لوریج در فارکس چیست؟ 🔑معرفی بهترین اهرم فارکس

  • صفحه اصلی
  • لوریج در فارکس چیست؟ 🔑معرفی بهترین اهرم فارکس

حساب پم - pamm الپاری- pamm به چه معناست-pamm به فارسی-pamm پرایس اکشن بهترین لوریج فارکس – معامله با لوریج مناسب فارکس

 

یکی از ابزاری که معامله گران برای افزایش سودآوری خود از آن بهره می‌ گیرند، اهرم یا لوریج (Leverage) است. میزان لوریجی که بروکرهای فارکس ارائه می کنند، تاثیر به سزایی در هنگام انتخاب بروکر توسط مشتریان دارد و عنصر مهمی محسوب می شود.

در این مطلب به مفهوم لوریج و بهترین اهرم هایی که بروکرهای فارکس ارائه می کنند، می پردازیم. از جمله مهمترین مواردی که در ادامه خواهید خواند:

  • لوریج در فارکس به چه معناست؟
  • بهترین بروکرهای ارائه کننده اهرم معاملاتی در فارکس
  • دسترسی به ماشین حساب لوریج
  • دیدگاه متخصصان در زمینه اهرم در بازار فارکس
بهترین لوریج فارکسلوریج در فارکس چیست؟ لوریج مناسب فارکس لوریج مناسب در فارکس
بهترین لوریج فارکس

 

 

بهترین بروکرهای فارکس

حداکثر اهرم/لوریج
آلپاری 1:1000
لایت فایننس 1:1000
آمارکتس 1:3000
فیبوگروپ 1:1000

 

حساب پم- پم فارکس چیست -تجربه حساب پم -تفاوت حساب پم با کپی ترید-تنظیمات حساب پم لوریج فارکس چیست؟ – اهرم در فارکس به چه معناست؟

 

اهرم یا لوریج در فارکس در واقع ابزاری برای انجام معاملات با مقادیری بالاتر از سرمایه در دسترس شما، به شمار می آید. با استفاده از لوریج، شما می توانید با سرمایه چند برابر وارد معامله شوید و به همان اندازه سودآوری بیشتری کسب کنید.

البته فراموش نکنید که اهرم یک شمشیر دو لبه است. بنابراین، اگر در هنگام استفاده از لوریج ضرر بکنید، این میزان نیز؛ چند برابر خواهد شد. بروکرهای فارکس اهرم را معمولا از 1:2 [1 به 2] تا 1:3000 [1 به 3000] یا حتی بیشتر در اختیار سرمایه گذاران و معامله گران قرار می دهند.

برای مثال شما می توانید تنها با سرمایه 10$ و استفاده از اهرم 1:100، معامله ای با ارزش 10,000$ را انجام دهید.

 

حساب پم- pamm به چه معناست- pamm به فارسی- pamm پرایس اکشن-pamm یعنی چه آموزش اهرم فارکس – اهرم مناسب فارکس در بروکرهای معاملاتی چیست؟

 

بروکرهای مختلف فارکس در حساب های متفاوت خود، حداکثر اهرم های متفاوتی ارائه می کنند. ممکن است در برخی حساب ها استفاده از لوریج ممکن نباشد.

استفاده از لوریج ریسک بالایی را به همراه دارد. بنابراین شما باید حتما از ابزار مدیریت ریسک [مانند سطوح توقف ضرر و کسب سود]؛ استفاده کنید.

برای اینکه معامله امن و سریعی با لوریج داشته باشید، باید بروکری که انتخاب می کنید معتبر بوده و ابزار پیشرفته ای را به شما ارائه کند. در ادامه به میزان لوریج ارائه شده در بروکرهای معتبر فارکس می پردازیم. تمام این کارگزاری ها به معامله گران ایرانی نیز خدمات ارائه می کنند:

1#: اهرم بروکر آلپاری

2#: لوریج بروکر آمارکتس

3#: اهرم لایت فایننس 

4#: لوریج در بروکر فیبوگروپ

 

حساب پم - حساب پم ارز دیجیتال- حساب پم ایرانی- حساب پم چیست - حساب پم در فارکس چیست شرایط اهرم در بروکر آلپاری – Alpari

در حساب استاندارد بروکر آلپاری، می توانید به اهرم تا 1:1000 دست پیدا کنید. با این حال در حساب میکرو این بروکر، لوریج به طور ثابت به صورت 1:400 ارائه می شود.

اگر به افتتاح حساب پرو ای سی ان (Pro ECN) بپردازید، لوریج تا 1:3000 در دسترس است. برای حساب ای سی ان نیز اهرم تا 1:1000 برای مشتریان فراهم شده است.

تمام این مقادیر، به نوع نمادی که معامله می کنید و همینطور ارزش ذاتی معاملات شما نیز بستگی دارد.

بهترین لوریج فارکسلوریج در فارکس چیست؟ لوریج مناسب فارکس لوریج مناسب برای فارکس
لوریج در آلپاری

 

حساب پم - حساب پم ارز دیجیتال- حساب پم ایرانی- حساب پم چیست - حساب پم در فارکس چیست شرایط لوریج در حساب های بروکر لایت فایننس – LiteFinance

لوریج در «حساب ای سی ان (ECN)» بروکر لایت فایننس، از 1:1 تا 1:1000 در دسترس مشتریان است. در حساب «کلاسیک» و همینطور حساب «Cent» این بروکر نیز، اهرم به همین شکل ارائه می شود.

برای مثال اگر شما از اهرم 1:200 در معاملات لایت فایننس خود استفاده کنید، می توانید با 10$، به انجام معامله ای با مبلغ 2000$ بپردازید!

بهترین لوریج فارکسلوریج در فارکس چیست؟ لوریج مناسب فارکس لوریج مناسب در فارکس
لوریج در لایت فارکس

 

⭐️ لوریج در لایت فایننس

تمامی اهرم های موجود در حساب های لایت فایننس را، در مطلب زیر، مطالعه کنید.

لوریج در لایت فارکس

لوریج در لایت فارکستغییر اهرم در لایت فارکس اهرم در لایت فارکس بررسی بروکر لایت فارکس

⭐️ تغییر اهرم در لایت فایننس

برای انجام تغییر اهرم در بروکر لایت فارکس، از بخش حساب های تجاری، اقدام نمایید.

تغییر اهرم در لایت فارکس

تغییر اهرم در لایت فارکس حین معاملهتغییر اهرم در لایت فارکس تغییر اهرم در لایت فایننس تغییر لوریج در لایت فارکس

 

 

حساب پم - حساب پم ارز دیجیتال- حساب پم ایرانی- حساب پم چیست - حساب پم در فارکس چیست میزان اهرم در بروکر آمارکتس – AMarkets

بروکر آمارکتس دارای 4 نوع حساب مختلف است. در سه حساب «Fixed [با اسپرد ثابت]، استاندارد و ای سی ان (ECN)»، لوریج تا 1:3000 در دسترس تریدرها می باشد.

اما در «حساب کریپتو [برای معامله ارزهای دیجیتال]»، شما می توانید تا حداکثر 1:500 اهرم بهره بگیرید.

بهترین لوریج فارکسلوریج در فارکس چیست؟ لوریج مناسب فارکس لوریج فارکس
لوریج آمارکتس

 

حساب پم - حساب پم ارز دیجیتال- حساب پم ایرانی- حساب پم چیست - حساب پم در فارکس چیست میزان لوریج در بروکر فیبوگروپ فارکس – Fibo Group

به طور کلی، فیبوگروپ 7 حساب مختلف را برای ترید در پلتفرم های متاتریدر 4، متاتریدر 5 و cTrader برای معامله گران در دسترس قرار داده است.

در حساب «سنت متاتریدر 4»، حداکثر لوریج 1:1000 می باشد. برای حساب های «ثابت و NDD [در دو نوع با کمیسیون و بدون کمیسیون]» نیز، به ترتیب حداکثر لوریج 1:200 و 1:400 در دسترس است.

توجه داشته باشید که برای معامله ارزهای دیجیتال در این 4 حساب، حداکثر اهرم 1:25 تعیین شده است.

حساب cTrader NDD و NDD متاتریدر 5 نیز با حداکثر اهرم 1:400 فراهم شده است. اما در حساب NDD متاتریدر 5، برای فلزات گرانبها حداکثر لوریج 1:100 می باشد.

در نهایت حساب cTrader Zero Spread (با اسپرد صفر) یکی از بهترین شرایط لوریج را، با حداکثر 1:1000 در اختیار مشتریان می گذارد. در این حساب، حداکثر اهرم برای فلزات نیز 1:400 است.

بهترین لوریج فارکسلوریج در فارکس چیست؟ لوریج مناسب فارکس لوریج در فارکس یعنی چه
لوریج در فیبوگروپ

 

حساب پم- بهترین بروکر برای حساب پم - بهترین حساب pamm-بهترین حساب پم ماشین حساب لوریج فارکس

 

ممکن است در برخی بروکرهای فارکس، به دلیل تعداد بالای حساب ها و اهرم/لوریج متفاوت، محاسبه حجم معامله و شرایط آن سخت باشد.

به همین دلیل برخی بروکرها ابزاری به نام ماشین حساب لوریج فارکس را در اختیار مشتریان قرار داده اند.

یکی از بهترین ماشین حساب ها در این زمینه، مربوط به بروکر لایت فایننس می شود که از طریق لینک زیر می توانید به آن دسترسی پیدا کنید:

ماشین حساب لوریج لایت فایننس

 

حساب پم - حساب پم ذخیره-حساب پم فارکس- حساب پم فارکس چیست -حساب پم کلاهبرداری نظر کارشناسان اف ایکس ماکسی در زمینه لوریج فارکس

به طور کلی، اهرم/لوریج یکی از کاربردی ترین عناصر معاملاتی فارکس محسوب می شود. مخصوصا معامله گرانی که دارای سرمایه کمی هستند، به اندازه زیادی از اهرم استفاده می کنند.

با این حال، اهرم در معاملات فارکس ریسک بالایی دارد و اگر بدون آمادگی و کنترل ریسک وارد معامله شوید، ممکن است کل سرمایه خود را در چند لحظه از دست بدهید.

از جمله بهترین بروکرهایی که اهرم مناسب و مطمئنی به معامله گران ارائه می دهند، می توانیم به آلپاری، لایت فایننس، آمارکتس و فیبوگروپ اشاره کنیم.

نماد تسلا در آلپاری

 

سوالات متداول

❓لوریج در فارکس یعنی چه؟

اهرم یا لوریج در واقعی قابلیتی است که می توانید با استفاده از آن با مبالغ کم، معامله با حجم های چند برابر انجام دهید.

❓بهترین بروکر ارائه کننده اهرم فارکس کدام است؟

این به شرایط و خواسته های شما به عنوان یک معامله گر بستگی دارد. به طور کلی، بروکرهای آمارکتس، آلپاری، لایت فارکس و فیبوگروپ از جمله بهترین بروکرها در این زمینه هستند.

❓کدام بروکر بیشترین اهرم فارکس را ارائه می کنند؟

در بین بروکرهای معتبری که در حال حاضر به ایرانیان خدمات می دهند، بروکر آمارکتس بیشترین اهرم را در اختیار مشتریان می گذارد.

❓آیا ایرانیان می توانند از اهرم فارکس استفاده کنند؟

بله، اگر بروکری که در آن معامله می کنید از معامله گران ایرانی پشتیبانی می کند، پس مانعی در استفاده از لوریج نخواهید داشت.

❓بیشترین اهرم آلپاری چیست؟

بروکر آلپاری حداکثر اهرم 1 به 1000 را در حساب استاندارد و همینطور ای سی ان خود ارائه می کند.