سیگنال ارز دیجیتال فیوچرز چیست؟ 🔰روش های دریافت سیگنال ارز دیجیتال فیوچرز!

معرفی سیگنال ارز دیجیتال فیوچرز رایگان – منابع سیگنال دهی ارز دیجیتال فیوچرز

 

معمولاً تریدرها به صورت شفاف، معاملات خود را در کانال عمومی قرار می دهند و مخاطبین خود را، در جریان سود و زیان هر سیگنال ارز دیجیتال می کنند.

این فرآیند، باید به گونه ای صورت بگیرد، که مخاطبین کانال ببینند؛ که ادمین ها همراه با استراتژی کریپتو آنان معامله می کنند و این گونه است که، اعتماد مخاطبان جلب می شود.

سیگنال ارز دیجیتال فیوچرز
معرفی بهترین سیگنال ارز دیجیتال فیوچرز!

 

1#: کانال تلگرام Today Trader

کانال تلگرام «Today Trader» به صورت حرفه ای، به بازار نگاه می کند. این کانال به جز تحلیل تکنیکال بازار، نیم نگاهی نیز، به مسائل روانشناسی بازار دارد، که مکمل تحلیل ها است.

این مسئله باعث شده است تا، اعتماد عمومی نسبت به این کانال و سیگنال های آن، چندین برابر شود. همچنین این کانال، با “پرداخت ۱۲۰ میلیون توکن” په په، به اعضای خود توانسته است، تا اعضای زیادی را به جامعه خود، اضافه کند.

برای افزایش اعتماد کاربران به این کانال، مارک کلی ادمین کانال، هر روز در یوتوب لایو ترید می گذارد؛ تا تریدرها بدانند که همراه با آنان، از سیگنال ها استفاده می کند.

کانال تلگرام Today Trader
کانال تلگرام Today Trader

 

2#: کانال تلگرام Wolf Of Trading

کانال گرگ های تریدینگ «Wolf Of Trading»، به خاطر سیگنال های رایگانش مشهور شده است. این کانال ۲ تا ۳ سیگنال رایگان، در هفته می گذارد، که بیشتر آن ها مرتبط با (بیت کوین و اتریوم) است.

این کانال توانسته است، تا با این روش ضمن جلب اعتماد کاربران، دنبال کنندگان خود را نیز افزایش دهد. این کانال ضمن ارائه سیگنال های رایگان، کانال VIP نیز دارد که با خرید اشتراک می توانید، به سیگنال های بیشتر و پر سود تر آن ها، دست پیدا کنید.

همان طور که در تصویر می بینید، خروج از معاملات به صورت پله ای انجام می شود و صرافی های مدنظر برای معاملات، نیز در بالای هر سیگنال آمده است.

کانال تلگرام Wolf Of Trading
کانال تلگرام Wolf Of Trading

 

3#: کانال تلگرام Crypto Inner Circle

کانال «Crypto Inner Circle» با وین ریت 92% توانسته است، تا مخاطبان زیادی را جذب خود کند. این کانال، تحلیل تکنیکال تمامی سیگنال ها را، به همراه نقطه ورود و خروج می گذارد.

همچنین، تحلیل شخصی ادمین های کانال، نیز منتشر می شود، تا دنبال کنندگان از وضعیت عمومی بازار، خبر دار شوند. این کانال، با نام «صرافی بایننس» بالا آمده است، اما سیگنال های آن را، در صرافی های دیگری (مانند کوکوین و کوینکس) نیز، می توانید استفاده کنید.

کانال تلگرام Crypto Inner Circle
کانال تلگرام Crypto Inner Circle

 

سیگنال ارز دیجیتال فیوچرز برای چه افرادی مناسب است؟

سیگنال ارز دیجیتال فیوچرز، برای افرادی مناسب است که، وقت تحلیل های جامع و کامل برای انجام معامله را ندارند، یا این که به صورت حرفه ای آموزشی، در این راستا ندیده اند.

این افراد، معمولاً یک حرفه را به صورت تخصصی جلو می برند و به جای تقسیم وقت و انرژی خود، روی چند موضوع متفاوت با پول حاصل از حرفه اصلی خود، در بازار ارز دیجیتال سرمایه گذاری می کنند.

 

نحوه استفاده از سیگنال ارز دیجیتال فیوچرز چگونه است؟

استفاده از سیگنال ارز دیجیتال فیوچرز، نیاز به دقت بالایی دارد. معمولاً سیگنال ها، “دارای قیمت ورودی، حد سود، حد ضرر و اهرم” هستند؛ که باید به دقت تمامی آن ها را، در حساب کاربری خود وارد کرد.

برای استفاده از سیگنال مهم است که، صرافی تریدر با صرافی کانال یکسان باشد، یا یکی از صرافی های توصیه شده توسط کانال باشد؛ چرا که برخی از صرافی ها، قیمت بالاتر یا پایین تری دارند و ممکن است، که سیگنال در آن ها دچار خطا شود.

 

سوالات متداول

❓پیش بینی معاملات فیوچرز با سیگنال چگونه انجام می شود؟

سیگنال های فیوچرز معمولاً جهت بازار را مشخص می کنند و روند نزولی و صعودی بازار را می توان از همین سیگنال ها فهمید. پیش بینی معاملات نیز با استفاده از داده های درون سیگنال ها انجام می شود.

❓اهمیت سیگنال ارز دیجیتال فیوچرز چه مواردی است؟

مهم ترین کاربرد یا اهمیت سیگنال فیوچرز بازدهی بالای این سیگنال ها است و اهمیت دیگر این است که در بازار های صعودی و نزولی می توان از آن استفاده کرد.

❓محدودیت های سیگنال ارز دیجیتال فیوچرز چیست؟

این سیگنال ها را نمی توان در تمامی صرافی ها به صورت یکسان استفاده کرد و اتکای بیش از اندازه به سیگنال ها باعث می شود تا تصمیمات معاملاتی غلطی در طول بازار گرفته شود.


درج نظر