انواع مسابقات بروکر کوتکس 🎁 جوایز 3 هزار تا 80 هزار دلاری [Quotex]

کپی ترید- نرم افزار کپی ترید ارز دیجیتال - نمونه تریدینگ پلن ارز دیجیتال - اپلیکیشن کپی تردینگ ارز دیجیتال معرفی مسابقات بروکر کوتکس – برای جوایز بزرگ کوتکس آماده شوید!!

 

در این بروکر، تعداد متنوعی از رقابت ها بین کاربران [از جمله مسابقه چهارشنبه دیوانه، رقابت آخر هفته، جمعه رایگان و مسابقه بزرگ]، برگزار می شود. می توان گفت، بیش از 60% تریدرها، طرفدار این مسابقات هستند.

بروکر کوتکس، مسابقات متعدد و جذابی را طراحی کرده و تریدرها می توانند با حداقل 1$ در این مسابقات شرکت کنند و برنده جوایز 3 هزار تا 80 هزار دلاری در [Quotex] باشند. ما در این مقاله قصد داریم به بررسی جزئیات بپردازیم درباره مسابقات باینری آپشن کوتکس:

 • انواع مسابقات و شرایط آنها
 • مراحل شرکت در مسابقات
 • ویژگی های این کارگزاری
 • نظر کارشناسان اف ایکس ماکسی

 

مسابقات بروکر کوتکسبررسی بروکر quotex بروکر باینری کوتکس بروکر کوتکس چیست
مسابقات بروکر کوتکس

 

انواع مسابقات بروکر کوتکس

 

مسابقات بروکر کوتکس
معرفی بروکر کوتکس لینک ثبت نام در بروکر کوتکس
انواع مسابقات مسابقه چهارشنبه دیوانه، رقابت آخر هفته، جمعه رایگان، مسابقه بزرگ
حداقل واریز برای شرکت در مسابقه چهارشنبه دیوانه $10
حداقل واریز برای شرکت در رقابت آخر هفته $1
حداقل واریز برای شرکت در جمعه رایگان رایگان
حداقل واریز برای شرکت در مسابقه بزرگ $10

 

مسابقات بروکر کوتکس چه هستند و چه شرایطی دارند؟

 

این مسابقات در دو دسته کلی تقسیم‌بندی می‌ شوند؛ مسابقات رایگان و مسابقات پولی. در مسابقات رایگان، تریدرها بدون نیاز به پرداخت هیچ هزینه‌ ای می‌ توانند شرکت کنند. در مسابقات پولی، افراد باید مبلغی را به‌ عنوان ورودی پرداخت کنند.

مسابقات این کارگزاری، در بازه‌ های زمانی مختلفی برگزار می‌ شوند. برخی از این مسابقات کوتاه‌مدت و چندروزه هستند و برخی دیگر در بلندمدت انجام می‌ شوند.

در انواع مسابقه‌ [Quotex]، تریدرها براساس عملکرد خود در معاملات، رتبه‌ بندی می‌ شوند. افرادی که در رتبه‌ های بالایی قرار بگیرند، جوایز نقدی قابل‌ توجهی را دریافت می‌ کنند!

در ادامه به معرفی چند نمونه از انواع مسابقات بروکر کوتکس می پردازیم:

 • چهارشنبه دیوانه؛
 • رقابت آخر هفته؛
 • جمعه رایگان؛
 • مسابقه بزرگ.

 

مسابقه چهارشنبه دیوانه

«چهارشنبه دیوانه» یکی از مسابقات جذاب برای تریدرهاست. این مسابقه که با نام (Crazy!Wednsday) شاخته می شود؛ مجموع جوایز این مسابقه در بروکر کوتکس به 5000$ می‌ رسد؛ با هزینه ورود 10 دلار و هزینه خرید مجدد نیز همچنان 10 دلار. شما حتی تا 10 بار می‌ توانید خرید مجدد داشته باشید و مدت‌زمان مسابقه تا 1 روز است.

 

 • قوانین مسابقه چهارشبه دیوانه

قوانین مسابقه به این صورت است که در روز مسابقه، مبلغ 100$ به حساب تورنومنت هر شرکت‌کننده افزوده خواهد شد. برندگان مسابقه افرادی هستند که در پایان روز چهارشنبه، بالانس حساب بیشتری نسبت به سایر شرکت‌کنندگان داشته باشند.

 

رقابت آخر هفته

مسابقه دیگر در بروکر کوتکس، مسابقه رقابت آخر هفته، با هزینه ورود 1$ برگزار می‌ شود و مجموع جوایز آن به 3000$ می‌ رسد. همچنین، هزینه خرید مجدد 1 دلار است و امکان خرید مجدد تا 10 بار وجود دارد. این مسابقه در مدت 2 روز برگزار می‌ شود.

 

 • قوانین رقابت آخر هفته

برندگان این رقابت «Weekend Battle» افرادی هستند که در دو روز توانسته‌ اند بالانس حساب خود را نسبت به سایر شرکت‌کنندگان بیشتر افزایش دهند. به عبارت دیگر، شرکت‌کننده‌ ای که با موجودی 100 دلاری خود مبلغ بیشتری را کسب کند، به‌ عنوان برنده تعیین می‌ شود. همچنین، درصورتی‌که موجودی حساب شما در طول رقابت به صفر برسد، به‌ صورت خودکار از تورنومنت حذف خواهید شد.

 

جمعه رایگان

مسابقات رایگان جمعه‌ ها، یکی دیگر از مسابقات پرطرفدار و جذاب بروکر کوتکس است که به‌ نام «Free Friday» شناخته می‌ شود. برای شرکت در این مسابقه، هیچ هزینه‌ ای مورد نیاز نیست؛ اما برای خرید مجدد باید 1 دلار را پرداخت کنید و این امکان تا 10 بار وجود دارد.

 

 • قوانین جمعه رایگان

قوانین مسابقه جمعه رایگا کوتکس به این صورت هستند؟

 • مدت‌زمان مسابقه یک روز کامل است و برگزاری آن در روز جمعه صورت می‌ گیرد.
 • با شروع مسابقه، مبلغ 100$ به حساب مسابقات شما افزوده می‌ شود.
 • برنده مسابقه کسی است که در پایان روز جمعه بیشترین تعادل حساب را داشته باشد.

 

مسابقه بزرگ

مسابقه «Big MENA Contest» یکی از مسابقات محبوب این بروکر است که جایزه کلی آن به ارزش ۸۰ هزار دلار می‌ رسد. برای شرکت در این مسابقه، شما باید ثبت‌ نام و هزینه ورودی را پرداخت کنید. پس‌از ثبت‌ نام، مبلغ 100 دلار به حساب ویژه مسابقه برای شما واریز خواهد شد.

 

 • قوانین مسابقه بزرگ

شرایط اولیه در این مسابقه برای تمام شرکت‌کنندگان یکسان است. طی یک ماه، شرکت‌کنندگان باید معاملاتی را در حساب مسابقه انجام دهند و در پایان دوره مسابقه، 33 تریدر با بالاترین موجودی در حساب مسابقه به‌ عنوان برندگان انتخاب می‌ شوند.

 

آموزش گام‌ به‌ گام شرکت در مسابقات کوتکس

 

تریدرهایی که تصمیم به شرکت در مسابقات بروکر کوتکس دارند، می‌ توانند با انجام مراحل زیر، پس‌از ثبت نام در بروکر کوتکس، به‌ راحتی در مسابقه موردنظر شرکت کنند.

 

گام #1: ورود به حساب کاربری

با ورود به سایت کوتکس و ورود به کابین شخصی خود در این بروکر، می‌ توانید به‌ سادگی به بخش مسابقات فعال در حال اجرا دسترسی پیدا کرده و از آنجا شرکت کنید.

مسابقات بروکر کوتکسثبت نام بروکر کوتکس بررسی بروکر کوتکس بروکر کوتکس چیست
شرکت در مسابقات کوتکس – گام اول، ورود به حساب کاربری

 

گام #2: انتخاب مسابقه

پس‌از انتخاب مسابقه موردنظر، با انتخاب گزینه جزئیات و سپس انتخاب گزینه ملحق‌شدن، که با پس زمینه سبز مشخص شده است، به‌ سرعت وارد محیط مسابقه کوتکس خواهید شد. در نهایت، با کلیک بر روی تایید، شما به محیط مسابقات هدایت می‌ شوید.

مسابقات بروکر کوتکساموزش بروکر کوتکس ورود به بروکر کوتکس قوانین بروکر کوتکس
شرکت در مسابقات کوتکس – گام دوم، انتخاب مسابقه

 

ویژگی های بروکر کوتکس

 

بروکر کوتکس یک شرکت ارائه‌ دهنده خدمات معاملات آنلاین است که در سال 2019 در کشور سنت وینسنت و گرنادینز تاسیس شد.

این کارگزاری، یک بروکر جهانی است و خدمات خود را به معامله‌ گرانی از سراسر جهان ارائه می‌دهد.

برخی از ویژگی‌ های بروکر کوتکس:

 • تنوع محصولات: این بروکر، خدمات معاملاتی مختلفی را در بازارهای مالی مختلف ارائه می‌ دهد.
 • مجوز: بروکر کوتکس، دارای مجوزهای مختلفی از جمله مجوز CySEC و FCA است.
 • آموزش: خدمات آموزشی مختلفی را برای معامله‌گران ارائه می‌ دهد.
 • مسابقات: این کارگزاری، مسابقات معاملاتی مختلفی را برای تریدرها برگزار می کند.

 

نظر کارشناس اف ایکس ماکسی درباره مسابقات بروکر کوتکس

این کارگزاری، یکی از انواع بروکرهای باینری آپشن است که مسابقات گوناگونی را برگزار می‌ کند. این بروکر قوانینی را برای حساب‌ های معاملاتی خود وضع کرده است و تریدرها باید باتوجه به آن‌ ها به سوددهی برسند.

هزینه شرکت در این مسابقات به نوع مسابقه بستگی دارد و شما می بایست، با توجه به سطح معامله‌ گری خود، برترین مسابقه را انتخاب کرده و هزینه آن را بپردازید.

 

سوالات متداول

❓چگونه می‌توانم در مسابقات بروکر کوتکس شرکت کنم؟

برای شرکت در مسابقات، باید ابتدا حساب خود را در بروکر کوتکس ایجاد کنید و سپس به کابین شخصی خود وارد شوید و از بخش مسابقات فعال در حال اجرا مسابقه موردنظر خود را انتخاب کنید.

❓هزینه ورود به مسابقات بروکر کوتکس چگونه محاسبه می‌شود؟

هزینه ورود متغیر است و بسته به نوع مسابقه ممکن است تغییر کند. این هزینه معمولاً پس‌از ثبت‌نام در مسابقه مستقیم به حساب مسابقات افزوده می‌شود.

❓آیا هر مسابقه در بروکر کوتکس دارای جوایز مالی است؟

بله، بسیاری از مسابقات این بروکر جوایز مالی دارند. مقدار جوایز و نحوه توزیع آن ها معمولاً بسته به نوع مسابقه متفاوت است.

❓چگونه می‌توانم از امکان خرید مجدد در مسابقات بروکر کوتکس استفاده کنم؟

بعضی از مسابقات این امکان را فراهم می‌کنند که شرکت‌کنندگان با پرداخت هزینه مجدد، تا چند بار دیگر بتوانند شرکت کنند.


درج نظر