ارزیابی جامع کمیسیون حساب ECN لایت فارکس 💸 معرفی کمیسیون حساب ECN لایت فایننس

کمیسیون حساب ecn لایت فارکس - میزان کمیسیون لایت فارکس - کمیسیون های لایت فارکس - کمیسیون لایت فارکس بررسی کمیسیون حساب ECN لایت فارکس – میزان کمیسیون حساب ECN لایت فایننس

 

کمیسیون حساب ECN  لایت فارکس، هزینه‌ای است که در معاملات کاربر به عنوان کارمزد برداشت می‌شود. در واقع بروکر لایت فایننس به ازای انجام معاملات، این هزینه را به عنوان کارمزد دریافت می‌کند و برای ارائه خدمات معاملاتی، به شما اجازه می‌دهد تا بهترین نرخ‌های قیمتی را برای معاملات خود انتخاب کنید.

کمیسیون ECN در لایت فاینانس، معمولاً به صورت عددی در هر لات (100،000 واحد از ارز پایه) از معاملات کاربران در نظر گرفته می‌شود و می‌تواند به عنوان هزینه‌ای جداگانه، علاوه بر اسپرد (Spread) معاملات، محاسبه گردد.

کلاهبرداری لایت فارکس

کمیسیون حساب ecn لایت فارکس - میزان کمیسیون لایت فارکس - کمیسیون های لایت فارکس - کمیسیون لایت فارکس
بررسی کمیسیون حساب ECN لایت فارکس

 

البته در بعضی از حساب های معاملاتی در برخی کارگزاری ها، این هزینه ها را به صورت یکجا در نظر گرفته تا محاسبات برای کاربران ساده تر گردد. ولی به اشتباه بعضی این حسابها را حساب بدون کمیسیون فارکس در نظر می گیرند.

برای محاسبه میزان کمیسیون در بروکر لایت فارکس، کاربران نیز می توانند از ماشین حساب لایت فارکس نیز استفاده نمایند که برای محاسبه حجم معاملات و مدیریت ریسک آنها کمک زیادی خواهد کرد.

در این بخش دلایلی که حساب ecn لایت فارکس مزایا و کمیسیون معاملاتی کمتری نسبت به دیگر انواع حساب لایت فایننس دارد اشاره شده است.

 

خصوصیات کمیسیون حساب ECN لایت فایننس

کمیسیون حساب ECN لایت فارکس
🌐 بررسی بروکر لایت فایننس 💻 لینک ثبت نام در لایت فارکس
📊پایداری قیمت بیشتر در حساب ecn 📊 محاسبات کمتر توسط بروکر و کمیسیون کمتر در معاملات
📊عدم دخالت بروکر در معاملات 📊دسترسی به بازارهای بین المللی
◀️ ارتباط با پشتیبانی فارسی ◀️ ارتباط با پشتیبانی در تلگرام  بروکر آلپاری - بررسی اعتبار بروکر آلپاری - پشتیبانی فارسی بروکر آلپاری
♦️ فایل آموزشی آموزش کمیسیون حساب ECN لایت فارکس – PDF
⭕️لینک یوتیوب آموزش کمیسیون حساب ای سی ان لایت فارکس – YouTube
⭕️لینک آپارات آموزش کمیسیون حساب ECN لایت فایننس – Aparat
⭕️لینک نماشا آموزش کمیسیون حساب ای سی ان لایت فایننس – Namasha

 

نماد شاخص داوجونز در بروکر لایت فارکس

🎥ویدئوی بررسی کمیسیون حساب ECN در لایت فایننس

در فیلم آموزشی زیر، تمامی نکات مربوط به کمیسیون حساب ای سی ان در بروکر لایت فارکس، برای شما توضیح داده شده است.

کمیسیون حساب ECN لایت فارکس

 

ثبت نام لایت فارکس افتتاح حساب در بروکر لایت فارکس ثبت نام لایت فایننس افتتاح حساب در لایت فایننس

⭐️ثبت نام در بروکر لایت فایننس

جهت استفاده از حساب ECN لایت فارکس، می بایست در این بروکر، یک حساب کاربری، افتتاح نمایید.

ثبت نام لایت فارکس

 

کمیسیون حساب ecn لایت فارکس - میزان کمیسیون لایت فارکس - کمیسیون های لایت فارکس - کمیسیون لایت فارکس مقدار کمسیون های لایت فارکس در حساب ecn 📜

در جدول زیر مقادیر کمیسیون در لایت فارکس در بازارهای ارائه شده در این کارگزاری ذکر شده است.

 

میزان کمیسیون حساب ECN لایت فارکس برای نمادهای مختلف

کمیسیون حساب ECN در لایت فایننس برای نمادهای مختلف
نماد معاملاتی لایت فارکس مقدار کمیسیون در هر لات
ارزهای ماژور بازار فارکس 10 دلار
ارزهای کراس بازار فارکس 20 دلار
ارزهای مینور بازار فارکس 30 دلار
بازار فلزات 20 دلار
نماد نفت 0.5 دلار
بازار CFD 25 سنت برای هر سهام
بازار شاخص ها 0.5 دلار

 

در این حساب همانطور که در جدول مشخص است هزینه کمیسیون در معاملات بر حسب لات سنجیده می شود که در نمادها و بازارهای مختلف متفاوت می باشد. این مقادیر در انتهای هر روز توسط بروکر محاسبه می شود و از حساب کاربر کسر می شود.

 

البته این مقادیر ممکن است در آینده توسط بروکر litefinance تغییر کند. به همین دلیل در زمان افتتاح حساب می توانید آخرین نرخ کمیسیون های به روز شده را از طریق پشتیبانی اف ایکس ماکسی دریافت کرده و بهترین حساب معاملاتی در لایت فارکس را برای معاملات خود انتخاب نمایید.

 

کمیسیون حساب ecn لایت فارکس - میزان کمیسیون لایت فارکس - کمیسیون های لایت فارکس - کمیسیون طلا در لایت فارکس نحوه محاسبه کمیسیون لایت فارکس برای حساب ecn 📑

 

کمیسیون بروکر لایت فارکس در حساب ای سی ان، بر اساس حجم معاملات و قیمت نماد معاملاتی لحظه ای تعیین می‌شود. برای محاسبه کمیسیون ECN لایت فارکس، بهتر است از وب سایت بروکر لایت فارکس یا پلتفرم معاملاتی متاتریدر لایت فارکس خود استفاده کنید.

به طور کلی در حساب ECN Light Forex  با هزینه کمتری نسبت به حساب های دیگر در این بروکر، کاربران می توانند معاملات خود را انجام دهند.

کمیسیون حساب ecn لایت فارکس - میزان کمیسیون لایت فارکس - کمیسیون های لایت فارکس - کمیسیون طلا در لایت فارکس
نحوه محاسبه کمیسیون لایت فارکس برای حساب ECN

 

اما برای محاسبه کمیسیون های لایت فارکس فرض کنید، کاربری در حال معامله طلا با حجم 1 لات بوده و قیمت لحظه ای آن برابر با 10 دلار می باشد. در این صورت، اگر کمیسیون این معامله برای حساب کاربر 5 دلار باشد، هزینه کمیسیون برای این معامله به شکل زیر محاسبه می‌شود:

هزینه کمیسیون = حجم معاملات * ارزش هر نقطه * کمیسیون ECN هزینه کمیسیون = 1 * 10 * 5  = 50 دلار

بنابراین، هزینه کمیسیون طلا در لایت فارکس برای این معامله 50 دلار است. البته محاسبه هزینه کمیسیون لایت فارکس برای معاملات دیگر ممکن است با توجه به حجم معاملات و ارزش هر نقطه در نمادهای مختلف متفاوت باشد.

 

کمیسیون حساب ecn لایت فارکس - میزان کمیسیون لایت فارکس - کمیسیون های لایت فارکس - کمیسیون طلا در لایت فارکس جمع بندی کارشناسان اف ایکس ماکسی درباره کمیسیون حساب ECN لایت فارکس

میزان کمیسیون در حساب ECN لایت فایننس، نسبت به بروکرهای دیگر کمی بالاتر می باشد. اما اسپرد در این حساب، به مراتب کمتر بوده، ضمن اینکه سرعت انجام تریدها نیز، بسیار بالاتر است.

استفاده از این حساب با توجه به شرایطی که دارد، برای کاربران تازه وارد توصیه نمی شود. اما برای کاربران حرفه ای، گزینه ای مناسب می باشد.

نماد تسلا در آلپاری

 

سوالات متداول

نحوه افتتاح حساب ecn لایت فارکس برای کاربران ایرانی چگونه می باشد ؟

نحوه افتتاح این حساب معاملاتی لایت فارکس همانند دیگر انواع حساب های لایت فارکس بوده و برای آن بعد از ثبت نام در بروکر لایت فارکس، باید حداقل 50 دلار به کیف پول خود در این بروکر واریز کرده تا قادر باشید معاملات خود را در قالب حساب ecn لایت فارکس آغاز نمایید.

آیا امکان تغییر حساب از حساب کلاسیک به حساب ecn در بروکر لایت فارکس ممکن است ؟

کاربران می توانند بدون هیچ مشکلی چندین حساب در کابین شخصی لایت فارکس خود ایجاد کنند و دارایی های خود در دیگر حساب ها را به حساب ecn افتتاح شده منتقل کنند. در صورت هر گونه سوال و مشکل در این مورد می توانید مشکلات خود را پشتیبانی آنلاین از طریق راه های ارتباطی زیر مطرح کنید.

کمترین کمیسیون معاملات در حساب ecn لایت فارکس متعلق به کدام نمادهای معاملاتی می باشد ؟

در بازار سهام میزان کمیسیون حساب ecn لایت فارکس برابر با 25 سنت به ازای هر سهام بوده و در بازار فارکس کمترین مقدار مربوط به جفت ارزهای ماژور بازار مانند EURUSD می باشد.


نظرات (2)
  1. کمیسیون حساب ecn لایت فارکس در نماد طلا چقدره؟

    • میزان کمیسیون لایت فارکس برای طلا در حساب ECN، معادل 20$ می باشد.

درج نظر