بهترین کپی تریدینگ برای فارکس 🔱 [معرفی بهترین پلتفرم های کپی تریدینگ فارکس]

معرفی بهترین کپی تریدینگ – [بهترین سایت های کپی تریدینگ]

 

بهترین کپی تریدینگ (Copy Trading)، پلتفرم ‌هایی هستند که به عنوان یک پل ارتباطی بین تریدرهای مبتدی و حرفه‌ای عمل می‌کنند و به آنها امکان «اشتراک گذاری، یادگیری و همکاری» سیگنال ارز دیجیتال در ارائه و فارکس، را می‌دهند.

نام‌ های دیگر کپی تریدینگ، سوشیال تریدینگ (Social Trading) یا تریدینگ آینه‌ای (Mirror Trading) است! در پلتفرم های معاملاتی، کپی ترید را به دو نوع خودکار (Automatic) و دستی (Manual) تقسیم بندی می کنند.

عمل کپی تریدینگ، یک [فرآیند دو طرفه] می باشد. از این لحاظ که، هم یک نفر می تواند معاملات دیگران را کپی نماید و هم یک نفر می تواند؛ خود را به عنوان یک «معامله گر حرفه ای» معرفی کند. در مطلب پیش رو، بهترین بروکرهای فارکس و صرافی های ارز دیجیتال را، برای این منظور معرفی می نماییم.

 

بهترین استراتژی کپی تریدینگ, بهترین کپی تریدینگ, بهترین پلتفرم های کپی تریدینگ
بهترین کپی تریدینگ برای انجام معاملات جهت کسب سود

 

بهترین پلتفرم ها برای کپی ترید ارز دیجیتال

بهترین بروکرها برای کپی ترید
بینگ اینکس (BingX) کارمزدهای پایین معاملاتی
ال بانک (LBank) باتجربه و قابل اعتماد به همراه یک رابط کاربری دوستانه
بای بیت (Bybit) یکی از 5 صرافی برتر جهان
مکسی (Mexc) امکانات مناسب به کاربران
بایننس (Binance) نقدینگی بالا و امکانات پیشرفته با کارمزد پایین

 

 

آشنایی با بهترین بروکرهای فارکس برای کپی ترید

برخی از کارگزاری‌ ها، دارای سیستم کپی تریدینگ هستند، در حالی که برخی دیگر حساب ‌های پم را به مشتریان خود پیشنهاد می‌دهند. در ادامه، فهرستی از بروکرهایی که امکان استفاده از کپی تریدینگ را فراهم کرده ‌اند، به شما معرفی می‌کنیم:

 • بروکر آمارکتس (AmarKets)
 • بروکر اینگات (Ingot)
 • بروکر ارانته (Errante)
 • بروکر کپیتال اکستند (CapitalXtend)
 • بروکر لایت فایننس (Litefinance)
 • بروکر دلتا اف ایکس (DeltaFX)
 • بروکر اپوفایننس (Opofinance)
 • بروکر نیکس (NYX)

 

بروکر آمارکتس (AmarKets)

بروکر آمارکتس (Amarkets)، یکی از بروکرهای مهم و معتبر در زمینه ارائه خدمات تجارت کپی تریدینگ محسوب می‌شود. این بروکر، از سال 2007 فعالیت خود را آغاز کرده و همچنان به ارائه خدمات به کاربران ایرانی می‌پردازد.

برای شرکت در کپی تریدینگ با بروکر آمارکتس، شما می‌توانید یک حساب Fix Spread، استاندارد یا ECN را ایجاد و سپس در بخش مربوط به کپی ترید آن، شرکت کنید.

کپی تریدینگ در بروکر آمارکتس, بهترین کپی تریدنیگ, بهترین اپلیکیشن کپی تریدینگ
بروکر آمارکتس برای انجام کپی تریدینگ

 

بروکر اینگات (Ingot)

نمونه ‌ای از بهترین بروکرها برای کپی ترید، بروکر اینگات (Ingot) است که؛ دو نوع حساب معاملاتی «ECN» و «پرو» را به کاربران ارائه می‌دهد، تا در بخش کپی تریدینگ فعالیت داشته باشند.

همچنین، این بروکر روش ‌های واریز و برداشت ساده ‌ای دارد که باعث کاهش نگرانی‌ های سرمایه‌گذاران در بخش کپی تریدینگ این بروکر می ‌شود.

 

بروکر ارانته (Errante)

بروکر ارانته (Errante)، نمونه‌ ای از ارائه‌ دهندگان بهترین کپی تریدهای فارکس است که در سال 2018 تاسیس شد.

برای استفاده از این امکان در بروکر ارانته، باید ابتدا مراحل احراز هویت را به‌طور کامل تکمیل کنید. سپس می‌ توانید یک حساب معاملاتی استاندارد، پریمیوم، VIP (Tailor Made) ایجاد کرده تا بتوانید در بخش کپی تریدینگ فعالیت داشته باشید.

 

بروکر کپیتال اکستند (CapitalXtend)

به‌عنوان یک کاربر در بروکر کپیتال اکستند (CapitalXtend)، تریدرها قادر خواهند بود که از طریق «شارژ ریالی»، به‌راحتی بالانس حساب خود را افزایش دهند. برای فعالیت در بخش کپی تریدینگ بروکر کپیتال اکستند، باید یکی از حساب‌ های استاندارد، ECN یا PRO ECN  این کارگزاری را، ایجاد کنید.

 

بروکر لایت فایننس (Litefinance)

بروکر لایت فایننس (Litefinance)، از جمله کارگزاری‌ هایی است که خدمات مناسبی در زمینه کپی تریدینگ به کاربران خود ارائه می‌دهد.

به‌عنوان یک تریدر حرفه ‌ای یا یک سرمایه‌گذار، شما می‌توانید در بروکر لایت فایننس ثبت‌ نام و پس‌ از احراز هویت، در بخش کپی تریدینگ فعالیت خود را آغاز کنید. انواعی از بهترین کپی تریدرها در لایت فارکس وجود دارند که می‌توانند تریدرهای مبتدی را در کسب سود همراهی کنند.

بروکر لایت فایننس, بهترین سایت برای کپی تریدینگ, کپی تریدینگ
بروکر لایت فایننس برای کپی تریدینگ

 

بروکر دلتا اف‌ایکس (DeltaFX)

بروکر دلتا اف ایکس (DeltaFX)، اخیرا کپی تریدینگ را به سرویس‌ های خود اضافه کرده است. اما هنوز مدت زیادی نگذشته که این امکان موجود شده است و برای رسیدن به سطح بالاتر، نیاز به زمان دارد.

همچنین بروکر دلتا اف ایکس، توانسته است شرایط مناسبی را برای استفاده از خدمات کپی تریدینگ ارائه دهد.

 

بروکر اپوفایننس (Opofinance)

بروکر اپوفایننس (Opofinance)، امکان استفاده از خدمات کپی تریدینگ را فراهم می‌کند؛ اما با توجه به تازه ‌تاسیس بودن این کارگزاری، قطعا نمی‌توان انتظار داشت که تریدرهای حرفه‌ای در این بخش فعالیت زیادی داشته باشند.

اگر شما یک سرمایه‌گذار هستید و می‌خواهید در کپی تریدینگ بروکر اپوفایننس فعالیت کنید، احتمالا گزینه‌ های انتخابی شما بسیار محدودتر از سایر کارگزاری‌ ها خواهد بود.

 

بروکر‌ نیکس (NYX)

بروکر نیکس (NYX)، اگرچه یک کارگزاری جدید است؛ اما در ابتدای فعالیت خود تلاش کرده تا خدمات کپی تریدینگ را به کاربران خود ارائه دهد. شما می‌توانید در این بروکر به انجام کپی تریدینگ به‌‌صورت محدود از نظر جفت ارزها و امکانات بپردازید.

 

معرفی بهترین پلتفرم های کپی تریدینگ ارز دیجیتال

همه ی پلتفرم‌ های کپی تریدینگ، معمولا از کپی ترید ارز دیجیتال پشتیبانی نمی‌کنند. در اینجا،مختصرا به معرفی صرافی ‌‌هایی که دارای قابلیت کپی تریدینگ برای «ارز‌ دیجیتال» هستند، می پردازیم:

 

صرافی بینگ ایکس (BingX)

صرافی بینگ ایکس، یکی از صرافی ‌های ارز دیجیتال است که طیف گسترده‌ ای از دارایی ‌های دیجیتال از جمله «بیت کوین»، «اتریوم»، «ریپل» و «لایت کوین» را به کاربران خود ارائه می‌دهد. این صرافی به‌ دلیل کارمزدهای پایین معاملاتی و ابزارهای پیشرفته معاملاتی شناخته شده است.

 

صرافی ال بانک (LBank)

صرافی ال بانک، یک صرافی باتجربه و قابل اعتماد است که معاملات ارزهای رمزنگاری ‌شده از جمله «بیت کوین، اتریوم، و لایت کوین و همچنین برخی از آلت کوین‌ های کمتر شناخته ‌شده» را ارائه می‌دهد.

این صرافی، در ایالات متحده فعالیت می‌کند و یک رابط کاربری ساده دارد. اگر تمایل به انجام کپی تریدینگ دارید، می‌توانید از این صرافی استفاده نمایید.

 

صرافی بای بیت (Bybit)

صرافی بای بیت، یکی از پلتفرم‌ هایی است که برای کاربرانش امکان کپی تریدینگ ارزهای دیجیتال را فراهم کرده است. در حال حاضر، «بای بیت» به‌ عنوان یکی از 5 صرافی برتر جهان شناخته می‌شود و از شرایط و اعتبار بسیار خوبی برخوردار است.

صرافی بای بیت, بهترین پلتفرم کپی تریدینگ, بهترین نرم افزار کپی تریدینگ
صرافی بای بیت برای کپی تریدینگ کریپتو

 

صرافی مکسی (Mexc)

صرافی مکسی، یک صرافی ارز دیجیتال با قابلیت کپی ترید است که در سنگاپور قرار دارد. این صرافی، امکان معامله انواع ارزهای دیجیتال «از جمله بیت کوین، اتریوم» و بسیاری دیگر را برای کاربران فراهم می‌کند.

مکسی، به ‌عنوان یکی از بزرگ‌ترین «صرافی ‌های ارز دیجیتال» شناخته می‌شود و در حال حاضر در رده ی 20 صرافی برتر دنیا قرار دارد. این پلتفرم با یک رابط کاربری کاربرپسند و امکانات مناسب به کاربران خود خدمات ارائه می‌دهد.

 

صرافی بایننس (Binance)

صرافی بایننس، یکی از صرافی‌ های معروف در زمینه ارزهای دیجیتال است؛ که انواع گسترده‌ ای از دارایی‌ ها «از جمله بیت کوین، اتریوم، ریپل و لایت کوین» را به کاربران ارائه می‌دهد.

این صرافی به‌دلیل «کم‌ بودن کارمزدهای معاملاتی، نقدینگی بالا و امکانات پیشرفته» معاملاتی ‌اش مشهور است.

بایننس، ارز دیجیتال خود به نام بایننس کوین (BNB) را عرضه کرده است؛ که می‌تواند برای پرداخت هزینه ‌های معاملاتی در این صرافی مورد استفاده قرار گیرد.

 

صرافی بایننس, بهترین پلتفرم کپی تریدینگ, بهترین سایت کپی تریدینگ
صرافی بایننس برای کپی تریدینگ

 

بهترین راه کاهش ریسک ضرر در فارکس با استفاده از کپی تریدینگ

 • انتخاب تریدران حرفه‌ای و با تجربه؛ که توانمندی در مدیریت ریسک و تصمیمات معقولانه در بازار فارکس داشته باشند.
 • مقدار سرمایه ‌ای به کپی تریدینگ اختصاص دهید، که اگر به صورت کامل از دست برود، بر  زندگی مالی شما تاثیر منفی نگذارد.
 • تعیین یک درصد معقول از سرمایه به عنوان ریسک در هر معامله، می‌تواند در مدیریت ریسک بهتر شما کمک کند.
 • آگاهی از بازار و فهم عمیق ‌تر از اصول تحلیل تکنیکال و اقتصادی نیز می‌تواند به شما در انتخاب تریدران مرجع و درک بهتری از معاملات کمک کند.

 

 

محبوب‌ترین و بهترین روش کپی ترید بر اساس چه معیاری انتخاب می‌شوند؟!

انتخاب محبوب ‌ترین و بهترین کپی تریدینگ فارکس بستگی به چندین عامل دارد، از جمله:

1#: عملکرد گذشته؛ بررسی عملکرد گذشته ی کپی تریدرها، می‌تواند راهنمایی‌کننده باشد. عملکرد قبلی می‌تواند نشان‌دهنده ی توانایی آن‌ ها در «تولید سود» و «مدیریت ریسک» باشد.

2#: ریسک و مدیریت سرمایه؛ برخی از افراد برای کپی ترید ارز دیجیتال ممکن است ریسک‌پذیرتر یا کم ‌ریسک‌ تر از دیگران باشند. انتخاب کپی تریدری که با استراتژی طلا شما در مورد ریسک سازگاری داشته باشد، مهم است.

3#: شاخص‌ها و معیارهای مالی؛ برخی از سایت ‌های کپی ترید، شاخص‌ ها و معیارهای مالی مختلفی را برای ارزیابی کپی تریدرها ارائه می‌دهند که می‌توانند به شما کمک کنند تا کپی تریدر مناسب را انتخاب نمایید.

4#: تجربه و تخصص؛ تجربه و تخصص ارائه ‌دهنده ی بهترین کپی تریدها در بازار فارکس نیز اهمیت دارد. انتخاب کپی تریدری که دارای تجربه و تخصص لازم در زمینه «معاملات فارکس» باشد، می‌تواند به شما کمک کند تا به نتایج مطلوب‌ تری دست پیدا نمایید.

در نهایت، انتخاب بهترین کپی ترید فارکس بستگی به اهداف و استراتژی ‌های شما در بازار فارکس دارد.

 

نظر کارشناس اف ایکس ماکسی درباره بهترین کپی تریدینگ

انجام انواع معاملات در حوزه کپی تریدینگ، بسیار پرریسک است. بهترین کپی تریدها به افراد فعال در این حوزه کمک می‌کنند که معاملات را با دقت و اطلاعات کمتر انجام دهند.

این فعالیت، سبب می‌شود تا تریدرهایی که دانش کمی از تحلیل بازارهای مالی و تحلیل تکنیکال دارند؛ بتوانند به سود دهی برسند. هرچند که انتخاب بهترین نمونه از این پلتفرم‌ هایی که امکان کپی ترید را فراهم کند، از اهمیت زیادی برخوردار است.

 

سیگنال فارکس

سوالات متداول

❓کپی تریدینگ در بازار فارکس چیست؟

کپی تریدینگ، یک روش است که به کاربران اجازه می‌دهد معاملات یک [تریدر حرفه‌ای] را به‌صورت اتوماتیک کپی کنند و از تجربه و استراتژی‌ های او بهره‌مند شوند.

❓چگونه بروکر مناسب برای کپی تریدینگ را انتخاب کنیم؟

برای انتخاب بروکر مناسب کپی تریدینگ، ابتدا باید اطمینان حاصل کنید که بروکر مورد نظر؛ از این ویژگی پشتیبانی می‌کند. همچنین، نیاز است که «شرایط معاملاتی»، «کارمزدها» و «سیستم اجرای معاملات بروکر» را بررسی نمایید.

❓چگونه می‌توان تریدر مناسب را برای کپی تریدینگ انتخاب کرد؟

برای انتخاب تریدر مناسب کپی تریدینگ، باید به عواملی «مانند عملکرد گذشته، استراتژی‌ های معامله، میزان ریسک و سابقه معاملاتی» آن شخص توجه کنید.

❓چگونه می‌توان سرمایه را برای کپی تریدینگ مشخص کرد؟

جهت تعیین میزان سرمایه برای کپی تریدینگ، باید به نیازهای مالی شخصی خود، سطح ریسک‌پذیری و میزان سود قابل انتظار توجه کنید.

❓چه مزایا و معایبی برای کپی تریدینگ وجود دارد؟

مزایای کپی تریدینگ شامل «دسترسی به تجربه تریدرهای حرفه‌ای، کاهش نیاز به دانش و زمان برای مطالعه بازار و امکان دستیابی به سود بدون نیاز به تجربه معاملاتی» است.

ازطرف‌دیگر، معایب آن شامل «ریسک از دست ‌دادن سرمایه به‌دلیل عملکرد نا مطلوب تریدر، وابستگی به عملکرد دیگران و محدودیت در تصمیم‌گیری‌ های مالی» است.


درج نظر