آموزش سیگنال رمزینکس 💯آیا سیگنال رایگان ارز دیجیتال رمزینکس ارائه می شود؟!

سیگنال رمزینکس چیست؟! – معرفی سیگنال رایگان ارز دیجیتال رمزینکس

 

سیگنال رمزینکس، به سیگنال ارز دیجیتال گفته می شود که قابلیت خرید و فروش در صرافی رمزینکس (Ramzinex) را داشته باشند. رمزینکس، یک پلتفرم معاملاتی آنلاین در ارتباط با معاملات ارزهای دیجیتال [بیت کوین]، [اتریوم] و [تتر] است؛ که در سال 1397 توسط یک تیم متخصص و حرفه ای در دانشگاه شریف تهران طراحی شد.

هدف از طراحی این پلتفرم معاملاتی (رمزینکس)، ایجاد یک محیط امن برای انجام معاملات «بدون واسطه» و «همتا به همتا(Peer to Peer)» با ارز ریال و دلار برای کاربران ایرانی است. «صرافی رمزینکس» علاوه بر امکانات پیشرفته ای که در اختیار کاربران خود قرار داده است؛ امکان معامله بیش از 130 ارز دیجیتال را نیز فراهم کرده است!

 

سیگنال رایگان رمزینکس, سیگنال ramzinex, سیگنال رایگان ارز دیجیتال رمزینکس
برای انجام معاملات بدون واسطه از سیگنال رایگان رمزینکس استفاده می شود

 

 

آیا رمزینکس سیگنال رایگان ارز دیجیتال ارائه می دهد؟!

صرافی رمزینکس (Ramzinex)، کانال یا بخش مشخصی برای ارائه سیگنال های معاملاتی رایگان «ارز دیجیتال» ندارد؛ بنابراین، کاربران نمی توانند از طریق رمزینکس به سیگنال های رایگان ارز دیجیتال دسترسی پیدا کنند.

با این حال، آن ها می توانند از منابع دیگری مانند کانال های تلگرام، وبلاگ ها و حساب های رسمی ارز دیجیتال در شبکه های اجتماعی برای دریافت سیگنال های رایگان به جای «سیگنال رمزینکس» استفاده کنند.

سیگنال های رایگان ارز دیجیتال، پیشنهادات و توصیه هایی هستند؛ که معمولا توسط تحلیل گران، تریدرهای حرفه ای و سایت های تخصصی ارائه می شوند. این سیگنال ها می توانند شامل زمان های “ورود و خروج از موقعیت های معاملاتی“، سطوح حمایت و مقاومت و سایر اطلاعات مربوط به تحلیل تکنیکال و فاندامنتال باشند.

هدف از ارائه سیگنال های رایگان، کمک به تریدرها برای بهبود تصمیم گیری های معاملاتی و دستیابی به بازدهی بهتر است.

 

معرفی بهترین پلتفرم های جایگزین سیگنال دهی ارز دیجیتال

با افزایش محبوبیت و استفاده از ارزهای دیجیتال، تقاضا برای دریافت سیگنال های معاملاتی دقیق و قابل اعتماد نیز رشد چشمگیری داشته است. «سیگنال های ارز دیجیتال»، توسط تحلیل گران حرفه ای ارائه می شوند و می توانند به معامله گران در تصمیم گیری های خرید و فروش کمک شایانی کنند.

پلتفرم های متعددی وجود دارند که سیگنال های ارز دیجیتال را به صورت رایگان یا پولی در اختیار کاربران قرار می دهند. بعضی از این پلتفرم های ارائه دهنده موارد زیر هستند:

منابع دریافت سیگنال رمزینکس
کانال های تلگرام کانال Fat Pig Signals، Binance Killers ،Crypto Inner Circle،
پلتفرم های اجتماعی دیسکورد
سایت ها و کانال های آنلاین کانال Wall street Queen Official، Wolf xSignal
برنامه ها و ربات های تریدینگ خودکار ربات فارکس استیم

 

 

کانال تلگرام Fat Pig Signals

این کانال «Fat Pig Signals»، توسط گروهی از معامله گران حرفه ای ارزهای دیجیتال در سال 2016 تاسیس شده است. هدف اصلی این کانال، ارائه تحلیل ها و پیشنهادهای معاملاتی رایگان در بازار “رمز ارزها می باشد.

با این حال، برای دسترسی به سیگنال های ویژه و پر بازده، کاربران باید یکی از اشتراک های برنزی، نقره ای یا طلایی را خریداری کنند. «کانال رایگان Fat Pig» بیش از 200 هزار عضو دارد.

 

کانال تلگرام Fat Pig Signals, سیگنال رایگان رمزینکس, سیگنال رایگان ارز دیجیتال رمزینکس
استفاده از کانال تلگرام Fat Pig Signals برای دریافت سیگنال رمزینکس

 

کانال تلگرام Binance Killers

کانال «Binance Killers» یکی از معروف ترین منابع ارائه سیگنال برای رمز ارزهای «آلت کوین (ارزهایی غیر از بیت کوین)» محسوب می شود. در کانال رایگان آن، که بیش از 222 هزار عضو دارد، گزارش های روزانه از بازار، مطالب آموزشی و سیگنال های خرید و فروش رایگان منتشر می شود.

همچنین برای دسترسی به سیگنال های ویژه و خدمات تکمیلی، باید یکی از بسته های اشتراک پولی را تهیه نمایید.

 

کانال تلگرام Binance Killers, سیگنال رایگان رمزینکس, سیگنال رایگان ارز دیجیتال رمزینکس
کانال تلگرام Binance Killers یک منبع معتبر جهت دریافت سیگنال رایگان ارز دیجیتال رمزینکس

 

کانال تلگرام Wolf of Trading

این کانال، بر اساس تحلیل های تکنیکال و روانشناسی بازار، «سیگنال های معاملاتی رمز ارزها» را ارائه می کند. بیش از 175 هزار کاربر در کانال رایگان این گروه عضویت دارند و از تحلیل ها، آموزش ها و سیگنال های رایگان آن بهره مند می شوند.

نکته قابل توجه این کانال، همراهی و مدیریت معاملات باز توسط تیم تحلیلگر آن است که به کاربران در مدیریت ریسک کمک شایانی می کند!

 

کانال تلگرام Wolf of Trading, سیگنال رایگان ارز دیجیتال رمزینکس, سیگنال رایگان رمزینکس
کانال تلگرام Wolf of Trading منبعی جهت دریافت سیگنال رایگان رمزینکس برای کسب سود و مدیریت ریسک

 

انواع سیگنال رایگان ارز دیجیتال

در دنیای پر نوسان و پویای ارزهای دیجیتال، دسترسی به اطلاعات معتبر و سیگنال های معاملاتی دقیق می تواند تفاوت بین موفقیت و شکست را رقم بزند.

خوشبختانه، کانال های مختلفی وجود دارند که سیگنال های رایگان ارز دیجیتال را در اختیار معامله گران قرار می دهند. این سیگنال ها می توانند شامل موارد زیر باشند:

1#: سیگنال های اسپات (Spot پیشنهاد هایی برای خرید و فروش رمز ارزها در “بازار نقدی“.

2#: سیگنال های فیوچرز (Futures راهنمایی های معاملاتی برای بازار قراردادهای آتی رمز ارزها، شامل نقاط ورود، خروج و اهرم مناسب.

3#: سیگنال های تحلیلی؛ «تحلیل های تکنیکال» و «فاندامنتال» از وضعیت بازار و رمز ارزهای مختلف برای کمک به تصمیم گیری معامله گران.

4#: اخبار و رویدادها؛ آخرین اطلاعات و رویدادهای مرتبط با «رمز ارزها» برای آگاهی بیشتر کاربران.

5#: آموزش ها؛ محتوای آموزشی در زمینه تحلیل تکنیکال، مدیریت ریسک و [استراتژی های معاملاتی].

گرچه استفاده از این سیگنال های رایگان می تواند راهنمای مفیدی باشد، اما همیشه باید با احتیاط و تحلیل شخصی از آن ها استفاده کرد، زیرا کیفیت آن ها معمولا پایین تر از سیگنال های پولی است.

 

نظر کارشناس اف ایکس ماکسی درباره ارز دیجیتال رمزینکس

رمزینکس به عنوان یک “صرافی ارز دیجیتال، سیگنال رایگان «ramzinex» ارائه نمی دهد. با این حال، منابع و پلتفرم های متعددی وجود دارند که می توانند برای دریافت سیگنال رایگان ارز دیجیتال مورد استفاده قرار گیرند.

کانال های تلگرامی مانند [Fat Pig Signals]، [Binance Killers]، [Wolf of Tradingسایت ها و کانال های آنلاین، پلتفرم های دیسکورد و برنامه های تریدینگ خودکار، از جمله این منابع هستند.

این منابع انواع مختلفی از سیگنال ها از جمله سیگنال های «اسپات(Spot) »، «فیوچرز(Futures)»، تحلیلی، اخبار و آموزش ها را ارائه می دهند.

با این حال، باید توجه داشت که استفاده از سیگنال های رایگان باید با احتیاط و تحلیل شخصی همراه باشد، زیرا کیفیت آن ها معمولا پایین تر از سیگنال های پولی است.

 

سوالات متداول

❓آیا رمزینکس، سیگنال رایگان ارز دیجیتال ارائه می دهد؟

خیر! رمزینکس به عنوان یک صرافی ارز دیجیتال، سیگنال رایگان ارز دیجیتال ارائه نمی کند.

❓بهترین منابع برای دریافت سیگنال رایگان ارز دیجیتال کدام هستند؟

برخی از بهترین منابع شامل کانال های تلگرامی مانند [Fat Pig Signals]، [Binance Killers]، [Wolf of Trading]، سایت ها و کانال های آنلاین، پلتفرم های دیسکورد و برنامه های تریدینگ خودکار هستند.

❓آیا باید به طور کامل به سیگنال های رایگان ارز دیجیتال اعتماد کرد؟

خیر! توصیه می شود که از سیگنال های رایگان با احتیاط و همراه با تحلیل شخصی استفاده کنید، زیرا کیفیت آن ها معمولا پایین تر از سیگنال های پولی است.

❓آیا رمزینکس از معاملات آتی (فیوچرز) پشتیبانی می کند؟

خیر؛ در حال حاضر رمزینکس از معاملات آتی (فیوچرز) پشتیبانی نمی کند.


درج نظر