نحوه شارژ ریالی لایت فارکس 💵 واریز ریالی به لایت فایننس

40 icon server شارژ ریالی لایت فارکس آموزش شارژ ریالی لایت فارکس 💳 انتقال پول به لایت فایننس به صورت ریالی

 

یکی از مزایای رقابتی بروکرهای فارکس فارسی در ایران، ممکن ساختن واریز به بروکر به صورت ریالی با کارت های اعتیاری بانکی در داخل ایرانی می باشد. اما این روش در بروکرهای محدودی ممکن بوده و در عوض روشی جایگزین برای این کار در این کارگزاری ها فراهم شده است.

 

استفاده از صرافی تاپ چنج، روش جایگزینی بوده که بروکرها در ایران از آن استفاده می کنند. خوشبختانه بروکر لایت فایننس که جز محبوبترین و با سابقه ترین بروکرهای در بین تریدرهای ایرانی به حساب می آید، از این روش پشتیبانی کرده و کاربران می توانند با تبدیل ریال خود به ارزهایی مثل دلار، شارژ ریالی لایت فارکس خود را انجام دهند.

افتتاح حساب در بروکر لایت فارکس

شارژ ریالی لایت فارکس - واریز ریالی لایت فارکس - واریز ریالی به لایت فارکس - نحوه واریز به لایت فارکس

البته این امکان برای کاربران بسته به کشوری که در آن زندگی می کنند وابسته بوده و کاربران ایرانی ساکن در سایر کشورهای مجاز، می توانند با کارت های بانکی محل سکونت خود و یا کارت های اعتباری حساب های معاملاتی خود را شارژ نمایند.

 

در مجموع باید گفت که امکان واریز ریالی به صورت مستقیم به لایت فایننس وجود نداشته و کاربران با استفاده از واسطی مثل صرافی تاپ چنج می توانند این کار را انجام دهند. البته باید خاطر نشان کرد که با تاسیس صرافی های ارز دیجتال در ایران و امکان تبدیل ریال به رمز ارزهایی مثل تتر یا بیت کوین،‌کاربران قادرند از این روش هم، انتقال پول را به حساب تجاری و واقعی خود در liteforex انجام دهند.

 

در این بخش محبوبترین روشهای واریز به بروکر litefinance در بین معامله گران ایرانی ذکر شده است.

 

بروکر آلپاری روش های واریز لایت فارکس

🌐 بررسی بروکر لایت فایننس 💻 وب سایت بروکر لایت فارکس
🔷 صرافی تاپ چنج 🔷 پرفکت مانی
🔷 رمز ارز تتر 🔷 رمز ارز بیت کوین
🔷 رمز ارز لایت کوین 🔷 رمز ارز ریپل
◀️ ارتباط با پشتیبانی فارسی زبان ◀️ ارتباط با پشتیبانی در تلگرام  بروکر آلپاری - بررسی اعتبار بروکر آلپاری - پشتیبانی فارسی بروکر آلپاری

 

افتتاح حساب در بروکر لایت فارکس

 

 

23 icon ccryptocurrency شارژ ریالی لایت فارکس روشهای جایگزین شارژ ریالی لایت فارکس در ایران ✳️

 

همانطور که گفته شد برای انجام معاملات فارکس، کاربران باید بعد از ایجاد حساب، حساب خود را شارژ کرده که این انتقال مالی به دلیل محدودیت‌های قانونی برای ایرانیان، امکان انتقال ریال به صورت مستقیم ارز به حساب خود بروکر لایت فارکس ممکن نمی باشد.

 

با این حال، کاربران می‌توانند از روشهای جایگزین و دیگر متدهای انتقال وجه استفاده کرده که در زیر ذکر شده اسند.

 

16 icon leverages شارژ ریالی لایت فارکس صرافی تاپ چنج – TC Pay 💲

 

در صورت تمایل به واریز ریالی به حساب بروکر لایت فارکس، معامله گران ایرانی می‌توانند از طریق خدمات مبادله‌ای ارزی این صرافی استفاده کرده تا ریال را به ارز خارجی و دلار تبدیل کرده و سپس به حساب خود در بروکر لایت فارکس وارد کنند.

 

برای آشنایی بیشتر با این روش می توانید مقاله تخصصی انتقال از تاپ چنج به لایت فارکس را که به صورت صفر تا صد و جامه این روش آموزش داده شده است را مطالعه نمایید.

شارژ ریالی لایت فارکس - واریز ریالی لایت فارکس - واریز ریالی به لایت فارکس - نحوه واریز به لایت فارکس

افتتاح حساب در بروکر لایت فارکس

 

16 icon leverages شارژ ریالی لایت فارکس واریز از طریق از رمزارزها 💲

 

دیگر روشی که جدیدترین روش جابه جایی پول در بین معامله گران و بروکر ها بوده، استفاده از رمز ارزها و استیبل کوین هایی مانند تتر در شبکه های بلاکچین ترون و اتریوم می باشد. این روش همانند روش انتقال با topchange سریع بوده و در کمتر از چند دقیقه بیشتر زمان نیاز نخواهد داشت.

 

در این روش کاربر با استفاده از رمز ارزهای مجاز در لایت فارکس که شامل تتر، بیت کوین، اتریوم، لایت کوین، ریپل، مونرو، زیکش و بیت کوین کش می باشد، از طریق ولت های خود مانند تراست ولت و یا کیف پولهای کاربر در داخل صرافی های ارز دیجیتال این انتقال را انجام داده و حساب خود را برای معاملاتشان شارژ نمایند.

 

16 icon leverages شارژ ریالی لایت فارکس پرداخت های الکترونیکی 💲

 

یکی دیگر از این متدها، استفاده از سیستم های الکترونیکی بوده که مجبوترین آنها، پرفکت مانی می باشد. البته دیگر متدهایی در این بروکر وجود داشته و کاربر می تواند از طریق اسکریل یا ادوکش نیز این کار را انجام دهد.

 

نظر کارشناسان اف ایکس ماکسی درباره شارژ ریالی لایت فارکس

امکان بسیار خوبی از طریق صرافی تاپ چنج فراهم شده، تا بتوانید حساب لایت فایننس را با ریال شارژ نمایید. شما نیازی به برداشت از تاپ چنج به حساب ریالی خود در هر لحظه ندارید. می توانید پول خود را در کیف پول تاپ چنج نگه دارید و هر زمان که احتیاج داشتید، آن را به ریال تبدیل کرده و به حساب بانکی تان واریز نمایید.

با این روش، کارمزدهای بسیار کمتری برای تبدیل پول خود به ریال، پرداخت می نمایید.

بروکر آلپاری - پشتیبانی اف ایکس ماکسی

سوالات متداول

❓آیا امکان شارژ ریالی لایت فارکس به صورت مستقیم وجود دارد ؟

خیر. کاربران برای واریز ریالی به لایت فارکس می توانند بعد از ورود به وب سایت بروکر لایت فایننس،‌از طریق بخش دارایی ها و قسمت واریز، با روش استفاده از صرافی تاپ چنج، ریال خود را تبدیل به دلار کرده و از طریق این کیف پول دلاری خود در این صرافی، حساب خود را شارژ نمایند.

❓آیا پشتیبانی بروکر لایت فارکس در روزهای تعطیلی بازار فارکس در دسترس می باشند ؟

بله. کاربران می توانند از طریق مسیرهای زیر به صورت 24 ساعته و در تمام روزهای هفته با کارشناسان در ارتباط بوده و مسايل خود را مشاوران در میان بگذارند.

❓آیا امکان شارژ ریالی لایت فارکس وجود دارد؟

بله، کاربران ایرانی می توانند از طریق صرافی تاپ چنج، حساب لایت فارکس خود را با ریال شارژ نمایند.

❓فرایند واریز ریالی به لایت فارکس توسط تاپ چنج چگونه می باشد؟

در این عملیات کاربر می بایست، ریال موجود در کارت خود را به کیف پول ریالی خود در صرافی منتقل نموده، سپس ریال موجود در کیف پول را به دلار تبدیل کرده و به حساب لایت فارکس منتقل کند.

❓فرایند واریز به لایت فایننس با ارزهای دیجیتال چگونه می باشد؟

برای این منظور کاربر می بایست، کیف ارز دیجیتال خود را در یکی از صرافی های معتبر مانند گرین چنج، نوبیتکس و یا آبان تتر شارژ نموده، سپس این مبلغ را به حساب خود در لایت فارکس واریز نمود. یا اینکه در صورت داشتن کیف پول های ارز دیجیتال مانند تراست ولت و متامسک، رمزارزها را در کیف پول خود نگهداری کرده و سپس به حساب لایت فارکس، انتقال دهد.

❓چگونه می توان واریز ریالی لایت فایننس را با پرداخت های الکترونیکی انجام داد؟

برای شارژ ریالی لایت فارکس از طریق پرداخت های الکترونیکی، مانند وب مانی، پرفکت مانی و ادوکش؛ می توانید ارزهای مورد نظر را از صرافی های معتبر تهیه کرده، سپس از موجودی کیف پول خود در سایت های این شرکتها، حساب خود در لایت فایننس را شارژ کنید.

❓آیا برای واریز ریالی به بروکر لایت فارکس؛ باید احراز هویت در این بروکر انجام داد؟

بله، هرگونه خدمات واریز برداشت در این بروکر، پس از انجام احراز هویت انجام خواهد گرفت.


نظرات (4)
  1. بسیار عالی و دوست داشتنی بود زیرا نویسنده درصدد ترویج استفاده از رمزارزها است و در مقاله همچنین تاثیرات مثبت استفاده از رمزارزها و استیبل کوین‌ها را در تجارت الکترونیک و انتقالات مالی بین‌المللی نشان می دهد. با این حساب به ترویج بیشتر استفاده از رمزارزها در جامعه و افزایش پذیرش آن‌ها به عنوان وسایل پرداخت معتبر منجر می شود.

  2. اینطور که من از مطالعه این مقاله دریافتم: مقاله بر روی چگونگی دور زدن محدودیت‌های مالی و بانکی در ایران تمرکز دارد درست است؟ زیرا نشان می‌دهد که چگونه فناوری و نوآوری‌های مالی می‌توانند به تریدرهای ایرانی کمک کنند تا در بازارهای جهانی فعالیت داشته باشند. پس این موضوع گویای انعطاف‌پذیری و خلاقیت در حوزه مالی است که به کاربران ایرانی این امکان را می‌دهد فراتر از محدودیت‌های جغرافیایی و سیاسی، به فعالیت‌های مالی بپردازند.

  3. وقت بخیر، من هفته پیش افتتاح حساب لایت فارکس رو انجام دادم، الان برای شارژ ریالی لایت فارکس می تونم از تاپ چنج استفاده کنم؟

    • بله، صرافی تاپ چنج، به راختی حساب شما را در بروکر لایت فارکس، شارژ می نماید.

درج نظر