آیا کلاهبرداری ای سی ام بروکرز صحت دارد؟ 💯اعتبار بروکر آی سی ام بروکرز، چقدر است؟

بررسی کلاهبرداری ای سی ام بروکرز! – هر آنچه که باید از اعتبار icm brokers بدانید؟!

 

آی سی ام بروکرز در سال 2007 تاسیس شده و با بیش از 15 سال سابقه، یکی از بهترین بروکرهای فارکس در ایران می باشد. این بروکر در جزیره وانوئاتو راه اندازی شد که؛ از کشور های آفشور است و در قلب اقیانوسیه قرار دارد. در حال حاضر رگوله های آی سی ام بروکرز، VFSC (سازمان مالی امنیتی وانوئاتو به شماره مجوز 29186) و FSC موریس هستند.

آی سی ام بروکرز، چند سال پس از تاسیس، دفتری در نیویورک راه اندازی کرد که در «وال استریت» قرار داشت. به دنبال تاسیس این دفتر، آی سی ام بروکرز رگوله ایالات متحده آمریکا را هم دریافت کرد، اما حالا این مجوز منقضی شده و خبری از آن نیست.

کلاهبرداری ای سی ام بروکرز, بروکر ای سی ام, ای سی ام بروکرز رایگان
کلاهبرداری ای سی ام بروکرز

 

مشخصات بروکر آی سی ام بروکرز

مشخصات بروکر آی سی ام بروکرز
بررسی آی سی ام بروکرز آموزش ثبت نام آی سی ام بروکرز
سابقه فعالیت 16 سال
نهاد رگولاتوری VFSC
کشورهای تحت پوشش 21 کشور

 

رگوله بروکر آی سی ام بروکرز (icm brokers)

رگوله های VFSC و FSC در دسته «رگوله های آفشور» قرار می گیرد؛ این رگوله ها به دلیل قوانین ساده تر و نظارت کمتر، اعتبار چندانی در مقایسه با رگوله های معتبر مثل CySEC قبرس ندارند.

اگرچه رگوله های آفشور اعتبار چندانی ندارند و شانس کلاهبرداری ای سی ام بروکرز را رد نمی کنند؛ اما مزیت بزرگ آن ها، امکان ارائه خدمات به کاربران کشورهای تحت تحریم ازجمله ایران است.

در واقع، رگوله های آفشور مشکلی با ارائه خدمات به معامله گران کشورهای تحت تحریم ندارند و بروکرها از این فرصت برای «گسترش خدمات» و «جذب مخاطب» استفاده می کنند.

رگوله بروکر آی سی ام بروکرز, کلاهبرداری ای سی ام بروکرز, ای سی ام بروکرز
رگوله بروکر آی سی ام بروکرز

 

 

اعتبار دامنه آی سی ام بروکرز

دامنه یا آدرس وب سایت، اطلاعات فراوانی از امنیت سایت مورد نظر ارائه می دهد. ما آدرس آی سی ام بروکرز [یعنی https://icmbrokers.com] را، در وب سایت SSL Trust وارد کردیم و نتیجه را در تصویر زیر مشاهده می کنید.

هیچ وب سایتی به طور 100 درصدی امن نیست، اما خوشبختانه icm brokers از تست ما سربلند بیرون آمد و مشکلی درخصوص بدافزار مشاهده نشد.

همچنین هیچ ایرادی در گواهی SSL/TSL آی سی ام بروکرز وجود ندارد و همین موضوع ریسک کلاهبرداری ای سی ام بروکرز icm brokers را «کاهش» می دهد.

اعتبار دامنه آی سی ام بروکرز, کلاهبرداری ای سی ام بروکرز, ای سی ام بروکرز
اعتبار دامنه آی سی ام بروکرز

 

 

نظر کارشناسان امنیتی درباره اعتبار آی سی ام بروکرز

در بازار فارکس، برخی از کارشناسان «امنیت بروکرها» و «موسسات مالی» را بررسی می کنند و نظر آن ها قابل اعتمادتر از نظر و تجربه کاربران عادی است. این بروکر، در سایت های معتبر «Forex Peace Army» و «Trust Pilot»، امتیازات خوبی را از کاربران، دریافت کرده است.

در ادامه نظر آدام نسیل (Adam Nasil) را درخصوص کلاهبرداری ای سی ام بروکرز مشاهده می کنید.

“به عنوان یک کارشناس امنیتی، سرمایه گذاران بسیاری را دیده ام که دارایی خود را در بروکرهای کلاهبردار از دست داده اند. آی سی ام، بروکر قابل اعتمادی است، چرا که با وجود عدم داشتن «رگوله» معتبر، سابقه خوبی در طول سال های فعالیت خود در بین کاربران دارد.”

 

همچنین کارشناس دیگری درخصوص اعتبار ای سی ام بروکرز می گوید:

 

“آی سی ام بروکرز اطلاعات شفاف و مناسبی از رگوله خود منتشر نکرده است و همین موضوع، شک من را نسبت به کلاهبرداری بودن این بروکر برانگیخته است. با این وجود و پس از بررسی نظرات کاربران و پیشینه کارگزاری، تا حد زیادی خیال من نسبت به فعالیت در این بروکر، راحت شده است.”

 

سوالات متداول

❓آیا کلاهبرداری ای سی ام بروکرز صحت دارد؟

خیر؛ تا این لحظه حتی یک گزارش رسمی هم از کلاهبرداری آی سی ام بروکرز منتشر نشده است.

❓آی سی ام بروکرز فارسی به چه صورت است؟

آی سی ام بروکرز برای ارائه خدمات به کاربران ایرانی، نسخه مخصوصی از وب سایت خود را به زبان فارسی، برای ایرانیان راه اندازی کرده است.

❓آیا رگوله آمریکای ای سی ام بروکرز معتبر است؟!

خیر؛ رگوله آمریکای آی سی ام بروکرز منقضی شده و در حال حاضر اعتبار ندارد.

❓آی سی ام بروکر، در چه زمینه ای فعالیت دارد؟

بر اساس گفته ها و تبلیغات، آی سی بروکر در زمینه ی ترید رمزارزها، فارکس، سهام، اوراق قرضه و بهادار فعالیت می نماید.


درج نظر