سیگنال ارز دیجیتال نوبیتکس ✅آشنایی با سیگنال رایگان نوبیتکس!

سیگنال خرید ارز دیجیتال نوبیتکس چیست؟ _ معرفی کانال سیگنال نوبیتکس!

 

سیگنال ارز دیجیتال نوبینکس، مخصوصاً برای معاملات اسکالپینگ و در تایم فریم های کوتاه، وجود ندارد. حجم معاملات صرافی نوبیتکس، به حدی نیست که بتوان در کوتاه مدت، از نوسانات قیمتی آن استفاده کرد.

هر چند که این صرافی ارز دیجیتال تلاش بسیاری می کند، تا نوسانات قیمتی بازارهای خود را به صرافی هایی [مانند بایننس] نزدیک کند، اما نوسانات ریز و جزئی را نمی توان،  به راحتی اعمال کرد؛ چرا که این نوسانات حاصل خرید و فروش معامله گران بزرگ و کوچک بازار است.

اما در مورد سیگنال های روزانه و سوئینگ، باید این نوید را بدهیم، که می توان با استفاده از سیگنال کانال های معتبر داخلی و خارجی، در صرافی نوبیتکس نیز، به معامله گری پرداخت و از آن ها، سود دریافت کرد.

این مسئله باعث شده است تا، اکثر کاربران نوبیتکس، به سمت این نوع معاملات روند و دیگر به فکر اسکالپینگ نباشند.

سیگنال ارز دیجیتال نوبیتکس
سیگنال ارز دیجیتال نوبیتکس چیست؟

 

 

انواع کانال های دریافت سیگنال رمز ارز

سیگنال ارز دیجیتال نوبیتکس
کریپتو گلکسی بایننس کیلرز
نفوذی های روسیه دایره داخلی کریپتو
گرگ های تریدینگ

 

کانال تلگرام کریپتو گلکسی

کانال Crypto Galaxy را می توان، یکی از ارزشمند ترین کانال های تلگرامی دانست. این کانال، ضمن ارائه تحلیل های متفاوت، درباره بازار ارز دیجیتال، گزارشی را به صورت ماهانه، از سیگنال های کانال VIP خود ارائه می دهد؛ تا کاربران از وضعیت سیگنال های این کانال، آگاه باشند.

همان طور که مشاهده می کنید، هیچ گونه اغراقی در وین ریت سیگنال ها وجود ندارد و سود و زیان تمامی سیگنال ها، مشخص شده است.

ویژگی دیگر این کانال این است که، با ثبت نام در صرافی بای بیت می توانید، تا ۳۰ هزار دلار را به عنوان پاداش دریافت کنید. معمولاً این کانال به صورت روزانه، ۱ تا ۵ سیگنال مختلف را در کانال VIP خود می گذارد؛ تا معامله گران بتوانند، از آن ها استفاده کنند.

تمامی سیگنال ها، با (مدیریت ریسک و نرخ وین ریت بالا) گذاشته می شود.

کانال تلگرام Crypto GALAXY
«کانال تلگرام Crypto GALAXY»

 

کانال تلگرام بایننس کیلرز

کانال Binance Killers را می توان، از محدود کانال های پر طرفدار تلگرام دانست. این کانال نیز، داده های مفیدی را از بازار به صورت روزانه منتشر می کند؛ که هر کدام از آن ها، بینش بسیار خوبی را نسبت به بازار به معامله گران می دهد.

این داده ها، باعث می شوند تا تصمیم های معاملاتی بهتری، برای کوتاه مدت و بلند مدت گرفته شود و جهت دهی سیگنال ها، نیز مشخص می شود.

این کانال نیز، «گزارش ماهانه سیگنال» های خود را منتشر می کند؛ تا به صورت شفاف با دنبال کنندگان خود، ارتباط برقرار کند. همچنین این کانال، تخفیف بسیار خوبی را برای کانال VIP خود گذاشته است؛ که در تصویر مشاهده می کنید.

کانال تلگرام Binance Killers
(کانال تلگرام Binance Killers)

 

کانال تلگرام فدراسیون روسیه

کانال تلگرامی Fed. Russian Insiders نیز، در نوع خود جالب است. این کانال که از سال ۲۰۱۷ فعالیت خود را آغار کرده است، توانسته تا بیش از ۱۰۰ هزار نفر را، به خود جذب کند.

آنالیزهای دقیق بازار، سیگنال های موفق، بونوس عضویت در کانال VIP و حق عضویت معمولی، توانسته است تا این کانال را به (یکی از معتبر ترین کانال های سیگنال دهی تلگرام)، تبدیل کند.

کانال تلگرام Fed. Russian Insiders
محیط کانال تلگرام Fed. Russian Insiders

 

کانال تلگرام Crypto Inner Circle

کانال Crypto Inner Circle را نیز می توان، از دیگر کانال های موفق سیگنال دهی تلگرام دانست. این کانال، در [صرافی بایننس و بای بیت] کار می کند، اما عموم دنبال کنندگانش، با سیگنال های بایننس می شناسندش؛ نکات آموزشی به همراه تحلیل بازار در این کانال وجود دارد، که نقشه راه تریدرها خواهد بود.

ضمن این که بیشتر سیگنال های این کانال را می توان، صحت سنجی کرد و به درستی آن ها پی برد.

کانال تلگرام Crypto Inner Circle
کانال تلگرام Crypto Inner Circle

 

کانال تلگرام گرگ های تریدینگ

گرگ های تریدینگ «Wolf of Trading» نیز، از دیگر کانال های فعال تلگرامی است؛ که به صورت روزانه سیگنال های خود را، در کانال به اشتراک می گذارد.

همان طور که در تصویر مشاهده می کنید، در تایم فریم های مختلف، تحلیل روند ارزهای دیجیتال هم، در کانال قرار داده می شود، تا افراد خارج از سیگنال های کانال نیز، بتوانند به معامله گری بپردازند.

کانال تلگرام Wolf of Trading
کانال تلگرام Wolf of Trading

 

استفاده از سیگنال ارز دیجیتال به کسانی توصیه می شود؟!

استفاده از سیگنال ارز دیجیتال، به کسانی توصیه می شود که، سرمایه کافی برای معامله در بازار ارزهای دیجیتال را دارند، اما وقت کافی برای آموزش خرید و فروش و تحلیل بازار را ندارند.

این دسته از معامله گران می توانند، در کوتاه مدت با سیگنال کانال ها، به سود دهی خوبی برسند و پس از مدتی کم کم می توانند، به تنهایی تریدری را، آغاز کنند.

 

نظر نویسنده اف ایکس ماکسی درباره سیگنال رایگان ارز دیجیتال نوبیتکس

سیگنال ارز دیجیتال نوبیتکس را معمولاً، در کانال های تلگرامی به صورت خاص منتشر نمی کنند؛ اما می توان، هنگام با سیگنال های صرافی های بزرگ در نوبیتکس، نیز به سود دهی رسید.

معمولاً سیگنال های روزانه و سوئینگ صرافی های بزرگ را، می توان در صرافی های ایرانی اعمال کرد.

 

سوالات متداول

❓بهترین سیگنال ارز دیجیتال نوبیتکس کدام است؟

با توجه به استراتژی معاملاتی کاربر و میزان ریسک پذیری او باید بهترین کانال را انتخاب کرد و این انتخاب برای هر شخصی می تواند که متفاوت باشد.

❓آیا می توان از سیگنال کانال های خارجی در صرافی نوبیتکس استفاده کرد؟

بله، البته باید توجه کرد که ارز دیجیتال معرفی شده در نوبیتکس وجود دارد یا خیر و در کدام تایم فریم این سیگنال داده شده است.

❓ آیا صرافی نوبیتکس به صورت جداگانه کانال سیگنال دهی در فضای مجازی دارد؟

خیر، این صرافی هیچ گونه کانال سیگنال دهی ندارد و تنها بخش وبلاگ و اکانت های شبکه های اجتماعی این صرافی است که اخبار ارز دیجیتال را به صورت روزانه برای مخاطبین خود منتشر می کند.


نظرات (2)
  1. این کانال ها آیا کانال سیگنال شما هست ؟

    • خیر، این ها کانال های خارجی هستند. برای عضویت در کانال های اف ایکس ماکسی، با کارشناسان ما از طریق پشتیبانی تلگرام، تماس بگیرید.

درج نظر