معرفی بونوس روبو فارکس 💰بونوس اولین واریز، سود مشارکت، واریز و موجودی حساب

حساب پم - pamm الپاری- pamm به چه معناست-pamm به فارسی-pamm پرایس اکشن بونوس روبو فارکس – شرایط دریافت و نحوه برداشت

هنگامی که معامله گر می خواهد فعالیت خود در فارکس را شروع کند، ابتدا باید کارگزار مناسبی را بیابد، که تمام ویژگی هایی را که نیازها و خواسته های او را برآورده می کند؛ داشته باشد.

این مسئله اغلب به این معنی است که معامله گر به مواردی مانند جفت ارزهایی که بروکر ارائه می‌کند، امکان استفاده از پلتفرم معاملاتی آسان و حداقل سپرده برای افتتاح حساب دقت کند.

در این فرآیند، معمله گران اغلب از تمرکز روی بونوس و پاداش‌هایی که یک کارگزار ارائه می‌دهد، غفلت می‌کنند. این بونوس ها بسیار مفید هستند، زیرا وجوه اضافی را در اختیار فرد قرار می دهند و او می تواند هنگام معامله از آنها استفاده کند که به نوبه خود، شانس او را برای کسب سود افزایش می دهد.

روبو فارکس یکی از بهترین بروکرهای فارکس در جهان است که طرح های تشویقی و بونوس های مختلفی برای مشتریان خود در نظر گرفته است. کاربران در صورت آشنایی با قوانین این بونوس ها؛ می توانند از آنها استفاده کرده و سود کسب کنند. در این مقاله ، مطالب کاملی مطالعه می کنیم درباره انواع بونوس بروکر روبو فارکس:

 • انواع بونوس
 • بونوس اولین واریز
 • بونوس مشارکت در سود
 • بونوس بر روی موجودی
 • قوانین بونوس روبو فارکس
 • شرایط برداشت بونوس
 • بونوس رایگان
 • مزایا و معایب
 • نظر متخصصان درباره بونوس ها

ثبت نام در پاکت آپشن - آموزش ثبت نام پاکت آپشن - اموزش افتتاح حساب پاکت اپشن

بروکر روبو فارکس دانلود بروکر روبو فارکس کلاهبرداری روبو فارکس دانلود متاتریدر 4 روبو فارکس
بونوس روبو فارکس

حساب پم- پم فارکس چیست -تجربه حساب پم -تفاوت حساب پم با کپی ترید-تنظیمات حساب پم انواع بونوس روبو فارکس

بونوس روبو فارکس
معرفی بروکر روبو فارکس لینک ثبت نام در روبو فارکس
بونوس خوش آمدگویی $30
بونوس تقسیم سود – Profit Share %20 تا %120
بونوس واریز %60
بونوس بر اساس موجودی تا 10%

 

حساب پم- بهترین بروکر برای حساب پم - بهترین حساب pamm-بهترین حساب پم بونوس های روبو فارکس

در ادامه، همه بونوس های روبو فارکس و شرایط دریافت آنها را؛ با هم بررسی می کنیم.

 

حساب پم - حساب پم ارز دیجیتال- حساب پم ایرانی- حساب پم چیست - حساب پم در فارکس چیست بونوس خوش آمد گویی 30 دلاری روبو فارکس

یکی از اولین انواع بونوس روبو فارکس که به مشتریان تازه وارد تعلق می گیرد، بونوس خوش آمد گویی است. این کارگزاری به تمام کاربران جدیدی که در این بروکر حساب باز کنند یک بونوس 30 دلاری بدون محدودیت هدیه می دهد.

معامله گران می توانند از این مبلغ در معاملات خود استفاده کنند و سود بدست آمده را بدون محدودیت برداشت نمایند.

بروکر روبو فارکس بونوس روبو فارکس ثبت نام روبو فارکس
بونوس 30 دلاری روبوفارکس

 

شرایط دریافت بونوس خوش آمد گویی

کاربران تازه وارد بروکر روبو فارکس، برای دریافت بونوس 30 دلاری خوش آمد گویی این بروکر باید مراحل زیر را به ترتیب طی کنند:

 • مرحله نخست، افتتاح حساب سنت یا استاندارد در بروکر روبو فارکس؛
 • مرحله دوم، تایید و احراز هویت؛
 • مرحله نهایی، واریز حداقل 10 دلار آمریکا به حساب.

 

حساب پم - حساب پم ارز دیجیتال- حساب پم ایرانی- حساب پم چیست - حساب پم در فارکس چیست بونوس پرافیت شر روبو فارکس

پرافیت شر یک بونوس روبو فارکس؛ هدیه ای است که بروکر هنگام واریز وجه به حساب برای مشتریان خود در نظر گرفته است. مشتری می تواند در هنگام واریز وجه به حساب؛  [25%، 50%، 100% یا 120%]، بونوس واریز به حساب انتخاب کرده و بدون محدودیت به معامله گری بر روی این مبلغ و دریافت سود بپردازد.

 

شرایط دریافت بونوس پرافیت شر روبو فارکس

معامله گر می تواند با طی مراحل ساده زیر؛ بونوس پرافیت شر خود را دریافت کند:

 • ثبت نام و افتتاح حساب؛
 • احراز هویت؛
 • واریز وجه به حساب و انتخاب گزینه بونوس پرافیت شر مورد نظر؛
 • معامله گری و کسب و سود؛

 

حساب پم - حساب پم ارز دیجیتال- حساب پم ایرانی- حساب پم چیست - حساب پم در فارکس چیست بونوس واریز 60 درصد یا تقسیم سود روبو فارکس

بونوس واریز 60 درصدی؛ هدیه ای است که در ازای افتتاح و واریز وجه به حساب، به مشتری تعلق می گیرد. تفاوت این طرح با بونوس واریز این است که؛ این بونوس فقط به اولین بار واریز وجه به حساب تعلق نگرفته و با هر بار واریز می توان از این هدیه استفاده کرد.

 

شرایط دریافت بونوس واریز 60 درصدی روبو فارکس

با هر بار واریز به حساب؛ با استفاده از این بونوس می توان تا 60 درصد مبلغ واریز را از بروکر روبوفارکس هدیه گرفت. دریافت این بونوس با طی مراحل زیر امکان پذیر است:

 • افتتاح حساب؛
 • احراز هویت؛
 • واریز وجه؛
 • دریافت بونوس 60 درصدی؛

 

حساب پم - حساب پم ارز دیجیتال- حساب پم ایرانی- حساب پم چیست - حساب پم در فارکس چیست بونوس تا 10 درصد سود بر اساس موجودی حساب

مشتریان روبو فارکس می توانند بر اساس میزان موجودی حساب های معاملاتی خود؛ تا 10 درصد بونوس از این کارگزاری دریافت کنند. این بونوس بدون محدودیت به همه حساب های این بروکر تعلق می گیرد.

 

شرایط دریافت بونوس 10 درصدی موجودی حساب

کاربران پس از ثبت نام و احراز هویت و افتتاح یکی از انواع حساب های بروکر روبو فارکس، می توانند به میزان حجم معاملات انجام شده خود؛ تا 10 درصد موجودی حساب، بونوس دریافت کنند.

 

کپی ترید- کپی تریدینگ 365 -کپی تریدر فارکس شویم - کپی تریدر فارکس جهان- کپی تریدر فارکس شغل قوانین بونوس های روبو فارکس

انواع بونوس روبوفارکس؛ قوانین مختص به خود را دارند.

قوانین بونوس خوش آمد گویی به این صورت است که، این بونوس تنها با افتتاح حساب و واریز 10$ به مشتری تعلق گرفته و محدودیتی در استفاده از آن حتی در زمان شرایط نامساعد معاملاتی وجود ندارد.

بونوس های واریز این بروکر با افتتاح حساب سنت یا حساب پرو قابل دریافت است. یکی از مزایای بونوس 60 درصدی واریز نسبت به 120 درصدی؛ امکان استفاده از این مبلغ پاداش حتی در زمان افت سرمایه است.

 

حساب پم - حساب پم ارز دیجیتال- حساب پم ایرانی- حساب پم چیست - حساب پم در فارکس چیست آیا کاربران ایرانی قادر به دریافت بونوس های روبو فارکس هستند؟!

متاسفانه از زمان اجرای قوانین مربروط به تحریم ها علیه کشور ایران، بروکر روبو فارکس همکاری خود با کاربران ایرانی را متوقف کرده و معامله گران این کشور نمی توانند از خدمات و بونوس های این بروکر استفاده کنند.

 

حساب پم - حساب پم ارز دیجیتال- حساب پم ایرانی- حساب پم چیست - حساب پم در فارکس چیست آیا می توان بونوس روبوفارکس را برداشت کرد؟

بونوس های ارائه شده به مشتریان توسط بروکر روبو فارکس؛ به صورت مستقیم قابل برداشت نبوده و کاربران تنها می توانند با استفاده از این بونوس ها به معامله پرداخته و سودهای بدست آمده خود را افزایش دهند و به برداشت این سودها بپردازند.

 

حساب پم - حساب پم ارز دیجیتال- حساب پم ایرانی- حساب پم چیست - حساب پم در فارکس چیست بونوس رایگان روبو فارکس به چه کسانی تعلق می گیرد؟!

بونوس رایگان یا همان بونوس 30 دلاری، به مشتریان تازه وارد بروکر روبو فارکس؛ پس از اولین ثبت نام و واریز تنها 10$ به حساب معاملاتی؛ تعلق می گیرد.

 

کپی ترید- حساب کپی ترید چیست-حساب کپی تریدینگ-خطرات سرمایه گذاری در فارکس-دانلود اپلیکیشن کپی تریدینگ مزایا و معایب روبو فارکس

مزایا و معایب بروکر روبو فارکس در جدول زیر آورده شده اند:

مزایا

 • سابقه بالا
 • رگوله معتبر IFSC و CYSEC
 •   VPSرایگان
 • اسپرد پایین و سرعت انجام معامله بالا

معایب

 • نبود پشتیبانی فارسی
 • عدم ارائه خدمات به کاربران ایرانی

 

حساب پم - حساب پم ذخیره-حساب پم فارکس- حساب پم فارکس چیست -حساب پم کلاهبرداری نظر نویسنده اف ایکس ماکسی درباره بونوس روبو فارکس

همان گونه که به آن اشاره کردیم؛ روبوفارکس برای تشویق کاربران به ثبت نام در این بروکر و واریز به حساب های خود، طرح های تشویقی و بونوس های مختلفی را در نظر گرفته است.

این بونوس ها می تواند یکی از مهم ترین عوامل در انتخاب کارگزاری توسط معامله گران باشند؛ زیرا با دریافت این طرح های تشویقی، امکان انجام معاملات و دریافت سود بیشتر برای آن ها فراهم می شود.

اما توجه به قوانین و شرایط دریافت این بونوس ها نکته مهمی است که کاربران باید به آن دقت داشته باشند.

ثبت نام در پاکت آپشن - آموزش ثبت نام پاکت آپشن - اموزش افتتاح حساب پاکت اپشن

 

سوالات متداول

❓بیشترین بونوس روبو فارکس کدام است؟

بیشترین طرح تشویقی روبو فارکس مربوط به طرح 120 درصدی واریز وجه می باشد.

❓آیا روبو فارکس به ایرانیان خدمات ارائه می دهد؟

خیر، این بروکر پس از اجرای تحریم ها، از ارائه خدمات به معامله گران ایرانی جلوگیری کرده است.

❓بونوس 60 درصدی روبو فارکس قابل برداشت است؟

خیر، این بونوس می تواند در انجام معاملات کمک کننده باشد و حاشیه سود را افزایش دهد.


درج نظر