بررسی صرافی گرین چنج 🔄 آموزش سایت greenchange برای ایرانیان 🔄

30 icon details صرافی گرین چنج معرفی صرافی گرین چنج ارز دیجیتال فارسی 💎 گرین چنج چیست

 

صرافی گرین چنج که یکی از صرافی های ارز دیجیتال محسوب می شود و متعلق به شرکت تاپ چنج بوده و دلیل اصلی تاسیس آن و جداسازی بخش معاملات ارز دیجیتال از سایت تاپ چنج، حجم زیاد کاربران این بخش بوده است.

در حدود 1.5 سال پیش یعنی در سال 2021، این صرافی بخش ارز دیجیتال خود را در قالب وبسایتی جداگانه به نام greenchagne.io راه اندازی نمود.

صرافی گرین چنج - اپلیکیشن گرین چنج - اموزش سایت گرین چنج- اموزش صرافی گرین چنج -

 

سایت صرافی گرین چنج بستری است که کاربران می توانند در آن به خرید و فروش و یا تبدیل رمز ارزها به یکدیگر با نرخ کارمزد پایین بپردازند. سایت گرین چنج فارسی را در گذشته پشتیبانی می کرد، اما به دلیل مشکلات و تحریمهای وضع شده علیه ایران، این شرکت تصمیم گرفت که زبان فارسی را از وب سیات خود حذف نماید.

 

با این حال و عدم پشتیبانی سایت گرین چنج از زبان فارسی، گرین چنج و تاپ چنج، هر دو بخش پشتیبانی به زبان فارسی را برای کاربران فارسی زبان ارائه میدهند. در گرین چنج، امکان معاملات اسپات روی بیش از 30 رمز ارز وجود دارد، که برای این کار، کاربران نیاز به احراز هویت در این وبسایت دارند.

 

باید خاطر نشان کرد که کیف پول گرین چنج به صورت اختصاصی وجود نداشته، اما کاربران می توانند دیگر کیف پول های دیگر را مانند کیف پول تراست ولت، از طریق این صرافی شارژ نمایند.

 

 

25 icon best brokers صرافی گرین چنج امکانات صرافی آنلاین گرین چنج 💹 GC Pay

 

بخش اکسچنج ارز دیجیتال تاپ چنج که گرین چنج نام دارد، دارای امکانات مناسبی برای کاربران علاقمند به خرید و فروش در این بازار می باشد. هر چند وبسایت گرین چنج، صرفا یک صرافی برای مبادلات ارزهای دیجیتال و کریپتو بوده که تنها امکان انجام معاملات اسپات در ان وجود دارد.

 

در این بخش در قالب جدولی و ذکر امکانات اصلی این صرافی به بررسی دقیق ترصرافی گرین چنج، پرداخته شده است.

telegram logo صرافی گرین چنج

🌐 نام تجاری صرافی ◀️ گرین چنج | Greenchange
💻 وب سایت ◀️ وب سایت صرافی گرین چنج 👈 greenchange.io
☎️ پشتیانی فارسی در واتساپ ◀️ ارتباط با پشتیبانی در واتساپ  بروکر آلپاری- پشتیانی فارسی بروکر الپاری - حساب دمو بروکر الپاری
☎️ پشتیانی فارسی در تلگرام ◀️ ارتباط با پشتیبانی در تلگرام    بروکر آلپاری - بررسی اعتبار بروکر آلپاری - پشتیبانی فارسی بروکر آلپاری
🏢 نام شرکت ◀️ TC Pay global trading
™️ نوع شرکت ◀️ لیمیتد | Ltd
📍 موقعیت دفتر مرکزی ◀️ قبرس
💻 پلتفرم معاملاتی ◀️ تحت وب
💹 ارزها | کارنسی ها ◀️ دلار | یورو | تتر
💰 میزان کارمزد ◀️ متوسط
🔁 نیاز به احراز هویت ✔️
🔢 زمان نیاز برای احراز هویت ◀️ در کمتر از 15 دقیقه
🔃 خرید و فروش بدون احراز هویت
👜 کیف پول اختصاصی
💡 نوع معاملات معاملات اسپات
🔍 تعداد رمز ارزها 31 ارز
🔐 امنیت بالا
📱 پشتیبان 24/7 ✔️

 

صرافی گرین چنج - برداشت از گرین چنج - برداشت پول از گرین چنج - برداشت تتر از گرین چنج - پشتیبانی گرین چنج

 

07 icon regulated brokers صرافی گرین چنج بررسی اعتبار سایت صرافی گرین چنج در ایران 🏦

 

این صرافی با وجود نوپا بودن در بین صرافی ها، با پشتوانه سابقه طولانی و خوشنامی صرافی معتبر تاپ چنج در زمینه مبادلات مالی را به همراه دارد، به همین دلیل توانسته در همین مدت کوتاه، تعداد کاربران قابل قبولی را جذب کند.

 

با توجه به اینکه این صرافی توانسته عضویت انجمن کریپتو ولی (association crypto valley) در غرب سوئیس را کسب کند، کاربران با اطمینان بیشتری می توانند به این صرافی اعتماد کرده و معاملات اسپات ارز دیجیتال خود را در آن انجام دهند.

صرافی گرین چنج - برداشت از گرین چنج - برداشت پول از گرین چنج - برداشت تتر از گرین چنج - پشتیبانی گرین چنج

 

علاوه بر این عضویت،کاربران می توانند با مراجعه به وبسایت معبر تراست پایلت (Trustpilot) مشاهده کرد که میزان رضایت کاربران این صرافی بر اساس نظرات کاربرانش 4.3 می باشد، که نمره بسیار خوبی برای یک صرافی ارز دیجیتال محسوب می شود.

 

 

32 icon register صرافی گرین چنج آموزش ثبت نام در صرافی ارز دیجیتال گرین چنج 📜

 

برای ثت نام در این اکسچنج، بعد از ورود به وب سایت صرافی گرین چنج، باید مطابق تصویر از منوی Sign up وارد بخش ثبت نام شد.

صرافی گرین چنج - خرید رمز ارز از گرین چنج - دانلود صرافی گرین چنج - سایت صرافی گرین چنج - سایت گرین چنج فارسی

 

در مرحله بعد کاربر باید یک ایمیل معتبر را وارد نماید و در ادامه، کد 6 رقمی را که از طریق ایمیل برای کاربر فرستاده شده را در فیلد مربوطه وارد نماید. در قسمت بعدی کاربر باید نام و نام کشور و پسورد دلخواه خود را وارد نماید.

صرافی ارز دیچیتال - شارژ کیف پول گرین چنج - شارژ گرین چنج - صرافی گرین چنج - صرافی گرین چنج ورود

 

بعد از وارد کردن آنها پیامی مبنی بر ثبت نام موفقیت امیز کاربر نمایش داده می شود. حال کاربر برای ورود به حساب گرین چنج خود تنها به ایمیل و پسوردی که در زمان ثبت نام وارد نیاز دارد.

 

 

39 icon verfiy صرافی گرین چنج صفر تا صد احراز هویت در گرین چنج برای ایرانیان 💁‍♂️

 

در ابتدا باید خاطر نشان کرد که کاربران برای دسترسی به بخش واریز و برداشت و تبدیل ارزها در صرافی گرین چنج، نیاز به یک حساب وریفای و تایید شده دارند. البته خوشبختانه این صرافی از سیستم احراز هویت خودکار (automatic KYC) استفاده میکند که باعث می شود فرایند احراز هویت کاربران در کمتر از 30 دقیقه تکمیل شود.

 

برای شروع این کار بعد از ورود به صرافی گرین چنج، در قسمت داشبورد، بر روی منوی verify کلیک کنید.

صرافی گرین چنج - گرین چنج ثبت نام - نحوه برداشت از گرین چنج - نحوه برداشت پول از گرین چنج

 

در بخش اول کاربر باید شماره همراه خود وریفای و تایید کند و مطابق عکس زیر کد کشور و شماره همراه را وارد کرده و کد ارسال شده به تلفن همراه خود را وارد کند.

 

در مرحله بعد کاربر باید یک مدرک شناسایی خود که شامل پاسپورت ، کارت ملی یا گواهینامه باشد را در سیستم بارگزاری کرده و بعد از ان به کمک دوربین سلفی گوشی یا کامپیوتر شخصی کاربر، چهره او را بررسی و در صورت تشخیص درست تایید خواهد کرد.

 

بعد از تایید چهره کاربر و اپلود مدرک هویتی ، در این مرحله پیامی نمایش داده می شود که تایید کاربر برای تطبیق اسکن و نوع مدرک ارسال شده را از کاربر دریافت و بعد از ان ، فرایند بررسی خودکار گرین چنج اغاز می شود. نتیجه این بررسی در کمتر از 15 دقیقه به کاربر اعلام می شود.

 

صرافی گرین چنج - نحوه ثبت نام در گرین چنج - نحوه خرید تتر در گرین چنج - نحوه خرید در گرین چنج

در صورت تایید مدارک، احراز هویت کاربر در صرافی پایان یافته و کاربر به تمام بخشهای این پلتفرم دسترسی خواهد داشت و یک پیام مبنی بر تایید مدارک ارسالی برای کاربر ارسال می شود.

 

در صورت هر گونه مشکل در فرایند ثبت نام در صرافی تاپ چنج میتوانید از طریق ارتباط با کارشناسان سایت اف ایکس ماکسی، مشکلات خود را مطرح نمایید.

 

صرافی گرین چنج - برداشت از گرین چنج - برداشت پول از گرین چنج - برداشت تتر از گرین چنج - پشتیبانی گرین چنج صرافی گرین چنج - برداشت از گرین چنج - برداشت پول از گرین چنج - برداشت تتر از گرین چنج - پشتیبانی گرین چنج

 

 

49 icon riskfree صرافی گرین چنج آموزش کار با سایت صرافی گرین چنج ✔️

 

بعد از کمی کار با داشبورد صرافی گرین چنج میتوان دریافت که این پلتفرم بر اساس سادگی برای کاربر طراحی شده است که جز نکات مثبت این وب سایت به حساب می اید.

 

کاربران می توانند بعد از ورود به داشبورد کاربر از طریق منوهای بالای صفحه به که دو بخش wallet و trade تقسیم می شود، دسترسی خواهند داشت، که تمام امور مربوط به خرید و فروش و تبدیل ارزها در این دو قسمت قرار دارند.

صرافی گرین چنج - ورود به حساب گرین چنج - ورود به سایت گرین چنج - ورود به صرافی گرین چنج

در بخش دیگر با کلیک بر روی ایکون مربوط به کاربر، معامله گران می توانند به قسمتهای تنظیمات امنیتی ، امتیازات ، تنظیمات نمایش و حساب خود دسترسی پیدا کنند.

 

 

19 icon swap free or islamic account صرافی گرین چنج آموزش کار با کیف پول صرافی گرین چنج 👜

 

کیف پول صرافی گرین چنج در حساب کاربر به طور خودکار بعد از اتمام احراز هویت ساخته می شود و کاربر نیازی به ساخت جداگانه کیف پول گرین چنج ندارد. کاربر فقط باید برای خرید و فروش در گرین چنج آن را با دلار،یورو و یا تتر شارژ نماید.

صرافی گرین چنج - گرین چنج ثبت نام - نحوه برداشت از گرین چنج - نحوه برداشت پول از گرین چنج

 

در پنل کاربری صرافی گرین چنج، منوی ولت یا کیف پول به دو بخش نگهداری ( saving) و معاملاتی (Trading) تقسیم شده است ،که امکانات و تفاوت هایشان در زیر به صورت جداگانه توضیح داده شده است.

 

 • نمای کلی کیف پول گرین چنج

مطابق با تصویر، کاربر بعد از ورود به پنل کاربری از طریق منوی wallet، به saving wallet و دیگر بخش ها دسترسی خواهد داشت.

صرافی تاپ چنج - نحوه ثبت نام در سایت تاپ چنج - نحوه ثبت و تایید حساب های بانکی در تاپ چنج - نحوه برداشت پول از تاپ چنج - گرین چنج تاپ چنج

 

 • کیف پول ذخیره سازی صرافی گرین چنج

کاربر در این قسمت قادر است لیستی از ارزهای موجود در گرین چنج را مشاهده و عملیات های واریز( deposit)، برداشت( withdraw) ، جابه جایی( Transfer) و تبدیل( convert) را انجام دهد.

 

 • کیف پول معاملاتی صرافی گرین چنج

با کلیک بر روی منوی trade در جلوی هر یک از رمزارزهای مورد نظر، کاربر وارد پلتفرم معاملاتی این صرافی خواهد شد. علاوه بر انجام معاملات کاربر می تواند بعد برای ذخیره سود و یا برای انتقال بخشی از دارایی خود برای معامله از قسمت transfer استفاده کند و جا به جایی های خود را بین این دو کیف پول انجام دهد.

 

 • جابه جایی بین کیف پول ذخیره سازی و کیف پول معالماتی صرافی گرین چنج

در قسمت transfer میتوان دارایی خود را بین حساب معاملاتی ( کیف پول تریدینگ) و حساب غیر معاملاتی (کیف پول سیوینگ) بدون هیچ کارمزدی جابه جا کرد.

 

 

16 icon leverages صرافی گرین چنج نحوه واریز و برداشت پول در گرین چنج 📥

 

بعد از ورود به پنل کاربری گرین چنج به منطور واریز و یا شارژ کیف پول گرین چنج، باید به قسمت کیف پول saving رفته و بعد از تعیین نوع واریزی خود به صورت فیات یعنی دلار، یورو و یا دیگر رمز ارزها مانند تتر، مطابق تصویر بر روی منوی deposit کلیک کنید.

صرافی گرین چنج - اپلیکیشن گرین چنج - اموزش سایت گرین چنج- اموزش صرافی گرین چنج -

 

در قسمت وارد کردن مقدار واریزی کاربر باید نحوه انتقال را نیز تعیین کند. برای واریز دلاری کاربران می توانند با استفاده از پول الکترونیکی advcash و یا perfect money استفاده کنند و برای واریز یورو هم می توان از پول الکترونیکی advcash استفاده کرد.

 

نحوه برداشت پول فیات از گرین چنج، به این صورت است که کاربر بعد از ورود به کیف پول سیوینگ و  انتخاب ارز مورد نظر، مطابق عکس زیر باید بر روی گزینه withdraw کلیک کرده و یکی از دو روشهای نمایش داده را انتخاب کرد. این دو روش یه شرح زیر می باشد.

صرافی گرین چنج - گرین چنج ثبت نام - نحوه برداشت از گرین چنج - نحوه برداشت پول از گرین چنج

 

✔️ در روش اول کاربر برای برداشت پول از گرین چنج می تواند با استفاده از  انتقال داخلی، مبلغ مشخص شده را به کیف پول شخص دیگری که در صرافی گرین چنج حساب داشته انجام دهد.

✔️ حالت دوم انتقال ارز دلار و یورو از طریق پول های الکترونیکی advcash برای دلار، یورو و perfect money برای دلار می باشد.

 

صرافی گرین چنج - برداشت از گرین چنج - برداشت پول از گرین چنج - برداشت تتر از گرین چنج - پشتیبانی گرین چنج

 

برای برداشت تتر از صرافی گرین چنج ، کاربران سه انتخاب مختلف دارند.

صرافی گرین چنج - خرید رمز ارز از گرین چنج - دانلود صرافی گرین چنج - سایت صرافی گرین چنج - سایت گرین چنج فارسی

 

✔️ در حالت اول، به صورت انتقال داخلی به کیف پول فرد دیگری در صرافی گرین چنج این برداشت قابل انجام است.

✔️ در حالت دوم میتوان، معادل دلاری استیبل کوین تتر را در کیف پول دلاری تاپ چنج خود دریافت کرد.

✔️ در حالت سوم میتوان به دیگر پلتفرم های موجود در بازار رمز ارزها این ارز را انتقال داد.

 

نکته مهم در واریز و برداشت در گرین چنج

در عملیات های انتقال و برداشت، در صورت انتخاب رمز ارزهایی که استیبل کوین محسوب نمی شوند، کاربران تنها می توانند به سایر کیف پولها در گرین چنج و یا دیگر پلتفرم های کریپتویی این کار را انجام دهند.

صرافی گرین چنج- بروکر آمارکتس - سایت بروکر آمارکتس - ورود به بروکر آمارکتس - ثبت نام بروکر آمارکتس

 

43 icon vip صرافی گرین چنج نحوه معامله و خرید و فروش رمز ارزها در صرافی greenchange 💱

 

برای خرید و فروش در این صرافی از دو روش می توان وارد پلتفرم معاملاتی این صرافی شد. در حالت اول، کاربر می تواند از طریق منوی بالای داشبورد به قسمت ولت معاملاتی (trading wallet) رفته و بعد انتخاب ارز، گزینه trade را کلیک کند.

در حالت دوم  میتوان از منوی بالای داشبورد، بر روی گزینه trade زده که تنها یک زیر منو به نام spot دارد، به بخش معاملات اسپات گرین چنج رفت.

 

صرافی گرین چنج - گرین چنج ثبت نام - نحوه برداشت از گرین چنج - نحوه برداشت پول از گرین چنج

 

بعد از ورود به پلتفرم معاملاتی، نحوه خرید در گرین چنج مانند دیگر پلتفرم های معاملاتی در دیگر صرافی هایی که امکان معامله در انها وجود دارد می باشد. اما بزرگترین تفاوت صرافی گرین چنح با دیگر صرافی های خارجی در آن است که در آن امکان معاملات به صورت فیوچرز وجود نداشته و کاربران در آن تنها قادر به انجام معاملات اسپات می باشند.

صرافی گرین چنج - اپلیکیشن گرین چنج - اموزش سایت گرین چنج- اموزش صرافی گرین چنج -

 

در پلتفرم معاملاتی گرین چنج، موارد زیادی قابل مشاهده است مانند نمایش نمودار لحظه ای قیمت ارزها، ابزارهای تحلیل تکنیکال شامل اندیکاتور ها و اسیلاتورها،لیست خریداران و فروشندگان که در اختیار کاربر قرار داده شده است.

 

در انتها باید خاطر نشان کرد که در این پلتفرم تنها سه روش سفارش گذاری market و limit و stop وجود دارد که کاربر بنا به تحلیل خود می تواند از یکی از انها برای فروش و یا خرید استفاده نماید.

 

 

24 icon bonus and gifts صرافی گرین چنج نحوه خرید تتر (Tether) در گرین چنج 🔄

 

کاربران برای خرید تتر در صرافی گرین چنج از دو طریق می توانند این کار را انجام داده که در زیر به صورت تصویری آموزش داده شده است.

در روش اول کاربران می توانند با استفاده از دیگر رمز ارزها و تبدیل آنها به تتر، این کار را انجام دهند. برای این کار، میتوان از ارزهای موجود در کیف پول saving خود استفاده نمایید و در واقع عمل تبدیل را انجام داد.

 

در روش دوم کاربران با واریز پول فیات و تبدیل آن به تتر، قادر به خرید تتر در گرین چنج هستد. کاربران در ابتدا باید گزینه via e-money را انتخاب کرده و سپس ادامه مراحل را مطابق تصویر انجام دهد.

صرافی گرین چنج - گرین چنج ثبت نام - نحوه برداشت از گرین چنج - نحوه برداشت پول از گرین چنج

نکته مهم آن است که در این روش، همانطور که در تصویر مشخص است، کاربر باید حساب تاپ چنج داشته و از کیف پول دلاری خود به مقدار دلخواه خود واریز کند.

 

 

13 icon types of instruments صرافی گرین چنج لیست ارزهای دیجیتال در کیف پول GC Pay 💰

 

در صرافی گرین چنج، بیش از 30 رمز ارز برای خرید و فروش و معامله وجود دارد که در زیر لیست کامل این رمز ارزها برای کاربران آورده شده است.

 • ✔️ بیت کوین
 • ✔️ اتریوم
 • ✔️ اتریوم کلاسیک
 • ✔️ تتر
 • ✔️ بایننس کوین
 • ✔️ دوج کوین
 • ✔️ بیت کوین کش
 • ✔️ ترون
 • ✔️ شیبا اینو
 • ✔️ پولکادات
 • ✔️ چین لینک
 • ✔️ اکس اینفینیتی
 • ✔️ ریپل
 • ✔️ استلار
 • ✔️ ایاس
 • ✔️ کاردانو
 • ✔️ لایت کوین
 • ✔️ پولیگان
 • ✔️ بیت تورنت
 • ✔️ سولانا
 • ✔️ یونی سواپ
 • ✔️ اوایی
 • ✔️ چیلیز
 • ✔️ تتا
 • ✔️ فال کوین
 • ✔️ ترا
 • ✔️ مونرو
 • ✔️ اوالانچ
 • ✔️ الگوراند
 • ✔️ دای
.
.
.
صرافی ارز دیچیتال - شارژ کیف پول گرین چنج - شارژ گرین چنج - صرافی گرین چنج - صرافی گرین چنج ورود

 

 

16 icon leverages 2 صرافی گرین چنج حداقل مقدار واریز و برداشت در صرافی گرین چنج 💸

 

برای واریز و برداشت با رمز ارزها ، بسته به نوع رمز ارز و شبکه بلاکچین این مقادیر متفاوت می باشد. در این جدول به صورت کامل در جدول زیر ذکر شده است.

 

رمز ارز شبکه بلاکچین حداقل برداشت حداقل واریزی
تتر TRC20 5
تتر ERC20 50
تتر BSC(BEP20) 10
ترون TRC20 2
اتریوم ERC20 0.0098
بیت کوین BTC 0.001
بایننس BEP2 0.01
بایننس کوین BEP20 0.01
پولیگان MATIC 10
پولیگان ERC20 19.44
سولانا SOL 0.02
استلار XLM 40
کاردانو BEP2 0.5
کاردانو ADA 10
ریپل XRP 30
دوج کوین DOGE 80
مونرو XMR
لایت کوین LTC 0.002 0.001
دای BEP2 5
دای ERC20 30
دای BEP20 5
اتریوم کلاسیک ETC 0.02
دش Dash 0.004
اوای ERC20 0.56
بیت کوین کش BCH 0.002
چیلیز BEP2 2.18
چیلیز ERC20 232
فایل کوین FIL 0.01
تتا THETHA 0.24 0.99
شیبا اینو BEP20 27240
شیبا اینو ERC20 2677516 0.99
پولکادات DOT 1.5 0.99
الگوراند ALGO 10
چین لینک ERC20 3.74
بیت تورنت TRC20 151428
یونی سواپ ERC20 5.58
ایاس EOS 0.2
اکس اینفینیتی ERC20 1.42
دیسنترالند ERC20 28
اوالانچ AVAX 0.1
اوالانچ سی چین AVAXC 01

 

همچنین حداقل واریز و برداشت از طریق پولهای الکترونیکی در صرافی گرین چنج ، در جدول زیر ذکر شده است.

 

صرافی گرین چنج حداقل برداشت حداقل واریز
پرفکت مانی 1 دلار 1 دلار
ادوکش 1 دلار 1 دلار
تاپ چنج | TC PAY 1 دلار با دو رقم اعشار 1 دلار با دو رقم اعشار

 

 

11 icon cent accounts صرافی گرین چنج کارمزد خرید و فروش ارز در گرین چنج 💱

 

یکی از نقاط ضعیف این صرافی میزان بالای کارمزدهای ان میباشد که در جدول پایین میزان کارمزد هر یکی از عملیات ها نوشته شده است.

 

نوع عملیات میزان کارمزد
جا به جایی بین کیف پولهای saving و trading ندارد
خرید و فروش در قسمت spot 0.4 %
واریز از طریق پرفکت مانی 4 ٪
واریز از طریق ادوکش 2 ٪
واریز از تاپ چنج متغیر
واریز رمز ارز
برداشت رمز ارز ❌ | فقط هزینه شبکه بلاکچین
برداشت از طریق پرفکت مانی 1 ٪
برداشت از طریق ادوکش 2 ٪
انتقال به تاپ چنج
هزینه تبدیل رمز ارزها و ارزها به یکدیگر 0.5 ٪

 

 

02 icon forex brokers صرافی گرین چنج درباره پشتیبانی صرافی گرین چنج ☎️

 

در این صرافی با وجود حذف زبان فارسی از سایت، اما پشتیبانی بسیار عالی ، به زبان فارسی دارد که در کمترین زمان ممکن مشکل کاربران را رفع می کنند. در این صرافی سه راه برای ارتباط با کارشناسان این صرافی وجود دارد.

 • پشتیبانی چت انلاین
 • سیستم تیکتینگ
 • پشتیبانی تلفنی

همچنین این صرافی در شبکه های اجتماعی مثل اینستاگرام، توئیتر، لینکدین و فیسبوک فعالیت داشته که برای اطلاع رسانی و اگاه سازی کاربران از خدمات و بروزسانی نرم افزارها و یا مسابقات درحال اجرا در این صرافی می باشد.

 

صرافی گرین چنج - برداشت از گرین چنج - برداشت پول از گرین چنج - برداشت تتر از گرین چنج - پشتیبانی گرین چنج صرافی گرین چنج - برداشت از گرین چنج - برداشت پول از گرین چنج - برداشت تتر از گرین چنج - پشتیبانی گرین چنج

 

 

28 icon investigate broker صرافی گرین چنج مزایا و معایب صرافی گرین چنج ➕➖

 

شرکت تاپ چنج در بخش صرافی ارز دیجیتال خود ، یعنی گرین چنج در این مدت کوتاه امکانات زیادی را اضافه کرده است که البته هنوز در مقایسه با صرافی های دیگر نقاط ضعف وکمبودهای بسیاری دارد. از این رو در این بخش به مهمترین نقاط ضعف و قوت این صرافی می پردازیم.

 

مزایای صرافی گرین چنج
معایب صرافی گرین چنج
 

✔️ پشتیبانی خوب

✔️ سایت روان با طراحی کاربری کاربر پسند

✔️ امنیت بالا

✔️ احراز هویت خودکار و سریع

✔️ امکان واریز ارز فیات از تاپ چنج

 

❌ عدم ارائه در پلتفرم موبایل

❌ کارمزدهای بالا

❌ محدودیت در انتقال و برداشت دلار و یورو | پرفکت مانی و ادوکش

 

 

سوالات متداول

نحوه ثبت نام در صرافی گرین چنج چگونه است ؟

برای ثبت نام در صرافی گرین چنج می توان از طریق  ارتباط با مشاوره از طریق واتساپ و تلگرام در وب سایت رسمی گرین ثبت نام خود را انجام داده و مراحل احزار هویت خود را در greenchange  تکمیل نمایید.

نحوه ارتباط با پشتیانی فارسی صرافی گرین چنج چیست ؟

از آنجا که وب سایت صرافی گرین تنها از زبان انگلیسی پشتیبانی می کند، کاربران در صورت بروز هر گونه مشکل در ثبت نام و یا جابه جایی و انجام معاملات در این صرافی می توانند از طریق روشهای زیر مشکل خود را با کارشناسان اف ایکس ماکسی مطرح کرده و درکمترین زمان ممکن پاسخ سوال خود را دریافت نمایند.

آیا امکان انتقال از گرین چنج به کوینکس وجود دارد ؟

✔️ بله. کاربران می توانند با استفاده از  انتقال رمز ارز از طریق انتخاب گزینه via crypto ادرس کیف پول مقصد را وارد کرده و این جابه جایی را انجام دهند.

از کجا می توان دانلود اپلیکیشن گرین چنج را انجام داد ؟

دانلود صرافی گرین چنج برای پلتفرم های کامپیوتر و موبایل وجود ندارد و تنها راه استفاده از این صرافی نسخه تحت وب این صرافی می باشد.

آیا گرین چنج معتبر است ؟

✔️ بله. این صرافی متعلق به شرکت معتبر تاپ چنج بوده و عضو انجمن کریپتو ولی در سوئیس می باشد. تاپ چنج از صرافی های قدیمی و خوشنام در بین تریدرهای ایرانی به حساب می اید که بخش ارز دیجیتال خود را با نام گرین چنج در بستری متفاوت احداث نمود.

آيا صرافی گرین چنج کیف پول اختصاصی دارد ؟

❌ خیر. در این صرافی تنها کیف پول داخل وبسایت وجود داشته و کیف پول جدایی مانند دیگر کیف پولها وجود ندارد.

در گرین چنج کاربران بعد از ساخت اکانت کاربری و احراز هویت، کیف پول های سیوینگ و تریدینگ داخل پنل کاربری برای کاربر فعال می شود که میتواند برای انجام معاملات و جابه جایی های مورد نظر خود استفاده کند.

هش در گرین چنج چیست ؟

کد هش در واقع کدی است که برای واریز رمز ارز در گرین چنج بعد به کار می رود. کاربر بعد از انتخاب رمز ارز و شبکه بلاکچین ، ادرس ولت ساخته شده خود را در کیف پول یا صرافی مبدا وارد کرده و کد هش دریافتی در انجا را باید در صفحه گرین چنج جایگذاری کرد.

آیا امکان سفارش گذاری بازار در پلتفرم معاملاتی گرین چنج وجود دارد ؟

✔️ بله. در این صرافی ، تنها کاربران امکان سفارش گذاری به صورت محدود و بازار و استاپ در قسمت trade پلتفرم معاملاتی وجود دارد.

آیا با اکانت صرافی تاپ چنج می توان در صرافی گرین چنج به انجام معاملات پرداخت؟

❌ خیر. برای جابه جایی و انجام مبادلات در این صرافی، باید اکانتی جدا از صرافی تاپ چنج در این صرافی ساخت و دوباره مراحل احراز هویت را انجام داد.


درج نظر