آموزش کپی ترید در باینری آپشن ⭐️مزایای کپی تریدینگ در باینری آپشن

حساب پم - pamm الپاری- pamm به چه معناست-pamm به فارسی-pamm پرایس اکشن نحوه کپی ترید در باینری آپشن – بهترین بروکرهای کپی تریدینگ باینری آپشن

 

معاملات باینری آپشن (Binary Option فرصت های سودآوری بسیاری برای معامله گران فراهم می کند. کپی ترید باینری آپشن یکی از بهترین راه های سودآوری از این بازار است.

با اینکه در حال حاضر، بروکرهای باینری آپشن معتبر بسیاری به ایرانیان خدمات نمی دهند، اما هنوز هم با انتخاب صحیح می توانید سرمایه خود را از طریق ترید باینری آپشن گسترش دهید.

در این مطلب به تمام مواردی که باید در مورد کپی تریدینگ باینری آپشن بدانید می پردازیم. از جمله مهمترین موضوعاتی که در ادامه مشاهده می کنید؛ درباره کپی ترید در باینری آپشن:

  • تعریف کپی ترید در باینری آپشن
  • بهترین بروکرهای ارائه کننده کپی ترید باینری آپشن
  • شرایط کپی ترید در پاکت آپشن و آلپاری
  • دیدگاه متخصصان در زمینه Copy Trade
کپی ترید در باینری آپشنانواع باینری آپشن انواع بروکرهای باینری آپشن انواع معاملات باینری آپشن
کپی ترید در باینری آپشن

 

کپی ترید در باینری آپشن

بهترین بروکرهای کپی ترید باینری آپشن

پاکت آپشن و آلپاری
حداقل واریز برای کپی ترید $100
حداقل واریز برای مدیران سرمایه $1000
حداکثر درصد سهم سود %30

 

حساب پم- پم فارکس چیست -تجربه حساب پم -تفاوت حساب پم با کپی ترید-تنظیمات حساب پم کپی ترید باینری آپشن چیست؟

 

بسیاری از بروکرها امکان کپی کردن معامله یک تریدر دیگر را برای سرمایه گذاران فراهم می کند. بنابراین، با کپی ترید؛ شما می توانید در کنار دیگر معامله گران سودآوری کنید. امکانات کپی ترید در بروکرهای باینری آپشن از روش های مختلفی از جمله معاملات اجتماعی یا سوشال تریدینگ ارائه می شود.

در این سیستم ها، شما می توانید تمام معامله گران حرفه ای که حساب های خود را در دسترس کپی شدن قرار داده اند؛ بررسی کرده و طبق نیازهای خود، معاملاتی را کپی کنید. شما می توانید استراتژی هر تریدر را بررسی نموده، میزان سودآوری و درصد کمیسیون آن را ببینید و سپس انتخاب کنید.

با کپی ترید باینری آپشن، شما می توانید به صورت میانگین از 80% تا 100% مبلغ سرمایه گذاری شده را به عنوان سود کسب کنید. تریدرهای ارائه کننده استراتژی که با نام مدیران حساب نیز شناخته می شوند، می توانند تا 50% از سود را به عنوان کمیسیون از شما دریافت کنند. حداقل واریز برای کپی معاملات معمولا 100$ یا کمتر است.

کپی معاملات در بروکرهای باینری آپشن، مخصوصا برای تریدرهایی که مبتدی هستند یا سرمایه گذارانی که زمان کافی برای تحلیل بازار را ندارند، مفید است.

 

حساب پم- بهترین بروکر برای حساب پم - بهترین حساب pamm-بهترین حساب پم بهترین بروکرها برای کپی ترید باینری آپشن

 

با اینکه تعداد بروکرهای باینری آپشن در سطح بین المللی بسیار است اما، تعداد محدودی از آنها به ایرانیان خدمات ارائه می کنند!

به منظور اینکه با بهترین بروکرهای باینری آپشن بتوانید به کپی تریدینگ بپردازید، در ادامه مشخصات دو بروکر معتبر را با شما در میان می گذاریم؛ در زمینه کپی ترید باینری آپشن:

1#: کپی ترید با بروکر پاکت آپشن

2#: کپی ترید با بروکر آلپاری

 

حساب پم - حساب پم ارز دیجیتال- حساب پم ایرانی- حساب پم چیست - حساب پم در فارکس چیست کپی ترید پاکت آپشن – کپی تریدینگ پاکت آپشن

از طریق سیستم سوشال تریدینگ بروکر پاکت آپشن؛ شما می توانید به صورت اتوماتیک معاملات کاربران حرفه ای را کپی کنید و به کسب سود بپردازید. بدون نیاز به داشتن دانش معاملاتی و مهارت ترید، می توانید با استفاده از معامله اجتماعی پاکت آپشن، به یک درآمد تمام اتوماتیک دست پیدا کنید.

در پلتفرم معامله اجتماعی پاکت آپشن؛ می توانید با دیگر معامله گران آشنا شوید و با آنها گفتگو کنید و استراتژی جذابی را کشف نمایید. همچنین، با استفاده از ابزارهای گوناگون و همینطور نسبت های مختلف به کپی تریدینگ پاکت آپشن بپردازید.

برای مثال، اگر معامله ای که می خواهید کپی کنید 200$/‍/‎‏£ است و شما نسبت کپی را روی 60% قرار دهید، معامله شما با 120$/‍/‎‏£ باز خواهد شد. همینطور شما می توانید در این سیستم به عنوان یک معامله گر حرفه ای فعالیت کنید و دیگران با کپی کردن معاملات شما، درصد مشخصی از سود خود را به شما پرداخت کنند.

کپی ترید در باینری آپشنافراد موفق در باینری آپشن اکسپرت باینری آپشن اموزش binary option
کپی ترید پاکت آپشن

 

حساب پم - حساب پم ارز دیجیتال- حساب پم ایرانی- حساب پم چیست - حساب پم در فارکس چیست کپی ترید در بروکر آلپاری – کپی تریدینگ Alpari

بروکر آلپاری از جمله معتبرترین بروکرها در زمینه معاملات فارکس و باینری آپشن محسوب می شود که خوشبختانه اجازه ثبت نام ایرانیان را نیز می دهد. در طرح کپی ترید بروکر آلپاری، شما می توانید با تحقیق و بررسی استراتژی های مختلف، به عنوان یک سرمایه گذار فعالیت نمایید.

حداقل واریز مورد نیاز برای کپی ترید در این بروکر، 100$/‍/£ می باشد. اگر بخواهید به عنوان مدیر استراتژی در آلپاری فعالیت کنید نیز، باید حداقل 100$/‍/‎‏£ واریز انجام دهید.

مدیران استراتژی در آلپاری بر اساس “سطح ریسک، درصد دراو داون [Draw down]، سود ماهانه و همینطور تعداد روزهای تریدینگ”، رتبه بندی می شوند.

شما می توانید به عنوان مدیر استراتژی حداکثر تا 30% از سود دنبال کنندگان خود را به عنوان سهم سود دریافت کنید. برخی از مدیران برای جذب مخاطبان بیشتر درصد سود را کمتر از 10% تعیین می کنند.

کپی ترید در باینری آپشنافراد موفق در باینری آپشن اکسپرت باینری آپشن اموزش binary option
کپی ترید در بروکر آلپاری

 

حساب پم - حساب پم ذخیره-حساب پم فارکس- حساب پم فارکس چیست -حساب پم کلاهبرداری نظر کارشناسان اف ایکس ماکسی در مورد کپی ترید باینری آپشن

در نهایت، باید بدانید که کپی ترید در باینری آپشن می تواند فواید بسیاری برای شما داشته باشد و بدون نیاز به دانش و صرف زمان بسیار، سرمایه شما را گسترش دهد.

اما کپی تریدینگ باینری آپشن نیز ریسک های خود را دارد. بنابراین، پیشنهاد می کنیم که تنها از مدیران حساب باسابقه و دارای سطح ریسک مناسب، کپی انجام دهید.

بروکرهای آلپاری و پاکت آپشن، بهترین گزینه های کپی ترید باینری آپشن برای ایرانیان محسوب می شوند. این کارگزاری ها سایت و پشتیبانی فارسی زبان را نیز در دسترس مشتریان قرار داده اند.

 

 

سوالات متداول

❓کپی ترید باینری آپشن چیست؟

در معاملات باینری آپشن شما این امکان را دارید که با بررسی معاملات دیگر تریدرها، آنها را کپی کرده و طبق روند این معاملات، سود کسب کنید.

❓آیا کپی ترید کارمزد دارد؟

خیر، معمولا بروکرهای باینری آپشن مبلغی برای ارائه خدمات کپی ترید و معامله اجتماعی از تریدرها دریافت نمی کنند.

❓آیا پاکت آپشن، کپی ترید دارد؟

بله، شما می توانید با طرح سوشال تریدینگ پاکت آپشن به کپی ترید در این بروکر بپردازید.

❓آیا کپی ترید در باینری آپشن امن است؟

بله، اگر بروکری که انتخاب می کنید؛ معتبر باشد و از امنیت مناسبی برخوردار باشد، بدون هیچ مشکلی می توانید به کپی ترید بپردازید.

❓آیا ایرانیان نیز می توانند در باینری آپشن کپی ترید کنند؟

بله، در صورتی که کارگزاری شما به ایرانیان خدمات ارائه کند، کپی ترید باینری آپشن نیز برای شما فراهم خواهد شد.