بررسی حساب استاندارد در فارکس – ویژگی های حساب Standard فارکس

  • صفحه اصلی
  • بررسی حساب استاندارد در فارکس – ویژگی های حساب Standard فارکس

حساب پم - pamm الپاری- pamm به چه معناست-pamm به فارسی-pamm پرایس اکشن معرفی حساب استاندارد فارکس – بهترین بروکر برای حساب استاندارد

 

بیش از 80% معامله گران بازار فارکس از حساب های استاندارد استفاده می کنند. این حساب ها در بروکرهای فارکس؛ معمولا با کمترین واریز [از 1$ تا 100$ در اکثر مواقع] در دسترس هستند.

بنابراین، شناخت کامل این نوع حساب و کاربردهای آن می تواند برای تریدرها ضروری محسوب شود. در این مطلب با هم به بررسی امکانات حساب استاندارد و بروکرهایی که این نوع حساب را ارائه می کنند، می پردازیم:

  • مفهوم حساب استاندارد در فارکس
  • مقایسه حساب های استاندارد و ECN
  • انواع حساب Standard در بروکرهای مختلف
  • دیدگاه متخصصان در این زمینه
حساب استاندارد در فارکسحساب استاندارد فارکس حساب استاندارد فارکس چیست بهترین حساب فارکس برای مبتدیان
حساب استاندارد فارکس

 

حساب پم- پم فارکس چیست -تجربه حساب پم -تفاوت حساب پم با کپی ترید-تنظیمات حساب پم لیست بهترین بروکرها برای حساب استاندارد

حساب استاندارد در فارکس
بروکرهای استاندارد فارکس حداقل اسپرد حساب استاندارد
بروکر آلپاری Alpari 1.2 پیپ
بروکر آمارکتس AMarkets 1.3 پیپ
بروکر آی سی ام بروکرز ICM Brokers 1.0 پیپ

 

حساب پم- pamm به چه معناست- pamm به فارسی- pamm پرایس اکشن-pamm یعنی چه حساب استاندارد چیست؟ – امکانات حساب استاندارد فارکس

 

حساب استاندارد همانطور که از نامش مشخص است، یک حساب با امکانات استاندارد و عادی محسوب می شود که می تواند نیازهای درصد بالایی از معامله گران را برطرف کند.

البته، استاندارد از نظر بروکرهای مختلف می تواند متفاوت باشد. با این حال، حسابی که بیشترین درصد از معامله گران از آن استفاده می کنند و امکانات معمول را ارائه می کند، استاندارد تلقی می شود.

حساب های استاندارد فارکس معمولا دارای حداقل واریز کمی هستند تا معامله گران بیشتری بتوانند از امکانات آن استفاده کنند. پس از استفاده از حساب دمو فارکس، پیشنهاد می کنیم در ابتدا از حساب استاندارد بهره بگیرید تا با کمترین کارمزد و شرایط استاندارد شروع به ترید کنید.

 

حساب پم- حساب پم نحوه افتتاح-حساب پم یعنی چه-حساب مدیریتی پم-حساب پم یکپارچه تفاوت حساب استاندارد و ای سی ان – حساب استاندارد یا ECN؟

 

حساب ECN امکانات ویژه ای را شامل می شود که در حساب استاندارد وجود ندارد. برای مثال در حساب استاندارد ممکن است اسپرد معاملات بسیار بالا [در شرایطی بیش از 3.0 پیپ] باشد؛ اما در حساب ECN اسپرد تا 0.0 پیپ نیز می تواند در دسترس باشد.

از طرف دیگر، یکی از مزایای حساب های استاندارد، عدم دریافت کمیسیون است. در اکثر حساب های ECN به ازای ارائه اسپردهای بهتر، از شما کمیسیون دریافت می شود.

همینطور حساب های استاندارد حداقل واریز پایینی دارند. در اکثر بروکرها می توانید با کمتر از 100$ از حساب استاندارد استفاده کنید. در حالی که در حساب ECN معمولا از 100 تا 5000$ سرمایه نیاز است.

البته حساب های ای سی ان، از قابلیت اجرای سریعتر معاملات و دسترسی بهتر به فراهم کنندگان نقدینگی نیز بهره مند هستند.

 

حساب پم- بهترین بروکر برای حساب پم - بهترین حساب pamm-بهترین حساب پم بهترین بروکرهای فارکس با حساب استاندارد

 

اکثر بروکرهای فارکس حسابی با نام استاندارد دارند. برخی از بروکرهای دیگر نیز حساب هایی با همین مشخصات را با نام دیگری مانند «کلاسیک» ارائه می کنند. برای آشنایی با حساب های “Standard بازار فارکس، در زیر می توانید اطلاعات مربوط به بهترین گزینه ها را مشاهده کنید:

1#: حساب استاندارد آلپاری

2#: حساب استاندارد آمارکتس

3#: حساب استاندارد آی سی ام بروکرز

 

حساب پم - حساب پم ارز دیجیتال- حساب پم ایرانی- حساب پم چیست - حساب پم در فارکس چیست حساب استاندارد بروکر آلپاری – Alpari

آلپاری از جمله بروکرهای معتبر بازار فارکس است که حساب استاندارد آن طرفداران بسیاری دارد و میلیون ها نفر از آن استفاده می کنند.

در حساب استاندارد بروکر آلپاری شما می توانید با واریز 100$/€/£ به معامله بپردازید. اسپردها در این حساب Alpari از 1.2 پیپ شروع می شوند.

سطوح مارجین کال و استاپ اوت در این حساب به ترتیب 60% و 40% است. حداکثر اهرمی که می توانید در این نوع حساب استفاده کنید، 1:1000 می باشد.

شما می توانید در حساب استاندارد بروکر آلپاری به ترید 61 جفت ارز، 5 فلز گرانبها و 14 نماد CFD اسپات بپردازید. این نوع حساب شامل هیچ کمیسیونی نمی شود!

حساب استاندارد در فارکسحساب استاندارد فارکس حساب استاندارد فارکس چیست حساب استاندارد آلپاری
حساب استاندارد آلپاری

 

حساب پم - حساب پم ارز دیجیتال- حساب پم ایرانی- حساب پم چیست - حساب پم در فارکس چیست حساب استاندارد بروکر آمارکتس – AMarkets

بروکر آمارکتس (AMarkets) یکی از جذابترین حساب های استاندارد بازار معاملاتی فارکس را ارائه می کند.

در این حساب شما می توانید با واریز 100$/€، به ترید “44 نماد جفت ارز فارکس، 7 فلز، 16 شاخص، 11 کالا، 2 اوراق قرضه، بیش از 400 نماد سهام و 27 رمزارز” بپردازید!

سطح استاپ اوت در این حساب 20% و سطح مارجین برای پوزیشن های پوششی 50% می باشد.

اسپردهای حساب استاندارد آمارکتس به صورت شناور از 1.3 پیپ شروع می شوند. شما می توانید با اهرم تا 1:3000 دسترسی پیدا کنید. البته میزان اهرم به نوع نماد نیز بستگی دارد.

در حساب آمارکتس می توانید حساب استاندارد خود را به حالت بدون سواپ [حساب اسلامی] دربیاورید تا هزینه بازماندن معامله تا روز بعد را پرداخت نکنید.

حساب استاندارد در فارکسحساب استاندارد فارکس حساب استاندارد فارکس چیست حساب استاندارد آمارکتس
حساب استاندارد آمارکتس

 

حساب پم - حساب پم ارز دیجیتال- حساب پم ایرانی- حساب پم چیست - حساب پم در فارکس چیست حساب استاندارد بروکر آی سی ام بروکرز – ICM Brokers

کارگزاری آی سی ام بروکرز (ICM Brokers) دارای سه نوع حساب مختلف است. حساب استاندارد در این بروکر بیشترین مشتری را دارد.

در آی سی ام بروکرز می توانید با حداقل واریز 50$ به حساب استاندارد در پلتفرم متاتریدر 4 دسترسی پیدا کنید.

در این حساب می توانید از اسپردهای ثابت بهره مند شوید که از 2 پیپ شروع می شوند. حداکثر لوریج نیز در این حساب 1:400 است.

حساب استاندارد در فارکسحساب استاندارد فارکس حساب استاندارد فارکس چیست حساب های فارکس
حساب استاندارد آی سی ام بروکرز

 

حساب پم - حساب پم ذخیره-حساب پم فارکس- حساب پم فارکس چیست -حساب پم کلاهبرداری نظر کارشناسان اف ایکس ماکسی در مورد حساب استاندارد فارکس

به طور کلی، پیشنهاد می کنیم اگر تازه وارد هستید، پس از فعالیت در حساب دمو فارکس، به سراغ حساب استاندارد بروید. استفاده از حساب ECN و VIP سرمایه و تجربه بالایی نیاز دارد.

برای افتتاح حساب استاندارد فارکس نیازی به سرمایه بالایی ندارید و معمولا با مبلغ 100$ یا کمتر می توانید صاحب حساب Standard شوید. البته همیشه سعی کنید از حساب استاندارد در یک بروکر معتبر استفاده کنید. از جمله این بروکرها می توانیم به «آلپاری، آمارکتس و آی سی ام بروکرز» اشاره کنیم.

 

 

سوالات متداول

❓آیا حساب استاندارد فارکس برای ایرانیان قابل استفاده است؟

بله، اگر بروکری که شما انتخاب کرده اید از ایرانیان پشتیبانی می کنید، امکان استفاده از حساب استاندارد نیز وجود دارد.

❓حساب استاندارد فارکس چیست؟

این نوع حساب، امکانات معمول و کافی را برای معامله گران سطح مبتدی و متوسط فراهم می کند تا بدون نیاز به پرداخت کمیسیون، به ترید بپردازند.

❓بهترین حساب استاندارد فارکس چیست؟

این بستگی به سرمایه و نیازهای شما به عنوان معامله گر دارد. حساب های استاندارد آلپاری، آمارکتس و آی سی ام بروکرز را می توانید در نظر بگیرید.

❓حداقل واریز حساب استاندارد فارکس چیست؟

معمولا حساب های استاندارد حداقل واریز کمی دارند و می توانید با 100$ یا کمتر به ثبت نام در آنها بپردازید.

❓حداکثر اهرم در حساب های استاندارد چقدر است؟

در بسیاری از بروکرهای فارکس شما می توانید در حساب استاندارد از اهرم 1:400 تا 1:3000 بهره بگیرید.