معرفی نماد داوجونز در فارکس تایم⚛️نماد داوجونز Forex Time در متاتریدر 4

نماد داوجونز در فارکس تایم چیست؟! – نماد داوجونز FXTM در متاتریدر

 

نماد داوجونز در فارکس تایم، یکی از پرطرفدارترین نمادها در میان معامله گران می باشد که به دلیل «دقت بالا» و هم چنین «کم ریسک بودن»، مورد توجه معامله گران قرار گرفته است. به عبارت دیگر، بروکر فارکس تایم، یک بروکر فارکس معتبر است که در سال 2011 راه اندازی شد.

این بروکر تاکنون توانسته است بیش از 4 میلیون کاربر را به خود جذب کند. شاخص داوجونز (Dow Jones)، به بیش از 150 کشور دنیا ارائه می دهد و انجام معامله بر روی آن نیازمند استراتژی قدرتمندی می باشد.

نماد داوجونز در فارکس تایم, نماد داوجونز در فارکس, نماد داوجونز در لایت فارکس
نماد داوجونز در فارکس تایم

 

داوجونز با چه شرایطی در فارکس تایم معامله می‌شود؟

مهم‌ترین مشخصات مربوط به نماد داوجونز در فارکس تایم(WSt30)؛ در جدول زیر به طور مختصر آمده است:

نماد داوجونز در فارکس تایم
تایم باز شدن و بسته‌ شدن دوشنبه تا جمعه
لوریج 1:51
نام شاخص Mini Wall Street 30

 

 

راهنمای گام به گام معامله داوجونز در متاتریدر فارکس تایم

برای انجام معامله بر روی نماد داوجونز در بروکر فارکس تایم گام‌ های زیر را انجام دهید:

1#: برای معامله شاخص داوجونز در «متاتریدر فارکس تایم»، ابتدا باید در این بروکر حساب افتتاح کنید. برای این کار، به وب ‌سایت فارکس تایم مراجعه کرده و فرم ثبت ‌نام را تکمیل نمایید. پس ‌از تایید حساب شما، می‌توانید با واریز وجه به حساب خود، شروع به معامله کنید.

2#: فارکس تایم انواع مختلفی از حساب‌ های معاملاتی را ارائه می‌دهد. انتخاب نوع حساب مناسب، به عوامل مختلفی مانند «میزان سرمایه»، «تجربه معاملاتی» و «استراتژی معاملاتی» شما بستگی دارد.

نماد داوجونز در متاتریدر, نماد داوجونز در فارکس تایم, نماد داوجونز در متاتریدر 5, نماد داوجونز در متاتریدر 4
نماد داوجونز در فارکس تایم و متاتریدر

 

3#: فارکس تایم، پلتفرم ‌های معاملاتی مختلفی را برای تریدرهای خود ارائه می‌دهد. محبوب‌ ترین پلتفرم‌ های معاملاتی این بروکر شامل (متاتریدر 4) و (متاتریدر 5) هستند. این پلتفرم ‌ها دارای امکانات و ویژگی ‌های متنوعی هستند که می‌توانند به شما در انجام معاملات خود کمک کنند.

4#: پس ‌از انتخاب پلتفرم معاملاتی، باید آن را در رایانه خود نصب کنید. برای این کار، می‌توانید از فایل نصبی ارائه ‌شده توسط فارکس تایم استفاده نمایید. پس‌از نصب پلتفرم، باید اطلاعات حساب معاملاتی خود را وارد کرده و به «سرور معاملاتی بروکر» متصل شوید.

5#: برای موفقیت در معاملات، باید یک استراتژی معاملاتی مناسب انتخاب کنید. استراتژی معاملاتی شما باید با «شرایط بازار» و «اهداف معاملاتی» شما سازگار باشد.

 

امکان معامله داوجونز در کدام حساب ‌های فارکس تایم وجود دارد؟!

برای انجام معامله بر روی نماد Dow Jones در فارکس تایم، شما می‌توانید در حساب ‌های advantage و advantage plus اقدام به افتتاح حساب کنید.

 

نکات مهم معامله نماد داوجونز در فارکس چیست؟

برای انجام معامله بر روی نماد داوجونز در بروکر فارکس تایم به موارد زیر توجه کنید:

  1. ریسک‌ های معاملاتی را درک نمایید. معامله «شاخص داوجونز» می‌تواند بسیار سودآور اما پرخطر باشد.
  2. همیشه از «حد سود» و «حد ضرر» استفاده کنید. حد سود نقطه‌ ای است که در آن معامله شما سودآور خواهد بود. حد ضرر نقطه ‌ای است که در آن معامله شما زیان‌ آور خواهد بود. استفاده از حد سود و حد ضرر می‌تواند به شما کمک کند تا از «ضررهای سنگین» جلوگیری کنید.
  3. به احساسات خود در معاملات غلبه کنید. معامله احساسی می‌تواند منجر به تصمیمات بد شود. مهم است که بتوانید احساسات خود را در معاملات غلبه کرده و بر اساس «منطق» و «تحلیل» خود تصمیم بگیرید.
  4. از استراتژی معاملاتی خود پیروی کنید. داشتن یک استراتژی معاملاتی واضح و پیروی از آن می‌تواند به شما کمک نماید تا در معاملات خود موفق شوید.
نماد داوجونز در فارکس تایم, نماد شاخص داوجونز در فارکس, نماد داوجونز در فارکس تایم در آلپاری
نکات نماد داوجونز در فارکس تایم

 

نظر کارشناس اف ایکس ماکسی درباره نماد داوجونز در فارکس تایم

نماد داوجونز در فارکس تایم، با نماد «Mini Wall Street 30»، نشان داده می‌شود. شما باید برای معامله آن، یک استراتژی «قدرتمند» و «سود ده» داشته باشید که نهایتا بتوانید سودهای خوبی از بازار فارکس کسب کنید.

توجه داشته باشید که این بروکر، دو نمونه حسابی را ارائه می‌دهد که می‌توانید در آن اقدام به انجام معامله داوجونز کنید.

 

 

سوالات متداول

❓نام نماد داوجونز در فارکس تایم چیست؟

نماد Dow Jones در فارکس تایم «Mini Wall Street 30» است.

❓چگونه می‌توانیم در بروکر فارکس تایم به معامله داوجونز بپردازیم؟

شما باید در این بروکر، یکی از دو حساب Advantage و Advantage plus را داشته باشید. سپس می توانید از طریق متاتریدر، معامله بر روی داوجونز را، انجام دهید.

❓آیا بروکر فارکس تایم برای معامله داوجونز مناسب است؟

این بروکر، یک کارگزاری معتبر برای انجام معاملات است و برای ترید داوجونز و دیگر نمادها، خدمات خوبی ارائه می دهد. اما پیش ‌از شروع فرایند افتتاح حساب، حتما بررسی کنید که آیا این بروکر با ایرانیان کار می‌کند یا خیر.

❓نحوه ی محاسبه شاخص داوجونز چگونه است؟

شاخص داوجونز، با جمع قیمت های سهام 30 شرکت و تقسیم آن بر یک عدد ثابت به نام Dow Divisor محاسبه می شود.


درج نظر