آشنایی با رگوله آرون گروپ ⚖️اعتبار بروکر آرون گروپس

بررسی رگوله آرون گروپس – آیا آرون گروپس معتبر است؟!

 

بروکر آرون گروپس عضوی از مجموعه آرون گروپس است که از سال 2020 فعالیت خود را آغاز کرده و دفتر مرکزی این بروکر در سنت وینسنت و گاردین قرار دارد. بروکر آرون گروپس به کاربران آسیایی تحت رگوله آفشور FSA خدمات ارائه می کند!

همچنین، این بروکر، یک دفتر در جزایر مارشال [Marshall Iseland] و مجوز فعالیت در کشور ترکیه را دارد.

این بروکر اولین بروکر فارکس است که علاوه بر امکان معامله بر روی نمادهای بین المللی طلا بر حسب دلار و یورو، اقدام به ارائه این نمادها بر حسب تومان کرده است. در ادامه این مقاله به بررسی موارد زیر می پردازیم در رابطه با رگوله آرون گروپس:

 • بررسی محوزها و اعتبار
 • صحت سنجی کلاهبرداری بروکر
 • مزایا و معایب بروکر
 • نظر کارشناسان درباره اعتبار آرون گروپس
رگوله آرون گروپساعتبار بروکر آرون گروپس کلاهبرداری آرون گروپس احراز هویت آرون گروپس
رگوله آرون گروپس

 

لیست رگولاتوری های آرون گروپس

رگولاتوری آرون گروپس
معرفی بروکر آرون گروپس لینک ثبت نام در بروکر آرون گروپس
رگولاتوری سنت وینسنت مجوز فعالیت در کشور ترکیه
جزایر مارشال رگوله جزیره سیشل

 

 

بررسی اعتبار رگوله آرون گروپس

 

بروکر آرون گروپس، در زمره بروکرهای تازه وارد بازارهای مالی قرار می گیرد و این بروکر تحت رگوله آفشور [FSA]؛ مربوط به جزیره سنت وینست، به کاربران خود خدمات ارائه می کند. این بروکر در چند سال فعالیت خود، اقدام به دریافت مجوز های مختلف برای بالا بردن سطح اعتبارش کرده است.

از جمله این مجوزها، مجوز فعالیت در کشور ترکیه، مجوز ثبت در سیشل و گواهینامه ایزو 9001 است.

بروکر آرون گروپس عضوی از شرکت آرون مارکت با شماره پروانه «118046» بوده و نشانی این شرکت در [جزایر مارشال شهر آجو، جاده آجیل، تک شماره MH96960] است. این بروکر مانند همه بروکرهای تازه تاسیس؛ از اعتبار بالایی برخوردار نیست و رگوله ای که تحت آن به کاربران ایرانی و همه مشتریان خدمات ارائه می کند، آفشور و سطح پایین است.

رگوله آرون گروپساعتبار بروکر آرون گروپس کلاهبرداری آرون گروپس احراز هویت آرون گروپس
اعتبار بروکر آرون گروپس

 

ماجرای کلاهبرداری آرون گروپس از چه قرار است؟!

بروکر آرون گروپس، یک بروکر تازه تاسیس است که مالک آن شخصی ایرانی است که همین مسئله شک و شبه در مورد کلاهبرداری این بروکر را بیشتر کرده است. برخلاف تصورها، این بروکر یک بروکر ایرانی نبوده و دفتر مرکزی آن در سنت وینست است.

مالکان این بروکر در سایت آن به طور واضح اعلام کرده اند که آرون گروپس تابع قوانین پولشویی بوده و مستندات مربوط به آن را در اختیار مشتریان خود قرار داده اند.

در مورد رگوله آرون گروپس، باید گفت که این بروکر هنوز موفق به دریافت رگولاتوری معتبر و سطح اول بین المللی نشده و تنها دارای رگوله FSA می باشد. اما باید به این نکته توجه کرد که تاکنون شکایت رسمی از این بروکر در سایت یا مرجع معتبری ثبت نشده است.

 

کاربران ایرانی چه تجربه ای از آرون گروپس دارند؟!

 

بدلیل ایرانی بودن مالک آرون گروپس و این مسئله که این بروکر ابتدا در ایران شروع به فعالیت کرد و در نهایت به دلیل قوانین کشور ایران؛ فعالیت آن متوقف شد، شایعات درباره این بروکر به خصوص در میان کاربران ایرانی بسیار زیاد است.

بطور کلی بیش از 80% کاربران ایرانی، بدلیل نداشتن رگوله معتبر، این بروکر را در زمره بروکرهای محبوب و معتبر خود به شمار نمی آورند.

 

مزایا و معایب آرون گروپس برای ایرانیان

بروکر آرون گروپس، دارای مزایا و معایب مربوط به خود است که، در جدول زیر آورده شده اند:

مزایا

 • ارائه امکان معامله دارایی ها بر حسب تومان
 • کمیسیون و اسپرد مناسب
 • سایت قوی فارسی زبان
 • امکان کپی ترید

معایب

 • واریز ریالی پیچیده
 • ساپورت نکردن از پلتفرم متاتریدر 4

 

 

نظر نویسنده اف ایکس ماکسی درباره رگوله آرون گروپس

 

بروکر آرون گروپس به عنوان یک تازه وارد در بازاهای مالی محسوب شده و از سال 2020 شروع به ارائه خدمات کرده است. رگوله بروکر آرون گروپس آفشور و با اعتبار پایین است که همین مسئله اعتبار این بروکر را پایین می آورد.

با توجه به ایرانی بودن مالک این بروکر و سابقه فعالیت در کشور ایران، اعتبار آن بخصوص برای کاربران ایرانی مورد بحث است و بهتر است که کاربران ایرانی قبل از اعتماد به این بروکر؛ تمام قوانین و مشخصات آن را به صورت شخصی بررسی کرده و با تحقیق بیشتر اقدام به فعالیت در این بروکر بکنند.

 

سوالات متداول

❓آیا بروکر آرون معتبر است؟

این بروکر دارای رگوله FSA بوده که از سطح اعتبار پایینی برخوردار است.

❓کلاهبرداری آرون گروپس صحت دارد؟

تاکنون گزارش معتبری مبنی بر کلاهبرداری این بروکر در مرجع قانونی ثبت نشده است. در سایت های مربوط به فیدبک مانند تراست پایلت و فارکس پیس آرمی نیز، شکایات زیادی از این بروکر، ثبت نشده است.

❓سابقه آرون گروپس چقدر است؟

آرون گروپس یک بروکر تازه تاسیس است که به کاربران ایرانی خدمات ارائه می کند. این بروکر دارای رگولاتوری از مناطق آفشور می باشد و اکثر کاربران آن، از ایران و خاورمیانه هستند.


نظرات (1)
 1. سلام الان این کلاهبرداری است یا نه

درج نظر