ارزیابی جامع کمیسیون حساب ecn لایت فارکس 💸 کمیسیون های لایت فارکس 💸

کمیسیون حساب ecn لایت فارکس - میزان کمیسیون لایت فارکس - کمیسیون های لایت فارکس - کمیسیون لایت فارکس بررسی کمیسیون حساب ecn لایت فارکس | میزان کمیسیون لایت فارکس 💵

 

کمیسیون حساب ECN  لایت فارکس، هزینه‌ای است که در معاملات کاربر به عنوان کارمزد برداشت می‌شود. در واقع بروکر لایت فایننس به ازای انجام معاملات، این هزینه را به عنوان کارمزد دریافت می‌کند و برای ارائه خدمات معاملاتی، به شما اجازه می‌دهد تا بهترین نرخ‌های قیمتی را برای معاملات خود انتخاب کنید.

 

کمیسیون ECN در لایت فاینانس، معمولاً به صورت عددی در هر لات (100،000 واحد از ارز پایه) از معاملات کاربران در نظر گرفته می‌شود و می‌تواند به عنوان هزینه‌ای جداگانه، علاوه بر اسپرد (Spread) معاملات، محاسبه گردد.

کمیسیون حساب ecn لایت فارکس - میزان کمیسیون لایت فارکس - کمیسیون های لایت فارکس - کمیسیون لایت فارکس

البته در بعضی از حساب های معاملاتی در برخی کارگزاری ها، این هزینه ها را به صورت یکجا در نظر گرفته تا محاسبات برای کاربران ساده تر گردد. ولی به اشتباه بعضی این حسابها را حساب بدون کمیسیون فارکس در نظر می گیرند.

 

برای محاسبه میزان کمیسیون در بروکر لایت فارکس، کاربران نیز می توانند از ماشین حساب لایت فارکس نیز استفاده نمایند که برای محاسبه حجم معاملات و مدیریت ریسک آنها کمک زیادی خواهد کرد.

 

در این بخش دلایلی که حساب ecn لایت فارکس مزایا و کمیسیون معاملاتی کمتری نسبت به دیگر انواع حساب لایت فایننس دارد اشاره شده است.

 

🌐 بررسی بروکر لایت فایننس 💻 وب سایت بروکر لایت فارکس
📊پایداری قیمت بیشتر در حساب ecn 📊 محاسبات کمتر توسط بروکر و کمیسیون کمتر در معاملات
📊عدم دخالت بروکر در معاملات 📊دسترسی به بازارهای بین المللی
◀️ ارتباط با پشتیبانی در واتساپ  بروکر آلپاری- پشتیانی فارسی بروکر الپاری - حساب دمو بروکر الپاری ◀️ ارتباط با پشتیبانی در تلگرام  بروکر آلپاری - بررسی اعتبار بروکر آلپاری - پشتیبانی فارسی بروکر آلپاری

 

ثبت نام در بروکر لایت فارکس

 

کمیسیون حساب ecn لایت فارکس - میزان کمیسیون لایت فارکس - کمیسیون های لایت فارکس - کمیسیون لایت فارکس مقدار کمسیون های لایت فارکس در حساب ecn 📜

 

در جدول زیر مقادیر کمیسیون در لایت فارکس در بازارهای ارائه شده در این کارگزاری ذکر شده است.

 

نماد معاملاتی لایت فارکس مقدار کمیسیون در هر لات
ارزهای ماژور بازار فارکس 10 دلار
ارزهای کراس بازار فارکس 20 دلار
ارزهای مینور بازار فارکس 30 دلار
بازار فلزات 20 دلار
نماد نفت 0.5 دلار
بازار CFD 25 سنت برای هر سهام
بازار شاخص ها 0.5 دلار

 

در این حساب همانطور که در جدول مشخص است هزینه کمیسیون در معاملات بر حسب لات سنجیده می شود که در نمادها و بازارهای مختلف متفاوت می باشد. این مقادیر در انتهای هر روز توسط بروکر محاسبه می شود و از حساب کاربر کسر می شود.

 

البته این مقادیر ممکن است در آینده توسط بروکر litefinance تغییر کند. به همین دلیل در زمان افتتاح حساب می توانید آخرین نرخ کمیسیون های به روز شده را از طریق پشتیبانی اف ایکس ماکسی دریافت کرده و بهترین حساب معاملاتی در لایت فارکس را برای معاملات خود انتخاب نمایید.

 

کمیسیون حساب ecn لایت فارکس - میزان کمیسیون لایت فارکس - کمیسیون های لایت فارکس - کمیسیون طلا در لایت فارکس نحوه محاسبه کمیسیون لایت فارکس برای حساب ecn 📑

 

کمیسیون بروکر لایت فارکس در حساب ای سی ان، بر اساس حجم معاملات و قیمت نماد معاملاتی لحظه ای تعیین می‌شود. برای محاسبه کمیسیون ECN لایت فارکس، بهتر است از وب سایت بروکر لایت فارکس یا پلتفرم معاملاتی متاتریدر لایت فارکس خود استفاده کنید.

 

به طور کلی در حساب ECN Light Forex  با هزینه کمتری نسبت به حساب های دیگر در این بروکر، کاربران می توانند معاملات خود را انجام دهند.

کمیسیون حساب ecn لایت فارکس - میزان کمیسیون لایت فارکس - کمیسیون های لایت فارکس - کمیسیون طلا در لایت فارکس

 

اما برای محاسبه کمیسیون های لایت فارکس فرض کنید، کاربری در حال معامله طلا با حجم 1 لات بوده و قیمت لحظه ای آن برابر با 10 دلار می باشد. در این صورت، اگر کمیسیون این معامله برای حساب کاربر 5 دلار باشد، هزینه کمیسیون برای این معامله به شکل زیر محاسبه می‌شود:

 

هزینه کمیسیون = حجم معاملات * ارزش هر نقطه * کمیسیون ECN هزینه کمیسیون = 1 * 10 * 5  = 50 دلار

 

بنابراین، هزینه کمیسیون طلا در لایت فارکس برای این معامله 50 دلار است. البته محاسبه هزینه کمیسیون لایت فارکس برای معاملات دیگر ممکن است با توجه به حجم معاملات و ارزش هر نقطه در نمادهای مختلف متفاوت باشد.

سوالات متداول

نحوه افتتاح حساب ecn لایت فارکس برای کاربران ایرانی چگونه می باشد ؟

نحوه افتتاح این حساب معاملاتی لایت فارکس همانند دیگر انواع حساب های لایت فارکس بوده و برای آن بعد از ثبت نام در بروکر لایت فارکس، باید حداقل 50 دلار به کیف پول خود در این بروکر واریز کرده تا قادر باشید معاملات خود را در قالب حساب ecn لایت فارکس آغاز نمایید.

آیا امکان تغییر حساب از حساب کلاسیک به حساب ecn در بروکر لایت فارکس ممکن است ؟

کاربران می توانند بدون هیچ مشکلی چندین حساب در کابین شخصی آمارکتس خود ایجاد کنند و دارایی های خود در دیگر حساب ها را به حساب ecn افتتاح شده منتقل کنند. در صورت هر گونه سوال و مشکل در این مورد می توانید مشکلات خود را پشتیبانی آنلاین از طریق راه های ارتباطی زیر مطرح کنید.

کمترین کمیسیون معاملات در حساب ecn لایت فارکس متعلق به کدام نمادهای معاملاتی می باشد ؟

در بازار سهام میزان کمیسیون حساب ecn لایت فارکس برابر با 25 سنت به ازای هر سهام بوده و در بازار فارکس کمترین مقدار مربوط به جفت ارزهای ماژور بازار مانند EURUSD می باشد.


درج نظر