روش حذف حساب آلپاری ☑️ آموزش حذف اکانت واقعی و دمو در بروکر الپاری

حذف حساب آلپاری حذف حساب واقعی آلپاری از طریق کابین شخصی – نحوه حذف حساب حقیقی alpari

 

حذف حساب در کارگزاری های فارکسی مثل بروکر آلپاری، یکی از مواردی است که ممکن است یک کاربر به دلایل مختلفی قصدش را داشته باشد. این حذف حساب ها در برخی بروکرها فرایند پیچیده و در برخی به راحتی ممکن می باشد.

از اینرو قصد داریم در این مقاله اماکن حذف دائمی حساب های تجاری یا حقیقی کاربران این بروکر را مورد بررسی قرار دهیم و در ادامه به صورت تصویری نحوه حذف آن را بیان کنیم.

 

به طور کلی درخواست حذف حساب تجاری آلپاری و دیگر بروکرها ممکن است علل مختلفی داشته باشد و عوامل زیادی در این تصمیم دخیل باشند ولی موارد اشاره شده در بخش بعدی، شایع ترین دلایل این کار در بازارهای مالی می باشند.

حذف حساب آلپاری

 

ذکر این نکته حائز اهمیت است که مهمترین نکته در زمان حذف حساب حقیقی در الپاری و دیگر بروکرها استفاده از سایت رسمی خود بروکر می باشد. البته این کار به غیر از دلایل امنیتی، دلیل مهم دیگری نیز در دل خود دارد که شامل مطالعه شرایط حذف حساب توسط کاربر می باشد.

حذف حساب آلپاری - آموزش حذف حساب آلپاری

مطالعه این شرایط در بروکر الپاری و دیگر کارگزاری ها قبل از حذف اکانت، به کاربران توصیه می شود و علت آن هم، شرایط و محدودیت های احتمالی است که ممکن است برای کاربرانی که قصد بازگشت به کارگزاری را داشته باشند، وضع شده باشد.

 

بر همین اساس، در جدول زیر لینک اصلی سایت بروکر alpari به همراه لینک مقاله بررسی جامع آن قرار داده شده تا کاربران در صورت نیاز از لینک قرار داده شده استفاده نمایند.

 

🌐 بررسی بروکر آلپاری 💻 آموزش حذف حساب ریل در alpari
✳️ امکان حذف حساب تجاری (حقیقی) ✔️ بله
✳️ امکان مخفی کردن حساب در کابین الپاری ✔️ بله

 

حذف حساب آلپاری

 

حذف حساب آلپاری نحوه حذف حساب حقیقی در الپاری

 

طبق قوانین این کارگزاری، حذف حساب حقیقی آلپاری از طریق کابین شخصی ممکن نمی باشد، اما اگر کاربری به مدت 6 ماه از حساب خود استفاده نکرده باشد، حذف حساب به صورت خودکار، توسط بروکر انجام خواهد شد.

 

دیگر مسیری که به حذف حساب در بروکر آلپاری می انجامد، عدم واریز وجه به حساب می باشد. در واقع اگر کاربری حساب خود شارژ نکرده باشد و، حساب او خالی از هر گونه وجهی باشد، کاربر می تواند از طریق ارسال ایمیل به پشتیبانی بروکر، با ذکر شماره حساب ریل خود، درخواستی مبنی بر حذف آن حساب داشته باشد.

 

اگر کاربر این شرایط را در حساب خود نداشته باشد، ولی مایل به عدم نمایش آن حساب در کابین خود باشد، قادر است از طریق آموزش زیر این حساب را در کابین خود مخفی کند. این مراحل شامل موارد زیر می باشد:

 • ورود به کابین
 • ورود به بخش حسابهای تجاری
 • کلیک بر روی علامت ستاره حساب مورد نظر

 

حذف حساب آلپاری  ورود به کابین شخصی

 

در مرحله اول کاربر باید از طریق وب سایت بروکر آلپاری، وارد کابین شخصی خود شود.

 

حذف حساب آلپاری ورود به بخش حسابهای تجاری

 

مطابق تصویر زیر از منوی سمت راست، بر روی گزینه حساب های تجاری، در بخش حساب من کلیک کنید.

حذف حساب آلپاری - آموزش حذف حساب آلپاری

 

حذف حساب آلپاری  خاموش کردن علامت نمایش حساب

 

در ادامه حسابی که را تمایل دارید در کابین شما نمایش داده نشود، کافیست مطابق عکس، بر روی ستاره ای که در سمت راست حساب قرار دارد کلیک کرده، تا به رنگ خاکتسری تبدیل شود. بعد از این کار، آن حساب در کابین شخصی کاربر نمایش داده نمی شود.

حذف حساب آلپاری - آموزش حذف حساب آلپاری

البته برای مشاهده مجدد حساب با تبدیل ستاره به رنگ قبلی، حساب مذکور مجددا قابل مشاهده خواهد بود.

 

 

حذف حساب آلپاری حذف کابین شخصی در بروکر آلپاری – حذف اکانت الپاری

 

برای حذف اکانت الپاری، کاربر باید در ابندا باید موجودی حساب خود را به صورت کامل برداشت کرده تا دارایی نمایش داده او در کابین برابر با صفر باشد. سپس از طریق ارسال ایمیل، با ذکر شماره کابین شخصی خود،

درخوست حذف اکانت خود را برای پشتیبانی بروکر ارسال می کند.

 

اگر کاربر قصد دارد از طریق ایمیلی که در حساب او ثبت نشده باشد،‌ این درخواست را ارسال نماید، باید همراه با ایمیل، اسکن و تصویری از پاسپورت یا کارت ملی خود را به ایمیل ارسالی ضمیمه کند. به طور معمول بعد از ارسال این درخواست، طی 24 ساعت کاری اکانت الپاری کاربر حذف خواهد شد.

 

 

حذف حساب آلپاری  نحوه حذف حساب دمو در الپاری

 

برای حدف حساب demo در بروکر آلپاری، کاربران باید مراحل زیر را دنبال کنند:

 • ورود به بخش حساب های حقیقی در کابین شخصی
 • کلیک بر روی گزینه بررسی حساب
 • کلیک بر روی گزینه حذف حساب

 

حذف حساب آلپاری وارد شدن به بخش حسابهای تجاری در کابین شخصی کارگزاری

 

کاربر برای حذف حساب دمو آلپاری، تنها لازم است که وارد کابین شخصی خود شود و از سمت راست، مطابق تصویر در بخش حذف حساب حقیقی، وارد بخش حساب های تجاری خود شوید.

 

حذف حساب آلپاری  کلیک راست بر روی حساب مورد نظر

 

در مرحله بعد کاربر باید از طریق زبانه حساب های مجازی، وارد بخش حساب های دمو خود شود. سپس بر روی شماره حساب دمو خود، رایت کلیک کرده و بر روی ” بررسی حساب” کلیک کنید.

حذف حساب آلپاری -حذف حساب دمو در الپاری

 

حذف حساب آلپاری کلیک بر روی حذف حساب

 

در این قسمت کاربر با کلیک کردن بر روی دکمه حذف حساب، می توانید حساب مجازی خود را برای همیشه حذف نمایید.

حذف حساب آلپاری -حذف حساب دمو در الپاری

 

 

حذف حساب آلپاری دلایل عمده حذف حساب تجاری در بروکر آلپاری و سایر بروکرها

 

عدم استفاده کاربر از حساب یکی از متداولترین این موارد بوده که ممکن است به دلیل عدم فعالیت یا استفاده کافی از حساب، تصمیم به حذف آن گرفته شود. برخی معامله‌گران ممکن است پس از مدتی از معامله کردن دست کشیده و تصمیم به حذف حساب خود بگیرند.

 

تغییر بروکر دیگر مورد شایع بوده که، در این مورد معامله‌گران تصمیم می‌گیرند بروکر خود را تغییر دهند و این به منظور به دنبال حذف حساب قبلی و افتتاح حساب جدید، در کارگزاری دیگری هستند. البته عوامل بسیار زیادی می توانند در این تصمیم دخیل باشند.

حذف حساب آلپاری - اموزش حذف اکانت الپاری

یکی دیگر از موارد متدوال نیاز به تغییر شرایط کاربر می باشد. این شرایط می تواند دلایلی مانند نیاز به تغییر نوع حساب، انتقال به نوع دیگری از حساب های سرمایه گذاری (مانند حساب PAMM) یا نیاز به تغییر سطح معاملاتی باشد که، منجر به حذف حساب و ایجاد یک حساب جدید شود.

 

دیگر دلیل مشاهده شده در بیشتر موارد مربوط به مشکلات فنی یا سیستمی در بروکر می باشد. در بعضی موارد، مشکلات فنی ممکن است به گونه‌ای باشد که،

معامله‌گر نیاز به حذف حساب خود را داشته باشد. به طور معمول، بروکرها راهکارهایی برای حل اینگونه مشکلات ارائه می‌دهند، اما در برخی موارد معامله‌گر تصمیم به حذف حساب خود می‌گیرد.

 

 

conclusion icon حذف حساب آلپاری نظر نویسنده درباره حذف حساب در آلپاری

 

به طور کلی یکی از موارد و تصمیماتی که ممکن است برای کاربران در طول فعالیتشان در یک بروکر پیش آید، اقدام به حذف حساب یا اکانت بوده که، فرایند آن در بروکرهای مختلف می باشد.

این پروسه در کارگزاری alpari از طریق ارسال درخواست به پشتیبانی بروکر ممکن می باشد که در داخل این مقاله برای کاربران شرح داده شد.

 

در صورتی که نیاز به دریافت مشاوره برای تغیبر بروکر و انتخاب یک کارگزاری جایگزین برای معاملات خود دارید، می توانید از طریق telegram با بخش پشتیبانی در ارتباط باشید.

 

حذف حساب آلپاری

سوالات متداول

آیا امکان حذف دائمی اکانت آلپاری از داخل کابین شخصی ممکن است ؟

❌ خیر. کاربر برای حذف حساب تجاری خود از طریق وب سایت بروکر،‌ در ابتدا تمام دارایی اکانت خود را برداشت کرده، و سپس درخواست خود را از طریق ارسال ایمیل به بخش پشتیبانی با ذکر شماره حساب حقیقی، ارسال نماید.

مسیر ارتباطی با پشتیبان آلپاری برای ارسال درخواست چیست ؟

تمامی کاربران قادرند از طریق تلگرام با کارشناسان مشاوره رایگان داشته، و سپس برای حذف حساب حقیقی خود اقدام نمایند.


نظرات (6)
 1. به من بگویید پس از حذف حساب کاربری، اطلاعات شخصی مشتری هم از سیستم Alpari حذف می‌شود؟

  • بله، تمامی اطلاعات کاربر، از دیتای آلپاری حذف می شود. شما می توانید مجددا با مشخصات خود، اقدام به ثبت نام در بروکر آلپاری، کنید.

 2. حذف حساب آلپاری در چه شرایطی اتفاق میفته؟

  • شما می توانید هر زمان که تمایل داشتید و به هر دلیلی، حساب خود را در بروکر آلپاری حذف نمایید.

 3. با حذف حساب تمام تاریخچه معاملات در آلپاری هم از دسترس خارج میشه؟

  • بله، در صورت نیاز، قبل از حذف حساب، اقدام به خروجی گرفتن و ذخیره تاریخچه تریدهای خود بر روی کامپیوتر یا لپ تاپ، نمایید.

درج نظر