لیست بهترین کپی ترید فارکس ☣️بهترین پلتفرم کپی تریدینگ فارکس

  • صفحه اصلی
  • لیست بهترین کپی ترید فارکس ☣️بهترین پلتفرم کپی تریدینگ فارکس

حساب پم - pamm الپاری- pamm به چه معناست-pamm به فارسی-pamm پرایس اکشن معرفی بهترین کپی ترید فارکس – بهترین بروکر کپی تریدینگ در فارکس چیست؟

 

معامله گران در بازار فارکس می توانند با تکنیک ها و ابزار مختلفی به سودآوری دست پیدا کنند. یکی از روش های پرطرفدار، کپی ترید فارکس محسوب می شود.

کپی تریدینگ فارکس مخصوصا برای سرمایه گذاران که زمان کافی را برای ترید ندارند و همینطور افراد تازه وارد که دانش تخصصی در این زمینه ندارد، بسیار کاربردی است.

در این مطلب به جنبه های مختلف کپی ترید در فارکس می پردازیم و شما را با بهترین بروکرهای ارائه کننده سیستم های کپی ترید آشنا می سازیم. از جمله موضوعاتی که در ادامه می خوانید:

  • مفهوم کپی تریدینگ در فارکس
  • آشنایی با بهترین ارائه کنندگان خدمات کپی ترید
  • مشخصات کپی ترید در آلپاری، آمارکتس و لایت فارکس
  • دیدگاه متخصصان در این زمینه
کپی ترید فارکسکپی ترید فارکس چیست کپی تریدینگ فارکس کپی تریدر فارکس
آموزش کپی ترید فارکس

 

حساب پم- pamm به چه معناست- pamm به فارسی- pamm پرایس اکشن-pamm یعنی چه بهترین بروکرها برای کپی ترید در فارکس

کپی ترید فارکس
بهترین سیستم های کپی ترید فارکس مزایا
بروکر آلپاری Alpari امکان کپی ترید با پرتفوی پم
بروکر لایت فایننس LiteFinance 4 روش مختلف کپی ترید
بروکر آمارکتس AMarkets تا 50% سودآوری به عنوان مدیر حساب

 

حساب پم- بهترین بروکر برای حساب پم - بهترین حساب pamm-بهترین حساب پم کپی ترید فارکس چیست؟ – کپی تریدینگ در فارکس چیست؟

 

کپی ترید یا کپی تریدینگ فارکس (Copy Trading) یک سیستم پرطرفدار در بروکرهای فارکس است. از طریق کپی ترید شما می توانید از تحلیل دیگر معامله گران متخصص استفاده کنید و به کپی معامله آنها بپردازید و سودآوری کنید.

این باعث می شود در زمان شما صرفه جویی شود و همینطور به دانش قابل توجهی برای سودآوری در بازار فارکس نیازی نداشته باشید. البته کپی ترید نیز ریسک بالایی دارد و در صورت سرمایه گذاری اشتباه و عدم به کارگیری ابزار مدیریت ریسک، ممکن سرمایه بسیاری را از دست دهید.

 

حساب پم- پم فارکس چیست -تجربه حساب پم -تفاوت حساب پم با کپی ترید-تنظیمات حساب پم بهترین کپی ترید فارکس – بهترین بروکر کپی ترید فارکس

 

سیستم های کپی ترید در بروکرهای مختلف فارکس با شرایط و قوانین متفاوتی ارائه می شوند.

برخی بروکرهای فارکس کپی ترید را در قالب سوشال تریدینگ (Social Trading) ارائه می کنند. در ادامه به بهترین بروکرهایی که دارای سیستم کپی ترید هستند می پردازیم:

1#: کپی ترید آلپاری – Alpari

2#: کپی تریدینگ لایت فایننس – LiteFinance

3#: کپی ترید آمارکتس – AMarkets

 

حساب پم - حساب پم ارز دیجیتال- حساب پم ایرانی- حساب پم چیست - حساب پم در فارکس چیست کپی تریدینگ در بروکر آلپاری

برای استفاده از خدمات کپی ترید بروکر آلپاری، باید از حساب های پم (PAMM) یا پرتفوی های پم آلپاری استفاده کنید. اگر از خدمات حساب های پم به درستی استفاده کنید، می توانید سودآوری نامحدودی را تجربه کنید.

در حساب پم، شما سرمایه مشخصی را به یک مدیر حساب که در واقع یک معامله گر ماهر است، ارائه می کنید. حداقل واریز به حساب های پم تنها 100$/‍/£ است و شما می توانید تا 1 ماه یا بیشتر به سرمایه گذاری در حساب پم بپردازید.

در ازای کپی ترید، مدیر حساب می تواند حداکثر تا 30% از سودآوری معاملات را دریافت کند. همینطور، اگر می خواهید به عنوان مدیر حساب فعالیت کنید، با واریز حداقل 1000$/€‍/‎‏‎‏£ این کار امکان پذیر می باشد!

در صورتی که می خواهید ریسک کپی ترید آلپاری را به حداقل برسانید، می توانید از پرتفوی های پم نیز استفاده کنید. این پرتفوی ها در واقع مجموعه ای از حساب های پم مختلف هستند که باعث تنوع بخشی سرمایه گذاری شما می شوند. از این رو، ریسک کاهش پیدا می کند.

حداقل واریز برای سرمایه گذاری در پرتفوی های پم 1000$/‍/‎‏£ می باشد! پرتفوی های آلپاری برای سرمایه گذاری های بلند مدت از 3 ماه تا بیش از 1 سال، مناسب هستند.

کپی ترید فارکسکپی ترید فارکس چیست کپی تریدینگ فارکس کپی ترید فارکس آلپاری
کپی ترید آلپاری

 

حساب پم - حساب پم ارز دیجیتال- حساب پم ایرانی- حساب پم چیست - حساب پم در فارکس چیست کپی ترید در بروکر لایت فایننس

شما می توانید از طریق تجارت اجتماعی لایت فایننس به کپی ترید در این بروکر بپردازید و سودآوری کنید. همچنین، می توانید در لایت فارکس به 4 روش مختلف معاملات را کپی کنید:

1#: کپی به صورت 1 به 1

کپی کردن معامله با حجم یکسان است. در این حالت شما 100% از ترید معامله گر را کپی خواهید کرد. برای مثال اگر معامله 5 لات باشد، شما نیز 5 لات معامله می کنید.

2#: کپی به میزان ثابت

در این حالت شما حجم معامله را از پیش تعیین می کنید. بنابراین اگر کپی را روی 3 لات تنظیم کرده باشید و معامله ای که انتخاب کرده اید، 10 لات باشد، شما به میزان 3 لات معامله خواهید کرد.

3#: کپی معاملات به صورت درصدی

در این حالت، با تعیین درصدی مشخصی از معامله، کپی تریدینگ انجام می شود. برای مثال، اگر معامله ای که انتخاب کرده اید 10 لات باشد و شما 50% را تعیین کرده باشید، 5 لات برای شما کپی خواهد شد.

4#: کپی معامله با میزان Equity

تعیین نسبت “Equity” نسبت به موجودی قابل استفاده معامله گر، یکی دیگر از روش های کپی کردن معاملات می باشد.

کپی ترید فارکسکپی ترید فارکس چیست کپی تریدینگ فارکس کپی تریدینگ در فارکس
کپی ترید لایت فایننس

 

حساب پم - حساب پم ارز دیجیتال- حساب پم ایرانی- حساب پم چیست - حساب پم در فارکس چیست کپی تریدینگ آمارکتس

در بروکر آمارکتس می توانید با انتخاب استراتژی مناسب برای کپی کردن، به سودآوری بپردازید. همینطور می توانید با واریز تنها 100$، به عنوان مدیر حساب فعالیت کنید تا 50% از سود سرمایه گذارانی که از شما کپی می کنند را دریافت کنید.

میزان سود دریافتی را مدیران حساب انتخاب می کنند. شما می توانید از «لیست استراتژی ها»، تاریخچه سودآوری و شرایط کپی ترید مدیران حساب مختلف را بررسی کنید و یک گزینه را انتخاب نمایید.

کپی ترید فارکسکپی ترید فارکس چیست کپی تریدینگ فارکس آموزش کپی تریدینگ فارکس
کپی تریدینگ آمارکتس

 

حساب پم - حساب پم ذخیره-حساب پم فارکس- حساب پم فارکس چیست -حساب پم کلاهبرداری نظر کارشناسان اف ایکس ماکسی در مورد کپی ترید در فارکس

به طور کلی، کپی تریدینگ در فارکس می تواند برای سرمایه گذارانی که زمان محدودی دارند یا آشنایی کافی با بازارهای معاملاتی ندارد، بسیار مفید باشد.

بروکرهای آلپاری، آمارکتس و لایت فایننس از جمله بروکرهایی هستند که از ایرانیان پشتیبانی می کنند و خدمات کپی ترید مناسبی نیز ارائه می کنند.

پیشنهاد می کنیم ابتدا با سرمایه حداقل و تنها از مدیران حساب معتبر [با سابقه بلند مدت] به کپی ترید بپردازید تا سرمایه خود را از دست ندهید.

 

سوالات متداول

❓کپی ترید فارکس چیست؟

کپی ترید در واقع سیستمی که شما با کمک آن می توانید به کپی معاملات دیگر معامله گران بپردازید و از تحلیل آنها سودآوری کنید.

❓آیا کپی ترید در فارکس برای ایرانیان قابل انجام است؟

بله، اگر بروکری که در آن ثبت نام می کنید از ایرانیان پشتیانی کند، مشکلی در استفاده از سیستم کپی ترید نخواهید داشت.

❓بهترین کپی ترید در فارکس چیست؟

در حال حاضر، بروکرهای آمارکتس، لایت فارکس و آلپاری بهترین سیستم های کپی ترید را ارائه می کنند.

❓سودآوری در کپی ترید چگونه است؟

شما با کپی معامله دیگر معامله گران، می توانید همراه با آنها سودآوری کنید و تنها درصدی از سود خود را به آنها به عنوان کارمزد پرداخت کنید.

❓حداقل واریز برای استفاده از سیستم کپی ترید چیست؟

این بستگی به بروکر شما دارد. اما به طور کلی، معمولا باید 100$ برای استفاده از سیستم کپی ترید واریز انجام دهید.