شرایط بونوس آی سی ام بروکرز 💯بونوس 25% جدید [ICM Brokers]

حساب پم - pamm الپاری- pamm به چه معناست-pamm به فارسی-pamm پرایس اکشن انواع بونوس آی سی ام بروکرز – بونوس 20 درصدی آی سی ام بروکرز

 

آیا تا به حال فکر کرده اید که چطور می توانید بدون سرمایه اولیه زیاد، وارد معاملات ارز دیجیتال شوید؟ آیا می دانید برخی بروکرهای فارکس، بونوس های جذابی را برای ترغیب مشتریان به معامله فعال تر در نظر گرفته اند؟

آی سی ام بروکرز یکی از این شرکت هاست که با معرفی انواع بونوس ها، تلاش می کند معامله گران را تشویق کند. آیا می خواهید بدانید بونوس های آی سی ام چه ویژگی های جذابی دارند؟ پس با ما همراه باشید.

در ادامه می پردازیم به عناوین زیر درباره بونوس ای سی ام بروکرز:

 • انواع پاداش ها در این بروکر
 • شرایط دریافت هرکدام از بونوس ها
 • قوانین بونوس های آی سی ام
 • نحوه برداشت بونوس
 • نظر متخصصان در مورد بونوس در این کارگزاری

نحوه ثبت نام در آی سی ام بروکرز

بونوس آی سی ام بروکرز icm brokersبروکر ای سی ام فارسی کارگزاری ای سی ام افتتاح حساب ای سی ام بروکرز
بونوس آی سی ام بروکرز

 

انواع بونوس در بروکر آی سی ام

انواع بونوس آی سی ام بروکرز
معرفی آی سی ام بروکرز فایل آموزش ثبت نام در ای سی ام بروکرز
بونوس 20 درصدی مخصوص حساب های پرایم
بونوس 10 درصدی برای حساب های استاندارد
بونوس 25 درصدی حساب پرایم و استاندارد

 

حساب پم- pamm به چه معناست- pamm به فارسی- pamm پرایس اکشن-pamm یعنی چه آیا آی سی ام بروکرز بونوس فعال دارد؟

 

آی سی ام بروکرز به عنوان یکی از بروکر های محبوب و پرطرفدار، همواره به دنبال ارائه سرویس ها و امکانات جدید برای جلب رضایت مشتریان خود می باشد. یکی از محبوب ترین این امکانات، دریافت بونوس های متنوع برای معامله گران است.

در حال حاضر، آی سی ام بروکرز سه نوع بونوس فعال برای مشتریان خود در نظر گرفته است:

 

حساب پم - حساب پم ارز دیجیتال- حساب پم ایرانی- حساب پم چیست - حساب پم در فارکس چیست بونوس 20 درصدی آی سی ام بروکرز، فرصتی طلایی برای تریدر های حرفه ای

آی سی ام بروکرز با معرفی بونوس 20 درصدی برای حساب های پرایم، گامی بلند در جهت حمایت از معامله گران حرفه ای برداشته است. این اقدام که با استقبال فراوانی از سوی تریدرها مواجه شده، می تواند زمینه ساز رشد و شکوفایی آن ها در عرصه معاملات ارز دیجیتال و فارکس باشد.

تریدر هایی که حساب پرایم در آی سی ام دارند، می توانند با حداقل واریز 300$، بونوس 20% تا سقف 10 هزار دلار دریافت کنند. این موضوع به معنای تزریق نقدینگی قابل توجهی به حساب معاملاتی آن هاست که می تواند به افزایش قدرت مانور و سود آوری شان منجر شود.

البته برداشت این بونوس نیز مشروط به انجام حداقلی از معاملات است؛ به ازای هر 5$ از بونوس، باید یک لات معامله صورت گیرد. اما این محدودیت انگیزه ای فوق العاده برای تریدر های فعال و پر تلاش ایجاد می کند تا بتوانند ضمن بهره مندی از بونوس، مهارت های خود را نیز ارتقا دهند.

در مجموع، بونوس 20 درصدی آی سی ام بروکرز یک فرصت طلایی برای تریدرهای حرفه ای و کاربلد محسوب می شود؛ که می تواند موجب رشد و بالندگی آنها در دنیای معاملات ارز دیجیتال شود. تریدرها می توانند با درک صحیح از این فرصت و به کارگیری تمام توانایی های خود، از آن به بهترین نحو، بهره برداری نمایند.

 

حساب پم - حساب پم ارز دیجیتال- حساب پم ایرانی- حساب پم چیست - حساب پم در فارکس چیست بونوس 10 درصدی در حساب های استاندارد، برای حمایت از معامله گران مبتدی

آی سی ام بروکرز با معرفی بونوس 10% برای حساب های استاندارد، نشان داده است که به فکر حمایت از معامله گران مبتدی نیز هست. این اقدام می تواند به عنوان یک انگیزه برای ورود معامله گران تازه کار به دنیای ترید عمل کند.

طبق این طرح، معامله گرانی که حساب استاندارد در آی سی ام دارند، می توانند با حداقل 300$ واریز، تا سقف 5,000$ از این بونوس بهره مند شوند. البته شرط اصلی برداشت آن نیز؛ انجام حداقلی از معاملات است. به ازای هر 5$ از بونوس باید یک لات ترید صورت گیرد.

این موضوع باعث می شود معامله گران مبتدی با انگیزه بیشتری وارد بازار شده و ضمن افزایش سرمایه معاملاتی خود، مهارت های لازم را نیز کسب کنند. در واقع، بونوس 10 درصدی آی سی ام برای حساب های استاندارد، گامی مؤثر در جهت حمایت از معامله گران مبتدی و ترغیب آن ها به معامله فعال تر محسوب می شود.

 

حساب پم - حساب پم ارز دیجیتال- حساب پم ایرانی- حساب پم چیست - حساب پم در فارکس چیست بونوس 25 درصدی جدید آی سی ام بروکرز، بهترین فرصت برای افزایش سرمایه معاملاتی

آی سی ام بروکرز با معرفی بونوس 25% جدید، یکی از بهترین فرصت ها را برای افزایش سرمایه معاملاتی در اختیار مشتریان قرار داده است. این بونوس که هم برای حساب های پرایم و هم حساب های استاندارد قابل استفاده می باشد، می تواند گزینه ای عالی برای تریدرهای تازه کار و حرفه ای به حساب بیاید.

طبق این طرح جدید، معامله گران با حداقل واریز 300$ و حداکثر 1000$، می توانند معادل 25% واریز خود را به عنوان بونوس دریافت کنند. البته همانند سایر بونوس ها، برداشت این مبلغ نیز منوط به انجام حداقلی از معاملات است.

بونوس 25 درصدی جدید آی سی ام بروکرز، فرصتی استثنایی برای تزریق نقدینگی قابل توجه به حساب معاملاتی و افزایش چشمگیر سرمایه تریدرهاست. هر معامله گری می تواند با بهره گیری صحیح از این فرصت، قدرت مالی خود را ارتقا داده و زمینه را برای معاملات موفق تر فراهم کند.

نحوه ثبت نام در آی سی ام بروکرز

حساب پم- پم فارکس چیست -تجربه حساب پم -تفاوت حساب پم با کپی ترید-تنظیمات حساب پم شرایط دریافت انواع بونوس در آی سی ام

 

همه بروکرها، شرایطی را برای دریافت بونوس در نظر می گیرند؛ که بروکر آی سی ام نیز؛ از این قاعده مستثنی نیست. در ادامه به بررسی این شرایط می پردازیم.

 

حساب پم - حساب پم ارز دیجیتال- حساب پم ایرانی- حساب پم چیست - حساب پم در فارکس چیست بونوس 20% حساب های پرایم

1#: حداقل واریز 300$؛

2#: سقف بونوس تا 10 هزار دلار؛

3#: به ازای هر 5$ از بونوس، یک لات معامله؛

4#: انجام معاملات سریع بالای 10 دقیقه.

 

حساب پم - حساب پم ارز دیجیتال- حساب پم ایرانی- حساب پم چیست - حساب پم در فارکس چیست بونوس 10% حساب های استاندارد

1#: مینیمم واریز 300$؛

2#: سقف بونوس تا 5 هزار دلار؛

3#: به ازای هر 5$ از بونوس، یک لات معامله.

 

حساب پم - حساب پم ارز دیجیتال- حساب پم ایرانی- حساب پم چیست - حساب پم در فارکس چیست بونوس 25% جدید

1#: حداقل واریز 300$؛

2#: حداکثر واریز 1000$؛

3#: بونوس تا 25% مبلغ واریزی؛

4#: لازم است حداقل معاملات انجام شود.

 

حساب پم- بهترین بروکر برای حساب پم - بهترین حساب pamm-بهترین حساب پم آیا بونوس آی سی ام بروکرز قابل برداشت است؟!

 

بونوس های آی سی ام بروکرز، با رعایت برخی شرایط؛ قابل برداشت هستند. بونوس هایی که آی سی ام بروکرز در اختیار مشتریان قرار می دهد، صرفاً به منظور افزایش سرمایه معاملاتی آن ها است. این بونوس ها پس از دریافت، به صورت خودکار به موجودی حساب مشتریان اضافه نمی شود و نمی توان آن ها را بلافاصله برداشت کرد.

اما این بونوس ها پس از گذشت زمانی مشخص و انجام تعداد لازمی ترید توسط مشتری، به تدریج آزاد شده و قابلیت برداشت پیدا می کنند. به عبارت دیگر، مشتری باید بخشی از بونوس را از طریق معامله فعال آزاد کند تا بتواند آن را برداشت نماید.

مثلاً در بونوس 20 درصدی حساب های پرایم، به ازای هر 5 دلار از بونوس باید یک لات معامله انجام شود. پس از آزادسازی کامل بونوس به این شیوه، مشتری می تواند آن را برداشت کند.

بنابراین، بله؛ بونوس ها قابل برداشت هستند اما پس از طی مراحل و رعایت شرایطی خاص که آی سی ام تعیین می کند. این امر باعث تشویق مشتریان به معامله فعال تر نیز هست.

 

ماشین حساب لایت فارکس - ماشین حساب لایت فایننس - ماشین حساب بروکر لایت فارکس - lite forex calculator قوانین بونوس آی سی ام بروکز

بونوس های آی سی ام بروکرز، مزایایی هیجان انگیز با قوانینی ساده دارند. آی سی ام بروکرز با معرفی انواع بونوس های جذاب برای مشتریان، تلاش کرده است تا فرایند دریافت و برداشت آن ها را به ساده ترین شکل ممکن انجام دهد. قوانینی که این بروکر برای بونوس های خود در نظر گرفته، بسیار شفاف و قابل فهم است.

اول اینکه، دریافت هر بونوس مستلزم حداقلی از واریز و فعالیت معاملاتی است. مثلاً برای بونوس 20 درصدی حساب های پرایم، حداقل 300 دلار واریز و معامله یک لات به ازای هر 5 دلار از بونوس لازم است.

دوم اینکه، سقفی برای میزان بونوس قابل دریافت تعیین شده است. مثلاً در بونوس 10 درصدی حساب های استاندارد، سقف بونوس قابل دریافت 5,000 دلار است.

سوم اینکه، زمان بندی مشخصی برای فعالیت هر بونوس در نظر گرفته می شود که مشتریان باید آن را رعایت کنند.

بنابراین علاوه بر مزایای فوق العاده ای که بونوس های آی سی ام دارند، قوانین دریافت و برداشت آن ها آنقدر ساده و شفاف است؛ که هر مشتری ای می تواند به راحتی از آن ها بهره مند شود.

 

حساب پم - حساب پم ذخیره-حساب پم فارکس- حساب پم فارکس چیست -حساب پم کلاهبرداری نظر کارشناسان اف ایکس ماکسی در مورد بونوس آی سی ام بروکرز

آی سی ام بروکرز با معرفی انواع بونوس های جذاب برای مشتریان، تلاش کرده است تا انگیزه های لازم برای معامله فعال را در اختیار آن ها قرار دهد. این بونوس ها با توجه به شرایط ویژه ای که دارند، می توانند فرصت های مناسبی برای افزایش سرمایه معاملاتی و کسب مهارت بیشتر در تریدینگ فراهم کنند.

در مجموع، به نظر می رسد آی سی ام بروکرز با ارائه بونوس های جذاب، گام مثبتی در جهت ترغیب مشتریان به معامله فعال تر برداشته است.

کمیسیون حساب ecn آلپاری

سوالات متداول

❓آیا بونوس های آی سی ام بروکرز محدودیت زمانی دارند؟

بله، هر بونوس زمان بندی مشخصی برای فعالیت دارد که باید رعایت شود.

❓آیا می توان بونوس را بلافاصله پس از دریافت برداشت کرد؟

خیر، ابتدا باید بخشی از بونوس از طریق معامله آزاد شود.

❓آیا شرایط دریافت بونوس برای همه یکسان است؟

خیر، بسته به نوع حساب، شرایط متفاوت است.

❓آیا محدودیتی برای میزان بونوس ها وجود دارد؟

بله، برای هر بونوس سقف مشخصی تعیین شده است.

❓آیا هزینه ای بابت دریافت بونوس های آی سی ام وجود دارد؟

خیر، بونوس ها به صورت رایگان در اختیار مشتریان قرار می گیرند.


نظرات (4)
 1. سلام تا چه زمان بونوس 25% ای سی ام بروکرز مهلت دریافت داره؟

  • سلام. هنوز تاریخی برای اتمام این بونوس از طرف بروکر آی سی ام، اعلام نشده است. ولی بونوس های فارکس در هر لحظه، توسط بروکرها می توانند حذف یا اضافه شوند. بروکر فارکس، هیچ الزامی برای ارائه بونوس یا پاداش به کاربران خود ندارد.

 2. ضمن عرض سلام و خسته نباشید.
  ببخشید این بونوس ها دائمی هستن و یا دوره ای توسط بروکر ارائه میشن؟

  • تمامی بونوس هایی که توسط آی سی ام بروکرز یا هر بروکر دیگری، ارائه می شوند، دوره ای بوده و می توانند در هر زمانی از طرف بروکر، غیر فعال شوند.

درج نظر