آموزش تبدیل حساب مجازی به حقیقی در آلپاری ✅ مهاجرت از حساب آزمایشی به ریل در Alpari

تبدیل حساب دمو به ریل در آلپاری نحوه تبدیل حساب دمو به ریل در بروکر آلپاری – بهترین زمان برای ورود به حساب واقعی

 

معاملات در بازار فارکس، فرصت های زیادی را برای بهره برداری از بازارهای جهانی فراهم کرده است. اما این بازار با وجود پتانسیل فراوانش، همانند بسیاری دیگر از مشاغل، نیاز به آموزش و کسب تجربه دارد.

به این منظور بروکرهای فارکس مثل بروکر آلپاری، بستری به نام حساب های آزمایشی (demo) فراهم کرده تا، کاربران قبل از ورود به بازارهای واقعی، بتوانند با ارتقا دانش و تجربه معاملاتی در این حسابها، بدون تحمل هیج ضرر و ریسکی این کار را انجام دهند.

تبدیل حساب دمو به ریل در آلپاری

 

در alpari، هم این حساب برای کاربران فراهم شده تا، معامله گران تازه وارد با ایجاد یک حساب آموزشی، بتوانند با آمادگی کامل وارد بازارهای معاملاتی شوند.

در واقع بهترین زمان برای مهاجرت از یک حساب مجازی به یک حساب واقعی، زمانی بوده که کاربر، با رواشناسی بازار آشنا شده و نحوه انجام معاملات و تحلیل بازار را فرا گرفته باشد.

تبدیل حساب دمو به ریل در آلپاری

از اینرو در این مقاله از اف ایکس ماکسی، قصد داریم نحوه تبدیل حساب دمو به ریل در آلپاری، را برای کاربران شرح دهیم. و در ادامه مهمترین فاکتورهایی که کاربران باید در نظر گرفته تا بعد از محقق شدن آنها، وارد بازار واقعی شوند، بررسی شده است.

 

آموزش تبدیل حساب دمو به واقعی در آلپاری

تبدیل حساب دمو به ریل در آلپاری
🌐 بررسی بروکر آلپاری لینک ثبت نام در بروکر آلپاری
🔵 معامله در حساب دمو ✔️
🔵 پلتفرم های معاملاتی حساب دمو متاتریدر 4 – متاتریدر 5
⭕️فایل آموزشی آموزش تیدیل حساب دمو به ریل در آلپاری – PDF
⭕️لینک یوتیوب تیدیل حساب مجازی به ریل در آلپاری – YouTube
⭕️لینک آپارات تیدیل حساب دمو به جقیقی در آلپاری – Aparat
⭕️لینک نماشا تیدیل حساب مجازی به واقعی در آلپاری – Namasha

 

تبدیل حساب دمو به ریل در آلپاری

 

🎥فیلم آموزش تبدیل حساب دمو به حقیقی در آلپاری

با مشاهده ویدئوی زیر، مراحل تیدیل حساب آزمایشی به واقعی را به صورت کامل، فرا بگیرید.

تبدیل حساب مجازی به حقیقی در آلپاری

 

تبدیل حساب دمو به ریل در آلپاری تبدیل حساب دمو به حساب ریل در alpari

 

در بروکر الپاری، به طور عملی امکان تبدیل یک حساب دمو به حساب واقعی وجود نداشته، ولی کاربران می توانند به راحتی هر تعداد حساب دمو و حساب حقیقی برای خود ایجاد نمایند. به همین دلیل برای آشنایی کامل با نحوه باز کردن یک حساب تجاری می توانید مقاله افتتاح حساب حقیقی آلپاری را مطالعه نمایید.

 

به طور خلاصه برای این کار، کاربران باید وارد کابین کاربری خود شده و با کلیک بر روی منوی افتتاح حساب، مراحل را مطابق آموزش تصویری گفته شده، پیش روند.

 

آموزش ثبت نام در بروکر آلپاری افتتاح حساب در آلپاری ثبت نام در آلپاری ثبت نام در Alpari

⭐️نحوه افتتاح حساب در آلپاری

برای استفاده از امکانات بروکر آلپاری، قبل از هر کاری، می بایست حساب خود را در این بروکر، بسازید.

ثبت نام آلپاری

 

تبدیل حساب دمو به ریل در آلپاری بهترین زمان برای ترید در حساب های واقعی، بعد از معامله در حساب دمو

 

به طور کلی برخی کاربران صبر کمتری داشته و یا از گیرایی بیشتری در یادگیری تحلیل بازار برخورداند و زودتر وارد حساب های واقعی می شوند. در مقابل عده ای دیگر از معامله گران تازه وارد، با صبر و تحمل بیشتر، سعی در یادگیری بیشتر و عمیق تر بازار بوده و، زمان بیشتری را در این حساب های آموزشی سپری می کنند.

 

اما به طور کلی بهترین زمان برای این کار زمانی بوده که، یک کاربر بتواند فاکتورهای زیر را در معاملاتش مشاهده نماید:

 

تفاوت حساب ecn و pro ecn در آلپاری برآیند مثبت از معاملات (PNL مثبت)

 

اصولا مهمترین فاکتور برای ورود به حساب های حقیقی، این بوده که مقدار سودآوری معاملات از مقدار ضرر آنها بیشتر باشد. البته این فاکتور بسته به میزان زمان سپری شده از معاملات خواهد داشت. به این معنا که هر چه زمان طی شده بیشتر باشد، این فاکتور دارای ضریب اطمینان بیشتری می باشد.

 

تفاوت حساب ecn و pro ecn در آلپاری توانایی در کنترل احساسات

 

یکی از دیگر موارد مهم، توانایی در کنترل احساسات بوده که، زمان آن بسته به روحیات افراد می تواند متفاوت باشد. برای مثال هیچ وقت برای جبران یک ضرر، بلافاصله به صورت احساسی، پوزشن دیگری باز نکرده، زیرا به احتمال زیاد، با شکست مواجه خواهد شد.

 

البته این حالت برای افرادی که معاملات موفق داشته نیز مصداق دارد. به این صورت که کاربر، معاملات موفقیت آمیزی داشته، و برای کسب سود بیشتر، و بر خلاف استراتژی معاملاتیش مجددا، معاملاتی را باز کرده و سود کسب شده را هم از دست می دهد.

 

تفاوت حساب ecn و pro ecn در آلپاری پایبندی به استراتژی معاملاتی

 

کاربران در صورتی که در زمان معاملات در حساب آزمایشی، استراتژی معاملاتی خود را ایجاد کرده، باید در زمان معاملات واقعی نیز پایبند بوده، و تنها در صورت یافتن مشکل، می توانند آن را در حساب آزمایشی تست کرده و اشکلات آن را برطرف نمایند.

 

تفاوت حساب ecn و pro ecn در آلپاری رعایت مدیریت ریسک

یکی از مهمترین اصول موفقیت در تمامی بازارهای مالی، داشتن یک استراتژی برای مدیریت سرمایه و، کنترل میزان ریسک در معاملات می باشد.  به طور کلی استراتژی ها از یک سری اصول تشکیل می شوند که، میزان بر اساس موجودی، میزان ریسک در هر معامله را برای معامله گر مشخص خواهد کرد.

 

علت از دست رفتن تمام سرمایه بسیاری از کاربرها در این بازارها، عدم رعایت مدیریت ریسک و وارد کردن سرمایه بیش از حد مجاز می باشد. از اینرو بعد از طراحی یک استراتژی و انجام تست های لازم، به آن باید به آن پایبند بوده تا، در نهایت دچار ضررهای مالی نشویم.

 

 

تبدیل حساب دمو به ریل در آلپاری مهمترین موارد در زمان تبدیل حساب demo به حساب واقعی در الپاری

 

کاربران در زمان مهاجرت از حسابهای آزمایشی به حساب های حقیقی، باید نکاتی را مد نظر داشته باشند که، برخی از مهمتری آنها به شرح زیر می باشد:

 

تفاوت حساب ecn و pro ecn در آلپاری ارزیابی عملکرد معاملاتی و شناسایی نقاط ضعف و قوت

 

قبل از ورود به یک حساب واقعی، کاربران در حساب دمو، عملکرد معاملاتی خود را بررسی کرده و استراتژی حاصله را چندین بار تحلیل و تست کنند. الگوها و نقاط قوت آن را پیدا کرده و با پوشش دادن نقاط ضعف، باعث بهره وری بیشتر در معاملات خواهد شد.

 

کاربران باید توجه داشته باشند که، برای حساب های دمو، امکان مشاهده تاریخچه معاملات (history) در کابین شخصی وجود نداشته، و برای این منظور، باید از پلتفرم متاتریدر استفاده نمود.

تفاوت حساب ecn و pro ecn در آلپاری شروع معاملات با حداقل سرمایه

در زمان تبدیل حساب دمو به ریل، کاربران باید مقدار کوچکی از سرمایه خود را وارد بازار نموده تا، با با فضای معاملات در حساب های حقیقی بیشتر آشنا شوند. این کار باعث می شود تا کاربر به صورت تدریجی با این فضا آشنا شده و اعتماد به نفس لازم برای این کار را بدست آورد.

 

تفاوت حساب ecn و pro ecn در آلپاری رعایت مدیریت ریسک به صورت مستمر

همانطور که در بخش قبلی بیان شد، مدیریت ریسک در واقع تکه گمشده بسیاری از استراتژی های معاملاتی ناموفق می باشد. کاربران با داشتن یک استراتژی مناسب برای مدیریت ریسک، می توانند از ضررهای بیش از حد جلوگیری کرده و، بر تمایلات و اخساسات خود غلبه نمایند.

 

تفاوت حساب ecn و pro ecn در آلپاری تغییر نگرش ذهنی نسبت به بازار

مسلما با ورود سرمایه و پول واقعی یک کاربر در معاملات، باعث تغییر احساسات و رفتارهای فردی که به تازگی وارد معاملات واقعی شده، می شود. به همین منظور، رعایت انضباط، پایبندی به استراتژی، تحمل فشارهای روانی، در نهایت باعث پیروزی کاربر خواهد شد.

 

تفاوت حساب ecn و pro ecn در آلپاری یادگیری مداوم

موفقیت در بازارهای مالی نیازمند یادگیری مداوم و مستمر می باشد. از اینرو کاربران باید پیوسته استراتژی های خود را تست کرده و نقاط ضعف آن را شناسایی کنند. در کنار آن با یادگیری ابزارهای معاملاتی بیشتر، و طرح استراتژی های مختلف، میزان بهره وری خود از این بازارها را افزایش دهد.

 

تفاوت حساب ecn و pro ecn در آلپاری پذیرش پویا بودن بازار

در زمان تبدیل حساب ازمایشی به حساب ریل، کاربر باید با مسائلی مثل نوسانات شدید، شرایط های خاص در بازار مثل وقوع جنگ و … ‌آماده بوده، و استراتژی معاملاتی خود را تا حد ممکن با این شرایط منطبق سازد.

 

 

تبدیل حساب دمو به ریل در آلپاری نظر نویسنده اف ایکس ماکسی درباره تبدیل حساب دمو به واقعی در آلپاری

 

به طور کلی هدف حساب های دمو این بوده که، کاربران بعد از آشنایی با روشهای انجام معامله و امتحان کردن استراتژی های مختلف، وارد بازار شوند. این حسابها نیز امکان آشنایی با انواع ابزارهای معاملاتی مفید در زمان معامله را به کاربر داده که، این تجارب کسب شده در زمان معاملات واقعی به معامله گر کمک شایانی خواهد کرد.

با وجود گذشت سالها از عمر این بازارها، به دلیل ماهیت این مارکت، هیج فرمول و قاعده خاصی برای موفقیت در این بازار وجود ندارد. ممکن است فردی بسته به استعداد و روحیاتتش، نیاز بسیار کمتری به تمرین در حساب مجازی داشته و فرد دیگری نیاز به حداقل یک سال تمرین داشته باشد.

از اینرو یک کاربر فارغ از مدت زمانی که در حساب دمو مشغول بوده، باید زمانی که برآیند سود و ضررهای معاملاتیش،‌ مثبت باشد، وارد معامله در حساب های حقیقی شود. البته برای بالا رفتن درصد موفقیت، هر چه این زمان بیشتر باشد،‌ می تواند ضریب اطمینان بالاتری برای کاربر باشد.

در انتها،‌ اگر کاربران در زمان واریز پول واقعی و ورود به حساب های واقعی، نیاز به مشاوره داشته و یا سوالاتی در این زمینه داشته، می توانند از طریق تلگرام با مشاوران و کارشناسان در بخش پشتیبانی اف ایکس ماکسی در ارتباط باشند.

تبدیل حساب دمو به ریل در آلپاری

سوالات متداول

آیا امکان تبدیل حساب دمو به حساب ریل در کارگزاری آلپاری فارکس وجود دارد؟

از جنبه عملی در کابین شخصی این امکان وجود نداشته ولی، کاربران به راحتی قادرند، انواع حساب های آزمایشی و واقی را ایجاد کرده و، در آنها معاملات خود را انجام دهند.

بهترین حساب برای شروع معاملات بعد از تمرین در حساب دمو در آلپاری چیست؟

بسته به میزان تمرین و دانش معاملاتی کاربر، اگر کاربر قصد داشته تا با کمترین سرمایه وارد حسابهای تجاری شود، بهترین حساب، حساب نانو (سنتی) آلپاری، بهترین نقطه برای شروع می باشد.


نظرات (7)
 1. مقاله به خوبی فرآیند تبدیل حساب دمو به حساب واقعی در آلپاری را توضیح داده. از نویسنده محترم بابت این موضوع ممنونم. اما به نظر می‌رسه که جزئیات مربوط به چالش‌ها و موانع احتمالی که کاربران در این فرآیند ممکن است با آن مواجه شوند، نادیده گرفته شده. همچنین، ارائه نکاتی برای بهبود استراتژی‌های معاملاتی و مدیریت ریسک در حساب واقعی اگر در متن وجود داشت می‌توانست به افزایش ارزش مقاله کمک کند.

 2. چگونه بعد از اینکه حساب دمو را فعال کردیم
  آنرا به حساب ریل تغییر دهیم

  • در منوی حساب های تجاری، لیست تمامی حساب های مجازی و حقیقی که ایجاد کرده اید، موجود می باشد. می توانید مشخصات هرکدام از جساب ها را که می خواهید، برداشته و با ورود به آن حساب در متاتریدر آلپاری، اقدام به ترید در آن حساب نمایید.

 3. هیچ مرحله ای برای تبدیل حساب دمو به واقعی رو اینجا اموزش ندادین که

  • بله. در مطلب مربوط به افتتاح حساب واقعی (https://fxmaxi.com/alpari-open-account/)، آموزش این موزد به صورت کامل برای شما آمده است. در این مطلب نیز، آموزش را برای شما قرار می دهیم.

 4. بعد از تبدیل حساب مجازی به حقیقی، امکان بازگشت به حساب دمو آلپاری وجود داره؟

  • بله، شما هر لحظه که بخواهید، می توانید حساب دمو آلپاری را فعال نمایید.

درج نظر