بررسی تخصصی حساب ECN لایت فارکس 🧾حساب ای سی ان لایت فایننس برای حرفه ای ها

حساب ecn لایت فارکس - حساب های لایت فارکس - انواع حساب لایت فایننس - حساب های معاملاتی لایت فارکس معرفی حساب ECN لایت فارکس – ویژگی های حساب ای سی ان لایت فایننس

 

حساب ECN یک نوع حساب تجاری بوده و توسط بسیاری از بروکرهای فارکس در سراسر جهان از جمله بروکر لایت فارکس، ارائه می شود. این حساب با ویژگی هایی مانند دسترسی به بهترین نرخ های بین بانکی، کمترین انحراف قیمتی برای کاربران، اسپرد پایین و سرعت بالا در اجرای معاملات شناخته می شود.

ثبت نام در لایت فارکس افتتاح حساب در لایت فایننس افتتاح حساب در لایت فارکس ثبت نام در لایت فایننس

حساب ecn لایت فارکس - حساب های لایت فارکس - انواع حساب لایت فایننس - حساب های معاملاتی لایت فارکس
معرفی حساب ECN لایت فارکس

 

از آنجا که حساب ECN یکی از نوع پیشرفته حساب‌هایی است که برای معامله‌گرانی که به دنبال صرفاً اجرای سریع و مستقیم سفارشات خود هستند، مناسب است. به همین دلیل حساب ecn بروکرهای فارکس، بهترین حساب های معاملاتی برای معامله گران حرفه ای و اسکالپرهای بازار فارکس و دیگر بازارهای آنلاین به حساب می آید.

 

کاربران برای آشنایی با انواع حساب های لایت فارکس می توانند مقاله انواع حساب های لایت فارکس را نیز بررسی کرده و بهترین حساب معاملاتی را برای معاملات خود انتخاب کنند. حال در این بخش با مهمترین مزایای حساب ecn لایت فایننس آشنا می شویم و دلیل اینکه این حساب برای کاربران حرفه ای بهترین انتخاب بوده بهتر مشخص می شود.

 

خوشبختانه بروکر معتبر لایت فایننس نیز این حساب را برای معامله گران فراهم کرده است و کاربران قادرند با بهترین قیمت نمادهای معاملاتی مورد نظر را معامله کنند. به طور کلی حساب های لایت فارکس شامل 4 حساب معاملاتی بوده که عبارت است از:

✔️ حساب ecn لایت فارکس

✔️ حساب کلاسیک لایت فارکس

✔️ حساب سنتی لایت فارکس

✔️ حساب دمو لایت فارکس

حساب پم - حساب پم ارز دیجیتال- حساب پم ایرانی- حساب پم چیست - حساب پم در فارکس چیست ویژگی های حساب ای سی ان لایت فایننس

حساب ای سی ان لایت فارکس
🌐 بررسی بروکر لایت فارکس 💻 لینک ثبت نام در بروکر لایت فارکس
📊 هزینه های معاملاتی کمتر – اسپرد پایین 📊 شفافیت بالاتر در معاملات
📊عدم دسترسی بروکر در معاملات 📊دسترسی به بازارهای جهانی
📊قابلیت استفاده از اکسپرت ها و ربات های تریدر 📊 سرعت بالا در انجام سفارشات و اردرهای معامله گران
◀️ ارتباط با پشتیبانی اف ایکس ماکسی ◀️ ارتباط با پشتیبانی در تلگرام  بروکر آلپاری - بررسی اعتبار بروکر آلپاری - پشتیبانی فارسی بروکر آلپاری
⭕️فایل آموزشی آموزش حساب ECN لایت فارکس – PDF
⭕️لینک یوتیوب حساب ای سی ان لایت فایننس – YouTube
⭕️لینک آپارات حساب ای سی ان لایت فارکس – Aparat
⭕️لینک نماشا حساب ECN لایت فایننس – Namasha

 

اسپرد بیت کوین در لایت فارکس

🎥ویدئوی آموزش حساب ای سی ان لایت فایننس

در فیلم آموزشی زیر، تمام موارد مربوط به حساب ECN لایت فارکس توضیح داده شده است.
حساب ای سی ان لایت فارکس
ثبت نام لایت فارکس افتتاح حساب در بروکر لایت فارکس ثبت نام لایت فایننس افتتاح حساب در لایت فایننس

⭐️آموزش ثبت نام در لایت فایننس

جهت افتتاح حساب ECN در لایت فارکس، در ابتدا می بایست حساب کاربری خود در این بروکر را بسازید.

ثبت نام لایت فارکس

حساب ecn لایت فارکس - حساب های لایت فارکس - انواع حساب لایت فایننس - حساب های معاملاتی لایت فارکس مشخصات حساب ECN لایت فایننس – LiteFinance ECN📄

 

در حساب ای سی ان بروکر لایت فارکس، کاربران می توانند در معاملات خود از لوریج یا اهره معاملاتی بین 1:1 تا  1:1000 استفاده کنند. دیگر مزیت این حساب، امکان انجام معاملات در پلتفرم های متاتریدر 4 و 5 می باشد.

در این حساب معاملاتی قیمت گذاری در نمادهای معاملاتی بر اساس 5 رقم اعشار بوده که برای معامله گران نوسان گیر و اسکالپر بسیار مفید می باشد.

حساب ecn لایت فارکس - حساب های لایت فارکس - انواع حساب لایت فایننس - اسپرد لایت فارکس
مشخصات حساب ECN لایت فایننس

 

دیگر خصیصه این حساب بهره بردن از این حساب در معاملات سوشال ترید می باشد. کاربران سرمایه گذار می توانند با افتتاح حساب ای سی ان لایت فایننس، و انتخاب یک استراتژی به کسب درآمد از طریق سرمایه گذاری در حساب های معامله گران حرفه ای بپردازند.

 

برای آشنایی بیشتر با نحوه سرمایه گذاری با حساب ecn لایت فارکس در معاملات سوشال ترید یا معاملات اجتماعی می توانید مقاله کپی ترید در لایت فارکس را مطالعه نمایید.

 

دیگر ویژگی حساب ecn liteforex امکان معامله تریدرها در زمان انتشار اخبار بازارهای مالی بوده که برای اسکالپرها می تواند بسیار درآمدزا باشد. همچنین کاربران مسلمان قادرند به صورت سواپ فری و بدون پرداخت بهره شبانه ، پوزشن های معاملاتی خود را باز نگه دارند.

 

کاربران با افتتاح حساب ecn لایت فایننس، می توانند بر اساس مقدار دارایی خود در این حساب، از بهره دو و نیم درصدی در هر 360 روز استفاده کنند که به حساب آنها واریز می شود.

 

در انتها باید گفت که  کاربران برای شروع معاملات در این حساب حداقل واریزی معادل 50 دلار آمریکا داشته باشند. برای این کار معامله گران می توانند با استفاده از یکی از روشهای واریز در لایت فارکس این کار را انجام داده که برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نحوه واریز برداشت در لایت فارکس می توانید مقاله مربوطه را مطالعه نمایید.

 

ویژگی و امکانات حساب ای سی ان بروکر litefinance در جدول زیر درج شده است.

 

حساب پم - حساب پم ارز دیجیتال- حساب پم ایرانی- حساب پم چیست - حساب پم در فارکس چیست مقایسه حساب ECN لایت فارکس در متاتریدر 4 و 5

نام حساب mt4 ecn  mt5 ecn
حداقل واریزی برای افتتاح حساب $50 – €50 $50 – €50
پلتفرم های معاملاتی متاتریدر 4 متاتریدر 5
نوع اجرای معاملات در حساب کلاسیک معاملات با اجرای بازار معاملات با اجرای بازار
اهرم معاملاتی | لوریج 1:1000- 1:1 1:1000- 1:1
میزان اسپرد شناور – از 0.00 پیپ شناور – از 0.00 پیپ
کمیسیون حساب  از 0.25$ – در هر لات  از 0.25$ – در هر لات
قابلیت کپی ترید | تجارت اجتماعی ✔️ ✔️
ارز پایه دلار – یورو دلار – یورو
قابلیت فعالسازی حساب اسلامی ✔️ ✔️
مقدار لات بر حسب 10,000 دلار 10,000 دلار
حداقل حجم معاملاتی 0.1 لات 0.1 لات
حداکثر حجم معاملاتی 100 لات 100 لات
حداکثر تعداد سفارشات یا معاملات 500  500
مقدار گام معاملاتی 0.01 0.01
سطح کال مارجین %100 %100
سطح استاپ اوت %20 %20
نرخ سود در سال %2.5 %2.5
قابلیت حفاظت از موجودی منفی ✔️ ✔️

اسپرد بیت کوین در لایت فارکس

 

 

حساب ecn لایت فارکس - حساب های لایت فارکس - انواع حساب لایت فایننس - حساب های معاملاتی لایت فارکس مزایای حساب ecn بروکر لایت فارکس برای معامله گران ایرانی

این حساب دارای مزایای متعددی برای تریدرهای حرفه ای بازار می باشد که به صورت مختصر در ابتدای مقاله به آن اشاره شد. در این بخش هر یک از این موارد به صورت مختصر توضیح داده شده است.
حساب ecn لایت فارکس - حساب های لایت فارکس -انواع حساب های معاملاتی در لایت فارکس - لایت فارکس ورود
مزایای حساب ECN بروکر لایت فارکس برای معامله گران ایرانی

حساب پم - حساب پم ارز دیجیتال- حساب پم ایرانی- حساب پم چیست - حساب پم در فارکس چیست اجرای سفارش سریع

درحساب ecn لایت فاینانس، معامله‌گران قادرند بدون تأخیر سفارشات خود را اجرا کرده و سفارشات خود را به صورت مستقیم به بازار فرستاده و بهترین قیمت‌ها را در اختیار داشته باشند.

 

حساب پم - حساب پم ارز دیجیتال- حساب پم ایرانی- حساب پم چیست - حساب پم در فارکس چیست هزینه کمتر در اسپرد های معاملاتی

در این حساب معاملاتی لایت فارکس، معامله‌گران با هزینه کمتری را برای معاملات خود می پردازند، زیرا بروکرها این نوع حساب‌ها را برای کاربران حرفه‌ای عرضه کرده اند. از آنجا که این کاربران تعداد معاملات بسیار بیشتری داشته، این مزیت باعث انتخاب این حساب برای تریدرهای حرفه ای بازار شود.

 

حساب پم - حساب پم ارز دیجیتال- حساب پم ایرانی- حساب پم چیست - حساب پم در فارکس چیست شفافیت در معاملات

حساب ECN باعث شفافیت بیشتر در معاملات شما می‌شود، زیرا سفارشات به صورت مستقیم به بازار ارسال شده و کاربر می تواند بهترین قیمت‌ها را در بازار رصد کند.

 

حساب پم - حساب پم ارز دیجیتال- حساب پم ایرانی- حساب پم چیست - حساب پم در فارکس چیست عدم تداخل

در این حساب تجاری لایت فایننس، بروکر نمی‌توانند به سفارشات شما دسترسی داشته، و در نتیجه معاملات کاربر بدون تداخل انجام می‌شود.در واقع بروکر نقش واسطه را داشته و سفارشاتی که توسط معامله گران در این حساب ارسال می شوند، به صورت مستقیم به بازار ارسال می شوند.

این به معنای این است که تجار به مستقلیت کامل برای اجرای معاملات خود دسترسی دارند، بدون اینکه برای انجام معاملات به وساطت بروکر وابسته باشند.

 

حساب پم - حساب پم ارز دیجیتال- حساب پم ایرانی- حساب پم چیست - حساب پم در فارکس چیست انعطاف پذیری در استفاده از استراتژی های مختلف و ربات های تریدر

درحساب ECN لایت فارکس، معامله گران می توانند از هر نوع استراتژی معاملاتی که تمایل دارند استفاده کنند که می تواند شامل استفاده از ربات‌های معاملاتی یا اسکالپینگ باشد.

 

حساب پم - حساب پم ارز دیجیتال- حساب پم ایرانی- حساب پم چیست - حساب پم در فارکس چیست دسترسی به بازار جهانی

با حساب ECN، شما به بازار جهانی دسترسی دارید و می‌توانید در بازارهای جهانی تجارت کنید.

ثبت نام در لایت فارکس افتتاح حساب در لایت فایننس افتتاح حساب در لایت فارکس ثبت نام در لایت فایننس

حساب پم- بهترین بروکر برای حساب پم - بهترین حساب pamm-بهترین حساب پم جمع بندی کارشناسان اف ایکس ماکسی از حساب ECN لایت فارکس

حساب ای سی ان، با توجه به سرعت بالا در انجام معاملات و اسپرد پایین، برای اسکالپرها بسیار کاربرد دارد. همجنین کسانی که در حجم های بالای 1000$ می خواهند ترید انجام دهند، می توانند از مزایای این حساب بهره مند گردند.

اما برای تریدرهای تازه وارد به بازار فارکس، حساب کلاسیک و سنتی، می تواند گزینه مناسب تری باشد.

نماد تسلا در آلپاری

سوالات متداول

لینک اصلی افتتاح حساب ecn لایت فارکس چیست ؟

برای افتتاح حساب در حساب معاملاتی ای سی ان لایتفایننس می توانید از وب سایت بروکر لایت فارکس استفاده کرده و بعد از تکمیل ثبت نام، حساب معاملاتی خود را در litefinance ایجاد کنید.

راه های ارتباط با پشتیانی بروکر لایت فارکس در تلگرام چیست ؟

برای اتصال به بخش پشتیبانی فارسی لایت فارکس علاوه بر تلگرام راه های دیگری نیز وجود دارد که در زیر، تمام این راه های ارتباطی آورده شده است.

حداقل واریزی برای افتتاح حساب ecn لایت فارکس چقدر است ؟

برای افتتاح حساب در بروکر لایت فارکس در حساب واقعی و ریل ای سی ان کاربران باید حداقل 50 دلار آمریکا از طریق یکی از روشهای واریز به لایت فارکس را انتقال دهند.


نظرات (2)
  1. سلام بهره حساب ecn لایت فارکس چقدره و در چه دوره زمانی محاسبه می شود؟

    • بروکر لایت فارکس، سالیانه 2.5% بهره روی موجودی حساب شما پرداخت می کند. این بهره به صوزت روزانه محاسبه شده و به شما پرداخت می شود.

درج نظر