژ حساب دمو آلپاری گام #4: وارد کردن مبلغ واریز به حساب مجازی

در مرحله انتهایی کاربر باید مقدار شارژ مورد نظر خود را وارد کند. این مقدار هیج محدودیتی نداشته و کاربر می تواند هر مقدار دلخواهی را وارد کرده، و به حساب مجازی خود واریز کند. ذر ادامه کاربر باید بعد از وارد کردن مقدار [USD]، بر روی دکمه واریز وجه کلیک کند.

نحوه شارژ حساب دمو آلپاری - چگونه حساب دمو آلپاری را شارژ کنیم
آموزش شارژ حساب دمو آلپاری – گام چهارم

 

 • کاربران می توانند به صورت نامحدود مقدار این حساب را شارژ کرده، و در صورتی که این مقدار موجودی حساب دمو در داخل متاتریدر صفر (0$) شود، می توانند مجددا از طریق آموزش تصویری داده شده در بالا، مجددا آن را شارژ کنند.

 

کاربرانی که تا به حال حساب آموزشی افتتاح نکرده اند، می توانند ازطریق مطالعه مقاله آموزشی ساخت حساب دمو آلپاری، با فرآیند آن آشنا شوند.

 

نحوه شارژ حساب دمو آلپاری مزایای استفاده از حساب آموزشی آلپاری با امکان شارژ نامحدود

 

در این بخش از مقاله قصد داریم با مهمترین مزایای استفاده از این حساب آشنا شویم.

 

 • شبیه‌سازی شرایط واقعی

حساب دمو کارگزاری alpari شرایط معاملاتی را به شکل واقعی شبیه‌سازی می‌کند. کاربر با قیمت‌های زنده، اجرای سریع سفارشات و شرایط بازار واقعی روبرو شده و می تواند تجربه واقعی معامله‌گری را بدست آورد.

 

 • تست استراتژی‌ها

با استفاده از این حساب دمو می‌توان استراتژی‌های مختلف معامله‌گری را تست کرده، و عملکرد آن‌ها را در شرایط بازار واقعی بررسی کنید. می‌توانید ایده‌های خود را امتحان کرده و نتایج را بررسی کنید؛ بدون اینکه هیچ خطر مالی واقعی وجود داشته باشد.

 

 • آشنایی با پلتفرم

استفاده از حساب آزمایشی الپاری، به شما این امکان را می‌دهد تا با پلتفرم معاملاتی بروکر فارکس آشنا شوید. شما می‌توانید رابط کاربری پلتفرم را بررسی کرده، و انواع سفارشات را به همراه نحوه استفاده از ابزارهای مختلف پلتفرم، مانند اندیکاتورها تست کنید.

 

 • آموزش و تمرین

حساب مجازی الپاری به شما امکان می‌دهد بدون هیچ گونه خطر مالی، با شرایط و نرخ‌های واقعی بازار فارکس آشنا شوید و به تمرین و آزمایش استراتژی‌های مختلف بپردازید. می‌توانید بازار را مشاهده کنید، نمودارها را تحلیل کنید و معاملات مجازی را انجام دهید.

 

 

نحوه شارژ حساب دمو آلپاری نظر نویسنده درباره شارژ حساب demo در کارگزاری الپاری فارکس

 

برای موفقیت در بازارهای مالی، کاربران باید بتوانند یک استراتژی معاملاتی برای خود بسازند؛ که این امر نیاز به آشنایی با تحلیل تکنیکال و مدیریت ریسک دارد.

 

این امر در حساب های تجاری و حقیقی، هزینه زیادی برای کاربر خواهد داشت، اما به لطف وجود حساب های آموزشی و آزمایشی در بروکرهای فارکس، کاربران می توانند بدون هیچ ریسک و استرسی، به خوبی با نحوه معاملات و فرایندهای آشنا شده؛ و با افزایش دانش معاملاتی و تست انواع استراتژی ها، بهترین استراتژی را برای خود انتخاب نمایند.

 

البته کاربران در صورت محدودیت زمانی، می توانند با استفاده از سرمایه گذاری در حساب های پم و کپی ترید، بدون نیاز به دانش مالی و زمان طولانی، در این بازار کسب درآمد داشته باشند.

در انتها یادآور می شویم، در صورت نیاز به مشاوره برای شروع معامله گری در بازارهای مالی، می توانید با متخصصان در اف ایکس ماکسی مشاوره داشته؛ و بهترین مسیر را برای معامله گری خود انتخاب نمایید.

 

نحوه شارژ حساب دمو آلپاری

سوالات متداول

آیا امکان شارژ مجدد حساب دمو بروکر فارکس الپاری وجود دارد ؟

✔️ بله. کاربران می توانند به صورت نامحدود از طریق ورود به وب سایت بروکر آلپاری این کار را انجام دهند.

 

آیا محدودیتی در واریز حساب آزمایشی بروکر الپاری وجود دارد؟

❌ خیر. کاربران می توانند بدون هیچ محدودیتی، به این حساب مجازی واریزی داشته و از آن استفاده نمایند.


نظرات (7)
 1. اثربخشی حساب‌های دمو برای یادگیری قابل انکار نیست واقعا. حساب‌های دمو ابزارهای مفیدی برای یادگیری و تمرین هستند، برخی ممکنه استدلال کنند که تجربه واقعی معامله‌گری تنها می‌تونه از طریق معامله با پول واقعی به دست بیاد. این دیدگاه بر این باوره که معامله‌گران باید هرچه سریع‌تر به سمت معاملات واقعی حرکت کنند تا مهارت‌های لازم برای موفقیت در بازارها رو کسب کنند.

 2. برخی از معامله گرها ممکنه استدلال کنند که تاکید بیش از حد بر حساب‌های دمو می‌تونه معامله‌گران رو از واقعیت‌های سخت بازار فارکس دور کنه. حساب‌های دمو نمی‌تونه تمام جنبه‌های معامله با پول واقعی، از جمله احساسات و فشارهای روانی رو شبیه‌سازی کنند. منم با این نظر موافقم. شما چی میگید؟

 3. مقاله شما بر اهمیت حساب‌های دمو در آموزش و تمرین استراتژی‌های معاملاتی تاکید داره. اما من سوالی که برام مطرح شده این هستش که آیا شبیه‌سازی‌های حساب دمو می‌تونه تمام جنبه‌های روانشناختی معامله‌گری با پول واقعی رو منعکس کنند؟ یا نه؟ مشخص میشه که دمو هستش؟؟
  این سوالی است که اگر به آن پرداخته شود ممنون میشم. زیرا تجربه نشان داده که فشارهای روانی معامله با پول واقعی تاثیر قابل توجهی بر تصمیمات معامله‌گران دارد.

 4. برای شارژ حساب دمو آلپاری باید درخواست بدم یا خودم می تونم شارژش کنم؟

  • برای شارژ مجدد، می بایست به پشتیبانی آلپاری درخواست دهید تا حساب شما را، شارژ نمایند.

 5. سلام. وقتتون بخیر
  چند بار امکان شارژ حساب دمو آلپاری هست؟

  • شما پس از اتمام موحودی حساب دمو، می بایست به بروکر درخواست دهید. در صورت موافقت بروکر، حساب دمو شما می تواند مجددا شارژ شود. تعداد مشخصی برای شارژ حساب دمو، مشخص نشده است.

درج نظر