اسپرد بروکر آرون گروپس ⭐️انواع اسپرد آرون گروپس [شناور و ثابت]

حساب پم - pamm الپاری- pamm به چه معناست-pamm به فارسی-pamm پرایس اکشن بررسی اسپرد آرون گروپس – آیا واید شدن اسپرد آرون گروپس صحت دارد؟!

آیا تا به حال پیش آمده که در حین معامله، ناگهان متوجه شوید اسپرد تان افزایش یافته است؟ شاید تجربه کرده باشید که بدون هیچ هشداری، میزان اسپرد مورد نیاز برای معامله بالاتر رفته و شما را دچار مشکل کرده است.

پدیده افزایش ناگهانی اسپرد یا به اصطلاح واید شدن اسپرد، اتفاقی است که در برخی از بروکرهای فارکس، دیده می شود. آیا بروکر آرون گروپس هم جزء بروکر هایی است که چنین مشکلی دارد؟

در این مطلب، عناوین زیر را بررسی می کنیم درباره اسپرد آرون گروپس:

  • بررسی انواع اسپرد
  • خصوصیات حساب های معاملاتی
  • آشنایی با اسپرد پنهان
  • صحت سنجی واید شدن اسپردها
  • بهترین شرایط برای اسکالپرها
  • نظر متخصصان درباره اسپرد در بروکر ارون گروپس

ثبت نام در پاکت آپشن - آموزش ثبت نام پاکت آپشن - اموزش افتتاح حساب پاکت اپشن

اسپرد آرون گروپساسپرد بروکر آرون گروپس آرون گروپس چیست کلاهبرداری آرون گروپس
اسپرد بروکر آرون گروپس

 

حساب پم- پم فارکس چیست -تجربه حساب پم -تفاوت حساب پم با کپی ترید-تنظیمات حساب پم انواع اسپرد بروکر آرون گروپس

اسپرد آرون گروپس
معرفی بروکر آرون گروپس لینک ثبت نام در آرون گروپس
اسپرد شناور خساب های استاندارد، VIP و نقدی
اسپرد ثابت حساب نانو

 

حساب پم- بهترین بروکر برای حساب پم - بهترین حساب pamm-بهترین حساب پم اسپرد آرون گروپس چقدر است؟!

میزان اسپرد در بروکر آرون گروپس، در حساب های مختلف متفاوت [از صفر تا یک پیپ]می باشد. در ادامه به بررسی اسپرد و کمیسیون این بروکر، در انواع حساب آن می باشد.

 

حساب پم - حساب پم ارز دیجیتال- حساب پم ایرانی- حساب پم چیست - حساب پم در فارکس چیست بررسی انواع حساب های معاملاتی

معامله در بازار های مالی، همواره همراه با ریسک است. اما آگاهی از عواملی که این ریسک را افزایش می دهند، به مدیریت بهتر سرمایه و کاهش زیان کمک شایانی می کند. یکی از مهم ترین این عوامل، موضوع اسپرد در حساب های معاملاتی است.

اسپرد به عنوان تضمین برای انجام معامله، در دو نوع ثابت و شناور وجود دارد. در نوع شناور، احتمال افزایش ناگهانی آن وجود دارد که به آن پدیده “واید شدن اسپرد” میگویند.

حساب های مختلف بروکر آرون گروپس به شرح زیر است:

  • حساب استاندارد: دارای اسپرد شناور
  • حساب VIP: دارای اسپرد شناور
  • حساب نقدی: دارای اسپرد شناور
  • حساب نانو: دارای اسپرد ثابت

به طور کلی، حساب های استاندارد، VIP و نقدی دارای اسپرد شناور و حساب نانو دارای اسپرد ثابت هستند. اما هیچ یک از حساب ها عدد حداقلی برای اسپرد ندارند. البته به صورت اسمی، اسپرد شناور در حساب ها از صفر شروع می شود، ولی کمتر این اتفاق را مشاهده می کنیم. اسپرد آن ها به صورت کاملاً شناور و بدون محدودیت تعریف شده است.

 

دو نکته در مورد اسپرد بروکر آرون گروپس وجود دارد:

1#: اسپرد در حساب های مختلف این بروکر به صورت شناور تعیین می شود و هیچ عدد ثابت یا حداقلی برای آن تعریف نشده است. (به غیر از حساب نانو)

2#: میزان اسپرد در حساب های شناور، بسته به شرایط بازار در لحظه تعیین می شود. شروع اسپرد در این حساب ها، از صفر پیپ می باشد.

 

اسپرد آرون گروپس اسپرد بروکر آرون گروپ صرافی بروکر آرون گروپس بروکر آرون گروپس معتبر است
اسپرد آرون گروپس – مقایسه انواع حساب

 

حساب پم - حساب پم ارز دیجیتال- حساب پم ایرانی- حساب پم چیست - حساب پم در فارکس چیست مقایسه خصوصیات حساب های آرون گروپس

خصوصیات انواع حساب آرون گروپس
# نقدی وی آی پی استاندارد نانو
کارمزد بدون کمیسیون کم ترین متوسط بدون کمیسیون
اسپرد شناور از صفر شناور از صفر شناور از صفر ثابت
سواپ خیر بله بله خیر
حداکثر اهرم 1:2 1:300 1:500 1:1000
نماد های ویژه کلیه نماد ها بدون سواپ و کمیسیون (فقط کریپتوکارنسی ها دارای کمیسیون می باشند) انس طلا , یورو به دلار (بدون سواپ) انس طلا , یورو به دلار (بدون کمیسیون و سواپ) کلیه نماد ها بدون سواپ و کمیسیون
سود روز شمار سالانه سود تومانی – 20%

سود دلاری – 2%

سود تومانی – 10%

سود دلاری – 1%

سود تومانی – 5%

سود دلاری – 0.5%

ندارد
نماد های معاملاتی 400+ 1000+ 1000+ کم تر از 100
سطح کال مارجین – سطح حراج %100 – %5 %100 – %40 %100 – %50 %100 – %50
حجم سفارش گذاری 5 لات در هر پوزیشن (حداکثر 50 لات) سهام بدون محدودیت 20 لات در هر پوزیشن (حداکثر 100 لات) سهام بدون محدودیت 5 لات در هر پوزیشن (حداکثر 50 لات) سهام بدون محدودیت 5 لات نانو در هر پوزیشن (حداکثر 50 لات نانو)
حداقل سپرده $500 $2500 $50 $1

به جز حساب نانو که اسپرد ثابت دارد، در سایر حساب های این بروکر اسپرد به صورت کاملاً شناور و بدون حداقل مشخص تعریف شده است.

 

کپی ترید- کپی تریدینگ 365 -کپی تریدر فارکس شویم - کپی تریدر فارکس جهان- کپی تریدر فارکس شغل آیا آرون گروپس اسپرد پنهانی بر معاملات اعمال می کند؟!

 

بررسی های کارشناسان نسبت به تخلفات بروکرها، نشان داده است که بروکر آرون گروپس اقدام به اعمال اسپرد پنهان در برخی سفارشات می کند. سپس مدارک و شواهدی از طولانی شدن زمان اجرای سفارشات و اعمال اسپرد پنهان توسط این بروکر آورده شده است.

پس بر اساس گزارش ها، آرون گروپس در مواردی اقدام به اعمال اسپرد پنهان بر معاملات مشتریان می کند. البته این بروکر این موضوع را در ابتدا منکر شده اما سپس آن را تأیید کرده است.

 

کپی ترید- حساب کپی ترید چیست-حساب کپی تریدینگ-خطرات سرمایه گذاری در فارکس-دانلود اپلیکیشن کپی تریدینگ آیا اسپرد آرون گروپس واید می شود؟!

 

با توجه به اینکه اسپرد در بروکر آرون گروپس به صورت شناور و بدون حداقل مشخص تعیین می شود، احتمال دارد در شرایط خاصی از بازار، اسپرد افزایش پیدا کند و واید شود.

علت اصلی این امر این است که وقتی اسپرد به صورت شناور تعیین می شود و حداقلی برای آن تعریف نشده، در شرایطی [مثل افزایش نوسانات بازار، کاهش نقدینگی، تغییر در نرخ بهره و …]، امکان دارد میزان اسپرد افزایش پیدا کند.

اما از آنجایی که در مورد بروکر آرون گروپس به طور خاص، اطلاعات کافی در مورد الگوی تغییرات اسپرد در شرایط مختلف بازار ارائه نشده، نمی توان با قاطعیت گفت که اسپرد در این بروکر واید می شود یا خیر.

فقط می توان گفت احتمال واید شدن اسپرد با توجه به روش شناور بودن آن وجود دارد، اما نمی توان آن را به طور قطع تأیید یا رد کرد.

 

حساب پم- پم فارکس چیست -تجربه حساب پم -تفاوت حساب پم با کپی ترید-تنظیمات حساب پم کدام حساب آرون گروپس برای اسکالپ بهتر است؟

 

بهترین حساب بروکر آرون گروپس برای اسکالپ، حساب نقدی است. دلایل این انتخاب به شرح زیر است:

حساب نقدی بدون کمیسیون است که برای اسکالپرها حائز اهمیت است. اسپرد در این حساب کم ترین [شناور از صفر] گزارش شده است. امکان معامله تمام نمادها بدون سواپ و کمیسیون (به جز کریپتوها) وجود دارد.

حجم سفارش گذاری در آن به اندازه حساب وی آی پی و استاندارد است. به موجودی حساب، سود روز شمار بالاتری (نسبت به حساب های استاندارد و نانو) تعلق می گیرد.

 

حساب پم - حساب پم ذخیره-حساب پم فارکس- حساب پم فارکس چیست -حساب پم کلاهبرداری نظر نویسنده اف ایکس ماکسی درباره اسپرد آرون گروپس

انواع مختلفی از حساب های معاملاتی توسط بروکر آرون گروپس ارائه می شود که شامل حساب های نقدی، وی آی پی، استاندارد و نانو است. اسپرد این حساب ها به جز حساب نانو که ثابت است، به صورت شناور و بدون عدد حداقلی مشخص تعیین می شود.

همچنین، بر اساس گزارش ها، آرون گروپس در مواردی اقدام به اعمال اسپرد پنهان برخی معاملات می کند. با توجه به شناور بودن اسپرد، احتمال افزایش آن در شرایط خاص بازار وجود دارد.

در نهایت، حساب نقدی به دلیل کم ترین هزینه ها، برای فعالیت اسکالپینگ مناسب تر از سایر حساب ها ارزیابی می شود.

ثبت نام در پاکت آپشن - آموزش ثبت نام پاکت آپشن - اموزش افتتاح حساب پاکت اپشن

سوالات متداول

❓آیا اسپرد حساب های آرون گروپس مشخص است؟

خیر، به جز حساب نانو که اسپرد ثابت دارد، در سایر حساب ها اسپرد به صورت کاملاً شناور و بدون حداقل مشخص تعیین می شود.

❓آیا امکان واید شدن اسپرد در این بروکر وجود دارد؟

با توجه به شناور بودن اسپرد، احتمال افزایش آن در شرایط خاص بازار وجود دارد.

❓بهترین حساب برای اسکالپ کدام است؟

حساب نقدی به دلیل کم ترین هزینه ها برای اسکالپ مناسب تر است.

❓آیا آرون گروپس اسپرد پنهان اعمال می کند؟

بله، بر اساس گزارش ها آرون گروپس در مواردی اسپرد پنهان بر معاملات اعمال می کند.

❓چه تعداد حساب معاملاتی دارد؟

آرون گروپس چهار نوع حساب شامل نقدی، وی آی پی، استاندارد و نانو ارائه می دهد.


درج نظر